Hij is alleen Lomp,quote:Op maandag 27 augustus 2012 03:09 schreef Insektenvernichter het volgende:
Die LompeHork heeft ook een ziekte maar ik zou niet weten hoe die heet.
Ja dan is dit topic niet jouw dingetje denk ik.quote:Op maandag 27 augustus 2012 03:09 schreef Insektenvernichter het volgende:
Die LompeHork heeft ook een ziekte maar ik zou niet weten hoe die heet.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 03:11 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Ja dan is dit topic niet jouw dingetje denk ik.
dit heb ik altijd...quote:Op maandag 27 augustus 2012 03:16 schreef jcdragon het volgende:
FOK!ception, dromen dat je zit te FOK!ken... of op FOK! zitten te fantaseren dat je zit te dromen over FOK!
Ik kreeg hier een ban voor dusquote:Op maandag 27 augustus 2012 03:32 schreef Monopoly het volgende:
KPD-vrees
Een aandoening die is ontstaan na het zien van een paar exorbitante foto's waardoor de patiënt zijn ogen probeert uit te krabben. Diagnose kan worden gesteld wanneer de patiënt een aversie tegen een bepaald soort foto/user/pose heeft ontwikkeld. Dit kan resulteren in compulsies, braakneigingen, woede en paniekaanvallen, tezamen met psychische klachten.
Met een ban als gevolg
dit geldt ook als je niet minimaal 3 keer modaal verdientquote:Op maandag 27 augustus 2012 08:45 schreef Apuleius het volgende:
Lul-treurnis. Onder de 25cm kun je je niet registreren op FOK!
Vind ik hypochondrie ook wel bij passen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 09:52 schreef sinepedraap het volgende:
R&P lurkers. Een beetje hetzelfde liedje als Dr. Phil kijkers.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 09:51 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
dit geldt ook als je niet minimaal 3 keer modaal verdient
valt me mee dat je het topic niet dichtgegooid hebt na die postquote:Op maandag 27 augustus 2012 21:16 schreef LompeHork het volgende:
Lapo-ziekte. Altijd het laatste woord willen hebben.
Welnee, heeft best potentie (oh ja, omdat een mod het opent hahaha!1!11einz nee, dat niet eens). Was wel een beste actie geweest jaquote:Op maandag 27 augustus 2012 22:06 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
valt me mee dat je het topic niet dichtgegooid hebt na die post
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |