Het kan ook nog z'n lekke band zijn hè. Alhoewel hij niet heel erg helder over komtquote:Op vrijdag 7 september 2012 14:15 schreef Mikkie het volgende:
Ik denk vooral dat het de autobezitters waren. Ik zou ook gek worden als zo'n zatte mongool m'n auto aan barrels rijdt. Je moet -vooral in die landen- nog maar afwachten of je de schade vergoed krijgt en je zit met een hoop ongemak.
Ik zie ineens Mikkie voor mij die een bejaard klapt omdat die met de scootmobiel de lak van een bestelbusje heeft beschadigd.quote:Op vrijdag 7 september 2012 14:15 schreef Mikkie het volgende:
Ik denk vooral dat het de autobezitters waren. Ik zou ook gek worden als zo'n zatte mongool m'n auto aan barrels rijdt. Je moet -vooral in die landen- nog maar afwachten of je de schade vergoed krijgt en je zit met een hoop ongemak.
Ja, en ik ben Sinterklaasquote:Op vrijdag 7 september 2012 14:16 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Het kan ook nog z'n lekke band zijn hè. Alhoewel hij niet heel erg helder over komt
Scootmobielenquote:Op vrijdag 7 september 2012 14:17 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik zie ineens Mikkie voor mij die een bejaard klapt omdat die met de scootmobiel de lak van een bestelbusje heeft beschadigd.Mikkie wat doe je!
Ik geloof niet in Sinterklaasquote:Op vrijdag 7 september 2012 14:35 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ja, en ik ben Sinterklaas. Je ziet hoe ie reageert en gewoon te traag en ongecoördineerd is bij alles.
Je was ooit Sinterklaasquote:Op vrijdag 7 september 2012 14:37 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Ik geloof niet in Sinterklaas
Volgens mij hebben ze hem gecastreerd tijdens de laatste operatie en heeft ie nu gumibeerballenquote:
Weet ik waar het vandaan komt als er zo op gesabbelt wordtquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:01 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze hem gecastreerd tijdens de laatste operatie en heeft ie nu gumibeerballen
quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:10 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Weet ik waar het vandaan komt als er zo op gesabbelt wordt
Ah, jij ziet het ook al. Mja, Martens Indi en Willems, allebei niet de grootste helden.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:07 schreef Difficult het volgende:
Wat hebben we toch een goeie verdediging !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |