Ach, dat kunnen ze altijd gebruiken.quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:24 schreef Vaseline_ het volgende:
Ok, gesolliciteerd bij Dirck III, staat dat ze niveau vmbo willen dus als ze komen zeiken dat ik niet in het profiel pas zijn ze fucking gay
Je gaat me niet vertellen dat hier nergens een Moluks restaurant te vinden isquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:23 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Hoe/waar? Pak tram 12 en kom brengen.
Je moet dat geluid erbij horenquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:25 schreef Vaseline_ het volgende:
Jezus Jumi die foto op FB van die Papeda slurpende Molukkersnet alsof ze dat ding op een foute manier aan het beffen zijn
Nee, iets met klanten helpen en adviseren en de sociale interactie blabla. Maar soms als ik juist in het profiel pas krijg ik zo'n flutmail terug met je past niet in het profielquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:27 schreef Salatrel het volgende:
waarom wil je bij dirckIII werken?
"ik hou heel erg van alcohol"
Dat is toch niet helaasquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:00 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Helaas doet ze enkel vrouwen naar het schijnt
Bietsjquote:
Geen idee, vast welquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:27 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Je gaat me niet vertellen dat hier nergens een Moluks restaurant te vinden is?
Nu ben ik benieuwd naar wat ze zeiquote:
quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:36 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Geen idee, vast wel.
[..]
Nu ben ik benieuwd naar wat ze zei.
quote:Hoe moet je leren beffen; Een handboek door Molukkers.
Wel fijn als ik nu eet, naar A kijk en me dit bedenkquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:38 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ja is toch, die mondjes staan echt in befstand
quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:34 schreef Salatrel het volgende:
pics van papeda slurpende molukkers?
google geeft me dit:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mooie foto wel zo.There are no good girls gone wrong, just bad girls found out.
Klinkt wel oke, beetje druk, kon wat 'afgemaakter' net zoals deze beat meteen vanaf het begin:quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:42 schreef Vaseline_ het volgende:
dWc ik durf te wedden dat je niet zo heel erge dubstep vind. Wel je volume/bass iets harder bitte, het heeft iets weg van r&b achtige shizzle
OH WACHT DAS MIJN SPIEGEL HUAHUAHUAHUAHUA.quote:
Begrijpelijk.quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:47 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
OH WACHT DAS MIJN SPIEGEL HUAHUAHUAHUAHUA.
Op een gegeven moment komen er stukjes waarbij het tempo echt iets weg heeft van wat in een tent met r&b en house gedraaid wordquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:47 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Klinkt wel oke, beetje druk, kon wat 'voller' net zoals deze beat:
Zie alleen de R&B-part niet?
quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:47 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
OH WACHT DAS MIJN SPIEGEL HUAHUAHUAHUAHUA.
Ik ga deze instellen als FB profielfoto.quote:
Beetje de fa2man uithangen met mijn jokes. Oke.quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:50 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Ik ga deze instellen als FB profielfoto.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You see, words are like bullets.quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:52 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Beetje de fa2man uithangen met mijn jokes. Oke.
Wauw, deze vergelijking is wel echt ziekquote:
Gelukkig heb ik zulks een rubberen mimiek dat ik gewoon mijn complete gelaat kan aanpassen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 17:55 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Wauw, deze vergelijking is wel echt ziek![]()
Zulks een niet-uniek hoofd heb je, CB.
Poepen noem ik wel eens kleien en is ook bruinquote:Op maandag 27 augustus 2012 17:57 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik zulks een rubberen mimiek dat ik gewoon mijn complete gelaat kan aanpassen.
Noem me clayface.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |