Ja, met de update naar Jelly Bean zit Google Now er bij in.quote:Op donderdag 20 september 2012 23:45 schreef Kostyan het volgende:
Zal de komende spraakbesturing van google nou ook beschikbaar komen op de one x? Wanneer ik er 1 aan ga schaffen wil ik wel een soort siri of variant daarvan.
Tof! Welke thema's heb je gebruikt?quote:Op donderdag 20 september 2012 11:14 schreef Stink-ui het volgende:
A
[..]
Het zal je verbazen... Maar alles is non root!
volgens mij heb ik er ook last vanquote:Op donderdag 20 september 2012 11:50 schreef lkb9000 het volgende:
Uhoh... Wat was ookalweer de boosdoener van plotselinge pornotube spam?
Apex launcher pro, met crystal Black thema, crystal Black clock, en hd widgetsquote:Op vrijdag 21 september 2012 05:18 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Tof! Welke thema's heb je gebruikt?
Mensen die een One X hebben gaan niet omruilen nee. Maar als ik op dat moment kon verlengen/overstappen zou ik wel een X+ nemen.quote:Op donderdag 20 september 2012 16:01 schreef Stink-ui het volgende:
[..]
er is dan toch geen hond die de X+ koopt
Ik heb er echt geen enkele rare app op, dat is het aparte.quote:Op vrijdag 21 september 2012 10:23 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Hmmm, ik heb ook zoiets gehad en een bups apps van externe aanbieders verwijdert. De boosdoener zat er ook bij, maar geen idee welke het was
Ik had hem net nieuw, liet hem even op de keukentafel liggen. De directeur keek er even naar, speelde wat met de knopjes enzo. Ik ging even naar het kleine kamertje. Ik kwam terug, lag de telefoon op de tafel met scherm uit. Ik scherm unlocken, keek tegen een pop-up met pornoquote:Op vrijdag 21 september 2012 13:31 schreef house_is_a_feeling het volgende:
[..]
Ik heb er echt geen enkele rare app op, dat is het aparte.
Heb tot nu toe maar 1 popup gehad maar voel me niet veilig zo
Zitten bij mij wel wat krasjes op ja, maar ik leg hem ook echt overal neer en gebruik geen pouch/hoesje. Krasjes zijn niet terug te zien op foto's trouwens.quote:Op vrijdag 21 september 2012 13:32 schreef Kostyan het volgende:
Voor de HOX bezitters.. beschadigd de camera lens omdat hij wat uitsteekt? Heb gehoord dat dat wel voor komt.
En als ik nu een HOX zou kopen, is dat wifi probleem dan nog steeds actueel of is dat alleen bij eerder verkochte toestellen? Is dat probleem misschien opgelost nu?
Waar baseer je dat op?quote:Op vrijdag 21 september 2012 10:41 schreef dimmak het volgende:
Binnen 1 maand rollen we met Jelly Bean.
Ik ben mijn HOX nu overigens 1 week kwijt, heb nog niets gehoord van Hi helaas.
Dat klinkt goed, de mijne zou volgens een mail donderdag al op zijn terugweg zijn. Als ik m'n ticket bekijk staat dat hij vanaf 20-09 in reparatie isquote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef jappy-b het volgende:
vrijdag bericht gekregen van HTC, ik krijg een nieuw scherm, een nieuwe behuizing en een software update... Jelly Bean??? hope so!
quote:Op zondag 23 september 2012 00:38 schreef jappy-b het volgende:
en een software update... Jelly Bean??? hope so!
JB zit er aan te komen maar de build die Tweakers had was verre van af, dus een release een week later lijkt me niet echt reeelquote:Op vrijdag 21 september 2012 21:33 schreef Loveless85 het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)op-de-htc-one-x.html
Rooten, kan je alles wat je wilquote:Op maandag 24 september 2012 18:44 schreef bokkepoot het volgende:
Als je een telefoon alleen om zijn snelle updates wil kun je beter een nexus halen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |