tja je voelt het vaak aankomenquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:11 schreef Sekhmet het volgende:
Wacht even...4 maanden op Paiq en 3 weken vrijgezel?!
Ja, account altijd actief gebleven.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:11 schreef Sekhmet het volgende:
Wacht even...4 maanden op Paiq en 3 weken vrijgezel?!
En dan vindt je het gek dat je geen leuke matches tegenkomtquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:14 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ja, account altijd actief gebleven.
Maar niet nonstop online ;-)
Als ik bezet was, kwam ik niet online ;-)quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:16 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
En dan vindt je het gek dat je geen leuke matches tegenkomt![]()
Alsof de hele leuke, mooie vrouwen voor een bezette man zouden gaan
Dat ligt toch geheel aan de insteek van de vrouw?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:16 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Alsof de hele leuke, mooie vrouwen voor een bezette man zouden gaan
Klinkt meer als hormonaal dan een emotionele stoornis. Heb je dat label er zelf opgeplakt?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:07 schreef ManageTheAnger het volgende:
Die moest al huilen en schreeuwen toen ze bami meenam ipv nasi.
Als zij alleen wil dat er wat ingestoken wordt wel ja...maar denk dat de meeste er niet voor zouden kiezen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:21 schreef piere het volgende:
[..]
Dat ligt toch geheel aan de insteek van de vrouw?
je mag echt wel moraalridder zijn.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:28 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Als zij alleen wil dat er wat ingestoken wordt wel ja...maar denk dat de meeste er niet voor zouden kiezen.
En ik mag dan een moraalridder zijn...maar iets klopt er mi niet als je tijdens je relatie op datingsites zit. Of je hebt geen (goede) relatie of je verneukt je partner.
Dat laatste hoor je mij ook echt niet ontkennen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:30 schreef piere het volgende:
[..]
je mag echt wel moraalridder zijn.
En genoeg dames die voor de sex zonder de rest gaan hoor. En dan hoeft het geen probleem te zijn dat iemand bezet is (kan juist gemakkelijker zijn)
In sommige gevallen zou het met wanhoop te maken kunnen hebben, maar zeker niet altijdquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:42 schreef Perzephone het volgende:
Ken wel een aantal vrouwen die best met een onbeschikbare man het bed willen delen.. Onder het mom "alleen lusten en geen lasten". Tsja, ik vraag mij dan af hoe wanhopig op zoek naar bevestiging je dan bent.
Yupquote:Nog mensen met een date vandaag?
Niet zelf op geplakt, wetenschappelijk bewezen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:24 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Klinkt meer als hormonaal dan een emotionele stoornis. Heb je dat label er zelf opgeplakt?
Gewoon doorgaan of even een datepauze nemen, kan soms ook wel even fijn zijn. Even niet zo ermee bezig zijn. Je hebt toch niet gelijk iets vasts, ook daar moet je aan werken, issues of niet. Je bent nog jong, tied zat
Lijkt mij ook, als je enkel op zoek bent naar lust en 'feeling good' dan zijn er echt wel betere opties om dat effect te krijgen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:42 schreef Perzephone het volgende:
Ken wel een aantal vrouwen die best met een onbeschikbare man het bed willen delen.. Onder het mom "alleen lusten en geen lasten". Tsja, ik vraag mij dan af hoe wanhopig op zoek naar bevestiging je dan bent.
Je hebt kennelijk behoefte aan een langere pauzequote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:54 schreef ManageTheAnger het volgende:
Jullie zijn allemaal niet te vertrouwen (6)
Ik moet even een andere manier hebben, dat is het beste.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:57 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Je hebt kennelijk behoefte aan een langere pauze
Dat is echt exact hetzelfde ja.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:56 schreef xenobinol het volgende:
Persoonlijk vind ik sex zonder emotionele binding totaal niet lekker, dan ga ik liever lekker feesten en daar helemaal uit mijn dak
Dan wist je waar je aan begon, toch?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 13:54 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Niet zelf op geplakt, wetenschappelijk bewezen.
oh ja, ik heb ook een date pauze nu... wel wat meiden gesproken maar moet er niets meer van.
Jullie zijn allemaal niet te vertrouwen (6)
Mama, hou eens op!quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 14:24 schreef eefje801 het volgende:
[..]
Dan wist je waar je aan begon, toch?
Dat je er niks van moet en alle vrouwen niet te vertrouwen zijn is wel een teken dat je er even geen behoefte aan hebt inderdaad. Met zo'n houding trek je ook niet leuke vrouwen aan.
Maakt het er denk ik niet beter opquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 14:26 schreef eefje801 het volgende:
Ik ben dan wel ouder, maar je moeder kan ik niet zijn hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |