Nee, echt nietquote:
Dat is het grote misverstand dat mensen in dat granieten bestand, en sowieso in bijstand, hebben. Dat hun uitkering hun loon is.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:55 schreef LittleLady het volgende:
Je kan ook anders zien, zijn uitkering is nu zijn loon, dus gewoon lekker werken.
Er komen elke week meer 'jonge werkelozen' bij ipv dat er zoveel werkelozen zijn die jaren in een uitkering zitten. Deze mensen zijn ook lost cases. Gros van deze jongere werkelozen willen graag werken en als je ze verplicht laat werken betaal ze er op zijn minst ook naar.quote:
Waarom denk je dat er trajecten rondom langdurig werklozen opgestart worden? Omdat het uitzonderingen zijn?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:59 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Er komen elke week meer 'jonge werkelozen' bij ipv dat er zoveel werkelozen zijn die jaren in een uitkering zitten. Deze mensen zijn ook lost cases. Gros van deze jongere werkelozen willen graag werken en als je ze verplicht laat werken betaal ze er op zijn minst ook naar.
Zo ook die melkertbanen van een poos geleden. Bedoelt om werkelozen in te laten stromen naar regulier werk wat haast nooit gebeurde. Deze melkertjes werd door het bedrijfsleven alleen maar gebruikt als goedkope krachten.
Je komt ook in een traject terecht als je geen langdurige werkeloze bent. En nogmaals: zodra je arbeid gaat verrichten moet het betaald worden, iig het minimumloon zodat iemand met een (bijstands)uitkering er ook financieel iets beter van wordt. Geen wonder dat het gros er niet voor te porren is ik zou ook mijn neus ervoor optrekken.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:01 schreef lezzer het volgende:
[..]
Waarom denk je dat er trajecten rondom langdurig werklozen opgestart worden? Omdat het uitzonderingen zijn?
Dit. Werken voor een uitkering is motivatie voor echt aan het werk gaan.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:22 schreef LaLouchi het volgende:
Misschien is het een optie eens werk te gaan zoeken? Volledig terecht wat ze nu doen. Maak jezelf maar nuttig als je kan werken, en als je dan de boel bedodemieterd moet je op de blaren zitten. Jammer dan.
Ja maar nu werkt hij ervoor en ze mogen best strenger zijn, wil jij niet meewerken gewoon korten.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:55 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nee, echt niet
[..]
Dat is het grote misverstand dat mensen in dat granieten bestand, en sowieso in bijstand, hebben. Dat hun uitkering hun loon is.
Hij werkt om uit het ritme van 27 jaar theehuis te komen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:05 schreef LittleLady het volgende:
[..]
Ja maar nu werkt hij ervoor en ze mogen best strenger zijn, wil jij niet meewerken gewoon korten.
Toch niet hoor, Gulmez is onze huis-tuin-en-keukenturk hier op FOK. Hij bedoelt het allemaal goed en is serieus.quote:
Precies. En het gros van de mensen is echt niet blij om in de bijstand te zitten zoals zoveel mensen zo graag willen geloven.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:17 schreef Pietverdriet het volgende:
TS laat de triestheid van de bijstand wel zien. De sociale dienst is niet sociaal, ze zijn er helemaal niet voor de mensen, ze te helpen, uit de problemen te halen. De sociale dienst is een uitkeringsfabriek.
Volgens mij ben jij hier de trollquote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:17 schreef Pietverdriet het volgende:
TS laat de triestheid van de bijstand wel zien. De sociale dienst is niet sociaal, ze zijn er helemaal niet voor de mensen, ze te helpen, uit de problemen te halen. De sociale dienst is een uitkeringsfabriek.
Waarom zou ik? Omdat ik het op zou nemen voor werkelozen en het ook eens van een andere kant bekijk? Gelukkig ben ik niet zo'n kortzichtig mens die roept dat alle werkelozen maar stront moeten gaan ruimen in het park. Als de overheid werkelozen hiervoor inschakelt betaal ze er op zijn minst ook voor. Doen ze dat niet dat is het uitbuiting van. Punt uit.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:21 schreef lezzer het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij hier de troll
Ja dit mag, sterker nog, zo gaat het bij de meeste werkgevers als je 2 weken of langer ziek bent. Dan wordt je ook geacht je te melden bij een bedrijfsarts, en pro-actief mee te werken aan je genezing etc etc. En ook daar zijn sancties, soms een nul-beoordeling bij het eerstvolgende beoordelingsgesprek, of ontslag zodra dat mogelijk is, als je echt de kantjes er van af loopt en nergens aan mee werkt.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:18 schreef Gulmez het volgende:
Een van mijn ooms is woonachtig in Den Haag, en de laatste 27 jaar heeft hij een uitkering gehad,
Laatst verhuist naar een nieuwe woning aan het kanaal in Leidschendam (voorstadje van Den Haag)..
Nu moest hij verplicht door die uitkering instantie aan het werk.. kreeg hij te horen 3 maanden geleden
Hij moest verplicht 4 dagen per week van 9 tot 2 in een kringloop werken..
Maar hij kreeg er geen cent meer om.
Nu heeft hij dat wel gedaan, hij sprak met niemand hij deed alleen wat ie moest doen..
Dat was karren in en uit laden..
En stickers plakken op nieuwe meubels en dingen weggooien helpen.
Nu kreeg hij te horen dat hij 4 dagen van 9 tot 4 moet werken...
Dus 2 uur per dag langer....
En hij krijgt alleen uitkering he.. Geen cent meer..
Dus nu heeft hij zich 2 weken ziekgemeld, moet hij nu naar de dokter van het uwv met een briefje..
Om te bewijzen dat ie echt ziek is, anders word hij op zn uitkering gekort staat er in die brief.
Maar mag dit wel?
Hoe kunnen ze hem dwingen om daar in die kringloop te werken zonder meer te verdienen alleen een uitkering.
36 uur per week werken voor je uitkering dient als motivatie om de arbeidsmarkt weer op te gaan. In het theehuis zitten je uitkering uitgeven en uitslapen tot 12u elke dag is niet de bedoeling geweest van een uitkering - dat is het nooit geweest.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:25 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom zou ik? Omdat ik het op zou nemen voor werkelozen en het ook eens van een andere kant bekijk? Gelukkig ben ik niet zo'n kortzichtig mens die roept dat alle werkelozen maar stront moeten gaan ruimen in het park. Als de overheid werkelozen hiervoor inschakelt betaal ze er op zijn minst ook voor. Doen ze dat niet dat is het uitbuiting van. Punt uit,
Nogmaals: er is in bepaalde gebieden al een tijd geen werk meer te vinden.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:27 schreef JeMoeder het volgende:
[..]
36 uur per week werken voor je uitkering dient als motivatie om de arbeidsmarkt weer op te gaan. In het theehuis zitten je uitkering uitgeven en uitslapen tot 12u elke dag is niet de bedoeling geweest van een uitkering - dat is het nooit geweest.
Een uitkering dient als overbrugging van een periode van werkloosheid. Niet als melkkoe voor 27 jaar op de bank zitten en gesuikerde thee drinken.
Hallo? Ben jij het alter ego van Pietverdriet ofzo?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:25 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom zou ik? Omdat ik het op zou nemen voor werkelozen en het ook eens van een andere kant bekijk? Gelukkig ben ik niet zo'n kortzichtig mens die roept dat alle werkelozen maar stront moeten gaan ruimen in het park. Als de overheid werkelozen hiervoor inschakelt betaal ze er op zijn minst ook voor. Doen ze dat niet dat is het uitbuiting van. Punt uit.![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |