Zoals ik al zei, het is verdomme beter om in 1 post te zeggen dat ik er vrij weinig verstand van heb en dat ik er gewoon niks over zeg, dan dat jij 50 posts besteedt aan iets waar je ook geen flikker verstand van hebt, en dat ook nog 10x zelf benadruktquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:20 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Als je er geen zin in hebt.
Waarom wil je dan laten zien dat je het goed doet, van kijk mij eens, ik heb er geen verstand van en zeg ook niks, goed he ? kijk ik ben braaf.
niet doen, mijn hypotheek is 260.000quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:16 schreef Thorb het volgende:
[..]
Alles boven de 200.000 gewoon 100% toch!
Allemaal de schuld van Rijstquote:
Niet echt, geen ruzie's oid maar ook niks echt boeiendsquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:22 schreef Dudeweiser het volgende:
Maar nu weet ik nog steeds niet of ik iets in het vorige topic heb gemist
Niets dat anders is dan nuquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:22 schreef Dudeweiser het volgende:
Maar nu weet ik nog steeds niet of ik iets in het vorige topic heb gemist
Tsja dat zit wel op een rand natuurlijk, maar als ik lees van die politici met een aftrek over een hypotheek van 1 miljoen (Opstelten en friends volgens mij), dan heb je er mijn inziens niets van begrepen.quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:22 schreef Toefjes het volgende:
[..]
niet doen, mijn hypotheek is 260.000
dat is waarquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:24 schreef Rijst het volgende:
[..]
Het was eigenlijk al een SC voordat ik het had veranderd.
Ik doelde meer op het feit dat dit topic helemaal verkankert is door de discussies die over alles gaan behalve FUT.quote:
Wel.quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:25 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Zolang de sfeer goed blijft is er niets mis mee om offtopic discussies te hebben imo
true, maar op dit moment is er wel weinig over fifa te praten dus gaan de gesprekken al snel over andere dingenquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:25 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Ik doelde meer op het feit dat dit topic helemaal verkankert is door de discussies die over alles gaan behalve FUT.
Het is eind fifa 12 man, zodra fifa 13 er is gaat het wel weer anders wordenquote:
wat is er over 16 dagen?quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:26 schreef Thorb het volgende:
Nog maar 16 dagen ( en dan de formatie besprekingen nog!)
Ik denk het niet.quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:27 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Het is eind fifa 12 man, zodra fifa 13 er is gaat het wel weer anders worden
Dus ik moet nog een maand deze troep lezen?quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:27 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Het is eind fifa 12 man, zodra fifa 13 er is gaat het wel weer anders worden
Kendrick is een megabaasquote:
Niemand dwingt je manquote:Op zondag 26 augustus 2012 21:27 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Dus ik moet nog een maand deze troep lezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |