Ik moest in een verzorgingstehuis stemmen en ik erger me rot aan die luie bejaarden. Beter doen ze daar eens wat aan, dat werkschuwe volk zit de hele dag niks te doen en dan krijgen ze nog een uitkering ook.quote:Op donderdag 13 september 2012 14:06 schreef Sheepcidus het volgende:
Ik moest bij de scouting stemmen en ik heb helemaal niks met knopen leggen.
Niet stemmen en dan zeiken over de uitslagquote:Volgens mij heeft stemmen helemaal geen nut. Ik denk dat de uitslag al bekend was en dat de vorige keer de PVV expres een kans heeft gekregen om zijn stemmers te sussen. Het regeren voor de PVV (net zoals ook andere partijen) onmogelijk gemaakt en zo weer van de partij af te komen. PVV is gegroeid, dat merkte je overal. Ik heb niet gestemd omdat ik al weet dat het of VVD, PVDA of CDA worden of worden ze vanzelf wel weer gekozen om samen te werken. Ik vertrouw het niet.
Ik moest een basisschool op gereformeerde grondslag betreden. Ik weet zeker dat alleen de stemmen op de SGP zijn geteldquote:Op donderdag 13 september 2012 14:38 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Ik moest in een verzorgingstehuis stemmen en ik erger me rot aan die luie bejaarden. Beter doen ze daar eens wat aan, dat werkschuwe volk zit de hele dag niks te doen en dan krijgen ze nog een uitkering ook.
Ik moest ook in een bejaardentehuis stemmen. Stomme oudjes.quote:Op donderdag 13 september 2012 14:38 schreef SteveBudin het volgende:
[..]
Ik moest in een verzorgingstehuis stemmen en ik erger me rot aan die luie bejaarden. Beter doen ze daar eens wat aan, dat werkschuwe volk zit de hele dag niks te doen en dan krijgen ze nog een uitkering ook.
quote:Gistermorgen las ik deze online krant en daar stond al dat het tussen
de VVD en PVDA zou gaan, hoe kan dat als de meeste nederlanders nog moeten gaan stemmen?
Is het doorgestoken kaart? Stond de uitslag al van te voren vast?
quote:Ik ben bang dat het doorgestoken kaart is, hoe weet men anders al van tevoren welke partijen gaan winnen?
Vraag me af of hier wel eerlijk de stemmen zijn geteld.
quote:En niemand vraagt zich af, het komt allemaal goed uit, aan de euro wordt niet meer getornd. Het sociaal evenwicht wordt zo op peil gehouden, beter nieuws was er niet voor de Bilderberg groep, of zouden die toch invloed hebben gehad. p.s.v.r De koningin staat nu e.v.t buitenspel, bij het vormen van een coalitie. Of toch door gestoken kaart?!
quote:Op donderdag 13 september 2012 16:41 schreef Copycat het volgende:
p.s.v.r.?
Oh wacht: per slot van rekening. Door een gestoken kaart.
Dat siert je.quote:
En die e.v.t. dan?quote:Op donderdag 13 september 2012 16:41 schreef Copycat het volgende:
p.s.v.r.?
Oh wacht: per slot van rekening. Door een gestoken kaart.
Echt vuile tyfuszooi.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |