SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fietsen in Canada. Altijd leuk
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
Vacansoleiquote:111 SANCHEZ GIL Luis Leon Spain
112 KELDERMAN Wilco Netherlands
113 KRUIJSWIJK Steven Netherlands
114 MARTENS Paul Germany
115 MATTHEWS Michael Australia
116 SLAGTER Tom Jelte Netherlands
118 WYNANTS Maarten Belgium
quote:151 HOOGERLAND Johnny Netherlands
152 DENIFL Stefan Austria
153 LAMMERTINK Maurits Netherlands
154 LEUKEMANS Björn Belgium
155 MARCATO Marco Italy
156 PAVARIN Marcello Italy
157 SELVAGGI Mirko Italy
158 VEUCHELEN Frederik Belgium
Gesinkquote:Op maandag 3 september 2012 15:04 schreef Mani89 het volgende:
Die finale van Quebec vorig jaar was echt machtig
Want?quote:Op maandag 3 september 2012 18:37 schreef Evertjan het volgende:
Ik hoop dat ze het WK nog eens in Noord Amerika gaan houden dan is Gesink titel kandiaat nummer 1
wat dat betreft zou het toch niet zo heel onverstandig zijn om een grote ronde in Washington te laten startenquote:Op maandag 3 september 2012 18:46 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Gesink rijdt altijd goed in Noord Amerika voor mijn gevoel
ES2, dus alsnog zoeken naar streamquote:Op donderdag 6 september 2012 13:16 schreef borisz het volgende:
De sprint is vandaag vanaf 22.15. Ik zie dat Eurosport live is vanavond.
Check. Keek net verkeerd. Vrijdag en zondag ook live op ES2.quote:Op donderdag 6 september 2012 13:33 schreef Steven184 het volgende:
[..]
ES2, dus alsnog zoeken naar stream
Is best logisch trouwens, maar toch best jammer als je dat thuis niet hebtquote:Op donderdag 6 september 2012 13:35 schreef borisz het volgende:
[..]
Check. Keek net verkeerd. Vrijdag en zondag ook live op ES2.
Wyss deed niet mee en Euskaltel tweemaal?quote:Op donderdag 6 september 2012 22:35 schreef borisz het volgende:
1 BOZIC, Borut ASTANA PRO TEAM 7
2 Perez, A BMC RACING TEAM 6
3 NIEVE ITURALDE, Mikel EUSKALTEL-EUSKADI 13
4 VEILLEUX, David TEAM EUROPCAR 19
Lijst was toch upgedate met vanmorgenquote:Op donderdag 6 september 2012 22:36 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Wyss deed niet mee en Euskaltel tweemaal?
Ach ik hecht er ook geen grote waarde aan maar vind het een leuk opwarmertje voor vrijdag en zondag.quote:
quote:Op donderdag 6 september 2012 22:39 schreef borisz het volgende:
1 BELL, Zach SPYDERTECH POWERED BY C10 21
2 MATTHEWS, Michael RABOBANK CYCLING TEAM 9
3 VANTOMME, Maxime KATUSHA TEAM 4
4 MARCATO, Marco VACANSOLEIL-DCM 15
[..]
Lijst was toch upgedate met vanmorgen.
Ach, is niet heel slecht voor hem. Al mist een renner als hij juist wel de Spaanse koersen die ten onder zijn gegaan. Dan had hij wat meer kansen gekregen. Ik vind het trouwens net als die twee redelijk allround.quote:Op donderdag 6 september 2012 22:52 schreef TheArt het volgende:
Sanz boekt elk seizoen nog progressie. Rijdt een aardig jaar tot nu toe, maar wordt voorlopig nog wat geblokkeerd door Rojas en Ventoso. Moet ook vaak in een koers met 1 van die 2 van start gaan.
Wat zou ik ook alweer doen? Dat zwierige semi-geile dansje?quote:Op donderdag 6 september 2012 23:07 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Ja, waar blijft jouw inzending? Ik wacht erop.
Yupquote:Op donderdag 6 september 2012 23:08 schreef TheArt het volgende:
[..]
Wat zou ik ook alweer doen? Dat zwierige semi-geile dansje?
twitter:zeeuwseleeuw twitterde op vrijdag 07-09-2012 om 12:59:55Als het weer zo blijft als nu weinig tv beelden vanuit Québec vandaag. Maar we hebben nog 4 uur tot de start..... http://t.co/FW1t2GeN reageer retweet
Leezerquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:06 schreef Pedroso het volgende:
Schakel net in, wie is die Rabo in de kopgroep ?
wacht maar op LL Coolquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:37 schreef Mani89 het volgende:
Slagter enige Rabo die goed mee is tot nu toe.
TJ butcher oogt goed.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:37 schreef Mani89 het volgende:
Slagter enige Rabo die goed mee is tot nu toe.
Dat was sowieso al de bedoeling. Ze rijden bij Rabo voor Martens en die zat net achter Gerrans.quote:
Ah, er sprinten er 2, zie ik ja. Zag alleen dat Martens de sprint aanging en niet of die ook de Rabo was die als beste finishtequote:Op vrijdag 7 september 2012 21:54 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Die zakte er doorheen volgens mij.
Ze zijn wel heel makkelijk uit elkaar te houden aangezien TJS net iets groter is dan Dumoulinquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:55 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ah, er sprinten er 2, zie ik ja. Zag alleen dat Martens de sprint aanging en niet of die ook de Rabo was die als beste finishte
4 = Paoliniquote:Op vrijdag 7 september 2012 21:58 schreef Marcoss het volgende:
1. Gerrans
2. Van Avermaet
3. Costa
4. Paolini
5. Slagter
6. Ulissi
7. Voeckler
8. Wegmann
9. Ciolek
10. Parisien
Volgens mij..
Die hield iemand anders uit de wind.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:48 schreef Marcoss het volgende:
Haha, LLS voorin en 30 seconden later volledig geparkeerd
Iddquote:Op vrijdag 7 september 2012 22:00 schreef Zelva het volgende:
[..]
Jawel. In de quote staat het al goed.
volgens geruchten staan zowel Theo Bos als Kenny van Hummel op de shortlistquote:Op vrijdag 7 september 2012 22:03 schreef TheArt het volgende:
Leo heeft vandaag zijn voorselectie van 14 voor het WK al in moeten leveren en ik zweer dat TJS daar niet op staat
Hoho, toch mooi de ervaring van het rijden van de Tour meegenomen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 21:45 schreef Mani89 het volgende:
Kruijswijk weg. Die rijdt ook een verloren seizoen.
Kruijswijk moet volgend jaar gewoon weer de Giro rijdenquote:Op vrijdag 7 september 2012 22:12 schreef wimderon het volgende:
[..]
Hoho, toch mooi de ervaring van het rijden van de Tour meegenomen.
Dit is wel weer sinds een hele tijd dat hij een fatsoenlijke wedstrijd rijdt als ik het goed heb,quote:Op vrijdag 7 september 2012 22:03 schreef TheArt het volgende:
Leo heeft vandaag zijn voorselectie van 14 voor het WK al in moeten leveren en ik zweer dat TJS daar niet op staat
quote:Op vrijdag 7 september 2012 22:42 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dit is wel weer sinds een hele tijd dat hij een fatsoenlijke wedstrijd rijdt als ik het goed heb,
quote:Op vrijdag 7 september 2012 22:13 schreef TheArt het volgende:
Die jongen moet bijna het hele seizoen alleen maar rittenkoersen rijden,
ik denk dat Leo de nieuwe TD word van de Raboquote:Op vrijdag 7 september 2012 22:44 schreef Mani89 het volgende:
Zou Leo dan ook een vinger in de pap hebben bij Rabo?
Zelfde met Bol. Die rijdt zelfs helemaal geen koersen waarin ie zich kan ontwikkelen.quote:Op vrijdag 7 september 2012 23:06 schreef TheArt het volgende:
Check voor de grap eens het voorseizoen van TJS. De enige eendagskoersen die hij heeft mogen rijden van februari t/m mei zijn 2 koersen op Mallorca, Classica Almeria, Volta Limburg Classic, Rund um Köln en de Waalse PijlKom op, laat die jongen de Brabantse Pijl rijden, MSR, Finanzplatz, dat soort koersen. Dit gaat nergens over.
GreenEdge heeft een prima team. Op Albasini na niet echt op dreef in de klassement, maar genoeg mooie eendagszeges en etappes gewonnen.quote:Op zaterdag 8 september 2012 10:52 schreef Gillingham het volgende:
Aan het begin van dit jaar werd hier nog beweerd dat Greenedge een team van vergelijkbare kwaliteit had als Milram destijds. Nu de balans een beetje opgemaakt kan worden, blijkt dat Greenedge als team echt wel een paar klasses hoger zit.
Slim met Sagan en Hagen erbij...quote:Op zondag 9 september 2012 22:24 schreef TheArt het volgende:
TJS lijkt zich alles op de eindsprint te gooien.
Ach voor zo'n jongen is het al mooi als hij weer top-5 kan rijden. Daarnaast moet voor je voor zo'n ontsnapping ook de benen hebben.quote:Op zondag 9 september 2012 22:25 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Slim met Sagan en Hagen erbij...
quote:Op zondag 9 september 2012 22:29 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wehehe, nu halen ze hun grootste overwinningen vóór ze naar Rabo gaan in plaats van vlak na te zijn vertrokken.
Liever dat ze het doen als Rabo ze al aangekocht heeft, dan dat Rabo ze koopt naar aanleiding van zo'n overwinning en dat het er daarna nooit meer uitkomtquote:Op zondag 9 september 2012 22:29 schreef SaintOfKillers het volgende:
Wehehe, nu halen ze hun grootste overwinningen vóór ze naar Rabo gaan in plaats van vlak na te zijn vertrokken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |