Wat een onzin, als ze niet wil stemmen is dat haar goed recht.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Stemmen op de partij waar je nog het meest mee hebt. Je zult altijd wel dingen hebben die niet overeenstemmen met jouw mening. Dat heb je met elke partij.
Deze discussie heb ik hier al vaker gevoerd; als ik me niet in een behoorlijk aantal van de standpunten kan vinden, dan stem ik er niet op.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:38 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Stemmen op de partij waar je nog het meest mee hebt. Je zult altijd wel dingen hebben die niet overeenstemmen met jouw mening. Dat heb je met elke partij.
Alleen hun stempassen, ondertekend en wel. Stond er ook op dat er een kopie van ID bij moest, maar ja die klwine letters he.quote:
Precies, heb ik nog iets nuttigs gedaan voor een ander ermeequote:Op woensdag 12 september 2012 18:38 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Je hebt nu toch gewoon gestemd? Wellicht niet je eigen mening, maar als nog gestemd. Ook al is het voor je moeder.
En dan durf je bureaucratie de schuld te geven?quote:Op woensdag 12 september 2012 18:40 schreef marcodej het volgende:
[..]
Alleen hun stempassen, ondertekend en wel. Stond er ook op dat er een kopie van ID bij moest, maar ja die klwine letters he.
Dat is toch logisch manquote:Op woensdag 12 september 2012 18:40 schreef marcodej het volgende:
[..]
Alleen hun stempassen, ondertekend en wel. Stond er ook op dat er een kopie van ID bij moest, maar ja die klwine letters he.
No shit.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:41 schreef MrBadGuy het volgende:
Bijna alle BN'ers bij het geweldige RTL Boulevard stemt VVD
Klopt. En het is de schuld van de Rabobank. En van de Grieken.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:40 schreef Caland het volgende:
[..]
En dan durf je bureaucratie de schuld te geven?![]()
Idd , willen nog steeds hoog verdienen.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:41 schreef Caland het volgende:
[..]
No shit.
Zo ongeveer alle BN'ers zullen VVD stemmen.
En van de partij van de arabieren, zoals wilders zou zeggen.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:41 schreef marcodej het volgende:
[..]
Klopt. En het is de schuld van de Rabobank. En van de Grieken.
Zou Roemer dan toch stiekem VVD stemmen?quote:Op woensdag 12 september 2012 18:41 schreef Caland het volgende:
[..]
No shit.
Zo ongeveer alle BN'ers zullen VVD stemmen.
neeeeeee roemer is politieke man geen BN'ER!!!1 JIJ DOM OF WATquote:Op woensdag 12 september 2012 18:42 schreef SportmanNR1 het volgende:
[..]
Zou Roemer dan toch stiekem VVD stemmen?
Stempas was ondertekend en wel. Moet genoeg zijn.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:40 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Dat is toch logisch man
"bureacratie"
Ach, tegenwoordig is iedereen die met z'n hoofd op de tv is geweest een BN'er.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:43 schreef KingRoland het volgende:
[..]
neeeeeee roemer is politieke man geen BN'ER!!!1 JIJ DOM OF WAT
quote:Op woensdag 12 september 2012 18:43 schreef marcodej het volgende:
[..]
Stempas was ondertekend en we. Moet genoeg zijn.
Nee. Ze kunnen die handtekening toch nooit verifiëren.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:43 schreef marcodej het volgende:
[..]
Stempas was ondertekend en we. Moet genoeg zijn.
Staat toch echt duidelijk op de stempas dat je ook een kopie van de ID-kaarten mee moet nemen bij een machtigingquote:Op woensdag 12 september 2012 18:43 schreef marcodej het volgende:
[..]
Stempas was ondertekend en we. Moet genoeg zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |