Ik zag hetquote:
Ik iets van 60 met batterij en alquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:51 schreef blup het volgende:
Overigens heb ik 120 euro betaald voor m'n zaklampje
Niet van iboot dus, die zijn minimaal x+6quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:51 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Ik heb een zaklamp van 2 euro
Eerste lantaarnpaal hier is kilometer verderop. Jij had dat ook betaald als je achteraf woont.quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:51 schreef koekjestrommel1 het volgende:
120 euro betalen voor een veredelde fakkel
Ik woon achterafquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:52 schreef blup het volgende:
[..]
Eerste lantaarnpaal hier is kilometer verderop. Jij had dat ook betaald als je achteraf woont.
Zoek jij maar eens een handzame lamp van 700+ lumen met een worplengte van ruim 200 meter.![]()
Ik? Ga je er een voor me kopenquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:55 schreef Melleyn het volgende:
Nou, ik weet wel wie de gelukkige wordt met een Living Colors.
Er is toch een markt voor mensen die dat geld betalenquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:52 schreef blup het volgende:
[..]
Eerste lantaarnpaal hier is kilometer verderop. Jij had dat ook betaald als je achteraf woont.
Zoek jij maar eens een handzame lamp van 700+ lumen met een worplengte van ruim 200 meter.![]()
Bouwlamp op je fiets?quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:55 schreef Gokhan03 het volgende:
[..]
Er is toch een markt voor mensen die dat geld betalenKoop een bouwlamp dan.
je fietst 6 km over de zolder?quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:54 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Ik woon achteraf. Ik moet 6 kilometer zolder lantaarnpalen fietsen als ik uit wil gaan.
quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:56 schreef Nizno het volgende:
[..]
je fietst 6 km over de zolder?
doe daar dan eens lampen plaatsen zeg!
Mooie ruimte voor een sexzolder ofzo!!
nog maar 25 uurquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:57 schreef Melleyn het volgende:
[..]
Hoo, ik ben zo blij dat hoe langer die hunt duurt, hoe beter de garpjes worden.
wat snap je niet aan handzaamquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:55 schreef Gokhan03 het volgende:
[..]
Er is toch een markt voor mensen die dat geld betalenKoop een bouwlamp dan.
Tsssk, moet maar niet over vrouwen op het internet beginnen hé.quote:Op dinsdag 18 september 2012 22:56 schreef Nizno het volgende:
[..]
je fietst 6 km over de zolder?
doe daar dan eens lampen plaatsen zeg!
Mooie ruimte voor een sexzolder ofzo!!
die kwam vroeger wel langs in de hunt, maar maglites geven zo weinig lichtquote:Op dinsdag 18 september 2012 22:56 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Heb net een maglite gekocht, zo'n grote van 40cm.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop