Haha nee joh is helemaal niet ergquote:
Gelukkig, ik heb (nog) niet zoveel verstand van dikke buiken, dus het was niet raar bedoeltquote:Op donderdag 27 september 2012 11:40 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Haha nee joh is helemaal niet ergmaar ik herken het gewoon, dat iedereen -zonder uitzondering- dat antwoord geeft als ik zeg hoe ver ik ben. En misschien is dat helemaal niet zo hoor, maar als ik de foto van Twinkle zie dan gok ik dat zij dat ook vaak hoort. Maar zolang de beeb goed groeit is dat helemaal niet erg
Nee hoor, ben je gek. Ik denk dat mensen die je spreekt en vragen hoe ver je bent altijd daarna automatisch een mening over je buik geven, beetje een logisch gevolg van zo'n gesprek. De één zal wel steeds horen 'zo dat is een flinke buik!' of nog erger 'weet je zeker dat het er geen twee zijn?' en de ander het tegenovergestelde. En dan nog de mensen die altijd een verschillend antwoord krijgen. Hoe dan ook, je zult nog wel merken straks dat iedereen een mening heeft over je omvangquote:Op donderdag 27 september 2012 11:48 schreef bellelena het volgende:
[..]
Gelukkig, ik heb (nog) niet zoveel verstand van dikke buiken, dus het was niet raar bedoeltKan me voorstellen als je dat vaak hoort dat het je neus uitkomt op een gegeven moment
Oh, zeker, daar ben ik ook van overtuigd. Mensen hebben een bepaald idee over hoe een buik hoort te zijn en zijn daar ook zeer duidelijk in met hun commentaar.quote:Op donderdag 27 september 2012 11:51 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Nee hoor, ben je gek. Ik denk dat mensen die je spreekt en vragen hoe ver je bent altijd daarna automatisch een mening over je buik geven, beetje een logisch gevolg van zo'n gesprek. De één zal wel steeds horen 'zo dat is een flinke buik!' of nog erger 'weet je zeker dat het er geen twee zijn?' en de ander het tegenovergestelde. En dan nog de mensen die altijd een verschillend antwoord krijgen. Hoe dan ook, je zult nog wel merken straks dat iedereen een mening heeft over je omvangen eigenlijk is dat best leuk.
Misschien omdat jij verder nog zo slank/smal bent. Dan is het echt alleen maar een opgeplakte bol. Maar als ik je foto terug zoek dan zie ik eigenlijk gewoon een hoogzwangere buik zoals je die verwachtquote:Op donderdag 27 september 2012 11:55 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Oh, zeker, daar ben ik ook van overtuigd. Mensen hebben een bepaald idee over hoe een buik hoort te zijn en zijn daar ook zeer duidelijk in met hun commentaar.
Ik sta blijkbaar al op springen zeg maar, het kan elk moment komen. Nou is dat ook wel ongeveer zo (ben iets meer dan 36 weken), maargoed, de opmerking 'weet je zeker dat het er geen 2 zijn' is idd ook al langsgekomen..
Ik heb inmiddels gewoon maar een hele gladde rug ontwikkeld![]()
Haha jaquote:Op donderdag 27 september 2012 12:05 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Misschien omdat jij verder nog zo slank/smal bent. Dan is het echt alleen maar een opgeplakte bol. Maar als ik je foto terug zoek dan zie ik eigenlijk gewoon een hoogzwangere buik zoals je die verwacht
En zie je, daar heb je wéér een mening over de grootte![]()
![]()
Dat dus, incusief alle bescheiden-opmerkingen. Herkenbaar!quote:Op donderdag 27 september 2012 11:46 schreef L0t.. het volgende:
Mooi buikje hoor Twink! Lekker praktisch toch zo
Haha ja snap ik meid.. Maar er zitten zoveel verschillen in buiken! En in onze situaties ook nogquote:Op donderdag 27 september 2012 17:29 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Mooie tweelingbuik zag ik voorbij komen!
Twinkle mooi klein buikje!
Enfermera dankje! Stiekem vergelijk ik die van ons altijd
Is ook zo, maar vind het gewoon leuk om te zien met iemand die precies gelijk looptquote:Op donderdag 27 september 2012 17:48 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Haha ja snap ik meid.. Maar er zitten zoveel verschillen in buiken! En in onze situaties ook nog
Truequote:Op donderdag 27 september 2012 17:58 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
[..]
Is ook zo, maar vind het gewoon leuk om te zien met iemand die precies gelijk loopt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |