is die stinknde alexxxxx nog altijd werkloos en neukt die de meeste lelijke wijfen van fok ja?quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:50 schreef densmee het volgende:
[..]
morgen moet ik gewoon werken, als een van de uitzonderingen in deze SC
ook om 6 uur weer wakker?quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:50 schreef Paladijn het volgende:
Ik werk ook gewoon, maar ga vaak pas rond 2400-0100 slapen
dan wordt het aandeel hier langzaam toch weer groterquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:51 schreef ook_gek het volgende:
[..]
is die stinknde alexxxxx nog altijd werkloos en neukt die de meeste lelijke wijfen van fok ja?
Ik werk trouwens ook
Niet zo he! 90% werktquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:50 schreef densmee het volgende:
[..]
morgen moet ik gewoon werken, als een van de uitzonderingen in deze SC
Nee, voordeel van kantoorwerkquote:
ik haal het gemiddelde altijd omhoog!quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:52 schreef densmee het volgende:
dan wordt het aandeel hier langzaam toch weer groter
dus ik betaal belasting om jou uitkering te betalen. Tering profiteurquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:54 schreef Duvel het volgende:
Hoi, wat een kuttopic.
En ik werk niet.
oh ja, leeft die nog trouwens. Onze kwijlende autistquote:
nee die klaagt nog dat hij nog niet genoeg geld voor niks krijgtquote:
zaab of bx?quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:58 schreef Paladijn het volgende:
Nou, autist... hij heeft tegenwoordig een vrouwelijk aanhangsel!
Wuth wath huh wacht. Hij heeft een vrouw? Hoe lelijk is zij danquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:58 schreef Paladijn het volgende:
Nou, autist... hij heeft tegenwoordig een vrouwelijk aanhangsel!
En iedereen behalve SP-aanhangers zijn stom want dan moet je eigen bijdrage ZV betalen.
oh verklaar je naderquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:57 schreef Duvel het volgende:
Nope. Je denkt niet na en oordeelt (daardoor denk ik) te snel.
Nee, dat famke wat in zijn projecttopics post. Ik ben haar nickname even kwijtquote:
linkje naar fotoboek?quote:Op dinsdag 4 september 2012 23:01 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Nee, dat famke wat in zijn projecttopics post. Ik ben haar nickname even kwijt
Kweenie, ik zou denken dat ik na mijn droom(auto) wel weer een andere droom(auto) kan bedenkenquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:40 schreef ook_gek het volgende:
[..]
wat is je aller grootste droom? Stel je hebt dat bereikt, dan is het toch niet meer leuk?
Ik ken iemand die een zeer groot vermogen heeft. En dan moet je in de 100 miljoen plus denken. Zijn droom auto is een aston martin vanquish. Dus ik zeg man haal dat ding gek! Uber wagen. Sterker nog je kan op dit moment die hele fabriek op kopen.
ook_gek, stel ik koop die aston martin vanquish. Ik rij er elke dag in. Mijn droom en dan? Wat er na dan? Als ik nu 1x in de paar maanden een aston martin vanquish tegen kom kijk ik als een 14 jarig verliefd jongetje naar die auto! Dat verdwijnt als je hem zelf hebt. Je kijkt nergens meer naar uit.
En tja daar had hij me. Dat heeft hij echt een punt.
zo zo meen je niet! Dat klinkt wel goed!quote:
Deel van dromen is toch dat ze niet (allemaal) reëel zijn, en de uitdaging is dan om ze dat wel te makenquote:Op dinsdag 4 september 2012 23:26 schreef Paladijn het volgende:
Kwestie van reeel blijven
Ik zie trouwens dat de carbagerun voor volgend jaar alweer vol zit... dat wordt dus volgend jaar alsnog een budget 2e hands caravantje scoren en lekker zelf op rondreis370 euro budget over scheelt aardig.
Maar goed, eerst maar eens kijken of de Saab met gemak door de APK komt en of mijn werkplek gegarandeerd is over een maandje anders wordt het een kwestie van omruilen voor een leaseslet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |