Ik zou het ook vreemd vinden, ik zou het hier ook misschien melden. Echter had ik er nooit bij gezegd dat het familie van me was.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
TS valt daar iig niet onder, zijn manier van helpen is er een topic over openen...
En toch vind ik dat je geen respect hebt. Hoe je over haar een topic opent en hoe je het omschrijft. Ze heeft een kindje verloren en jij ergert je eraan omdat ze dat deelt. Snap ik, maar ik vind dit nog veel erger.quote:Op woensdag 19 september 2012 14:13 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Een dode baby is toch gewoon een dode baby. Altijd dat gezeik om dingen mooier te omschrijven dan dat het is, alsof het dan ineens minder erg wordt. Neger = neger, gehandicapte = gehandicapte, dode baby = dode baby. Daarbij komt ze uit het buitenland en kan ik niet even met haar praten. En fok is er nu eenmaal om verwonderingen te delen en klaagbaak voor klachten. Klacht is duidelijk, lijkt mij.
Necropedofielenquote:Op woensdag 19 september 2012 15:32 schreef Pizzalucht het volgende:
Maar zijn er dan ook mensen die de foto's liken?
quote:
Mag ik het ook zien?quote:Op woensdag 19 september 2012 14:07 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Wtf.. ze lacht terwijl ze met der dode kind op de foto staat en mensen liken die foto
quote:Op woensdag 19 september 2012 15:30 schreef rosepetals het volgende:
[..]
En toch vind ik dat je geen respect hebt. Hoe je over haar een topic opent en hoe je het omschrijft. Ze heeft een kindje verloren en jij ergert je eraan omdat ze dat deelt. Snap ik, maar ik vind dit nog veel erger.
Schaam je.
Ik snap dat het aanstootgevend is. Maar hoe jij erover praat is dat ook. Het is je eigen familie.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:40 schreef Rebubbled het volgende:
[..]Ja, want je hele Facebook volplempen met een blauw aangelopen, overduidelijk dode baby is inderdaad 'gewoon' een vorm van delen. Bitch please. Het is foto's van een lijk opdringen aan mensen die daar niet om gevraagd hebben. Zeker als je zeer bewust op share klikt en daarmee 260+ mensen hun wall bombadeert met diverse foto's.
Ik schaam me helemaal nergens voor, ik voel me zelfs aanzienlijk beter nu ik zie dat ik niet de enige ben die dit zeer aanstootgevend vind. Ik ben blij dat ik het heb gedeeld.
Ben ik totaal niet met je eens. Maar goed, dat kon je wel raden natuurlijk.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:41 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Ik snap dat het aanstootgevend is. Maar hoe jij erover praat is dat ook. Het is je eigen familie.
Nou huillie, vertel mij eens waar ik aanstootgevend erover praat dan. Want ik heb het eens teruggelezen en er staat niets anders dan een omschrijving van de situatie, dat ik geshockeerd ben en dat ik denk dat ze het zich nog niet realiseert en dat ik het heel zielig vind.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:41 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Ik snap dat het aanstootgevend is. Maar hoe jij erover praat is dat ook. Het is je eigen familie.
Dat zou wel héél toevallig zijn allemaalquote:Op woensdag 19 september 2012 15:47 schreef Luxuria het volgende:
TS er zijn dus meer dan 260 mensen die dat facebookprofiel van haar hebben gezien.
Daar zit er misschien wel eentje tussen die ook op Fok! zit en dit topic leest.
Je hebt gezegd dat het je nicht is dus ze kunnen er best achterkomen wie jij bent.
Haha ja maar je weet maar nooitquote:Op woensdag 19 september 2012 15:48 schreef Messina het volgende:
[..]
Dat zou wel héél toevallig zijn allemaal
260+ vrienden maar wij mogen het niet weten discriminatiequote:Op woensdag 19 september 2012 14:37 schreef Rebubbled het volgende:
Zoals gezegd, ik ga haar Facebook niet verder sturen. Een klaagbaakmod mag me er om vragen om te kijken of ik legitiem ben, maar verder dan dat niet, want wat dat betreft heeft miss_sly een punt.
Ik kan een week niet etenquote:Op woensdag 19 september 2012 15:48 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Nou huillie, vertel mij eens waar ik aanstootgevend erover praat dan. Want ik heb het eens teruggelezen en er staat niets anders dan een omschrijving van de situatie, dat ik geshockeerd ben en dat ik denk dat ze het zich nog niet realiseert en dat ik het heel zielig vind.
Ah een mod met de waarheid in pacht meldt zich.quote:Op woensdag 19 september 2012 16:03 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ik kan een week niet eten.
Nou ok, half uurtje dan.
Hoe je eigenlijk in bijna elk berichtje erover praat. Kotspoppetjes. Het schelden erbij.quote:Op woensdag 19 september 2012 15:48 schreef Rebubbled het volgende:
[..]
Nou huillie, vertel mij eens waar ik aanstootgevend erover praat dan. Want ik heb het eens teruggelezen en er staat niets anders dan een omschrijving van de situatie, dat ik geshockeerd ben en dat ik denk dat ze het zich nog niet realiseert en dat ik het heel zielig vind.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |