quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:00 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
geen verontwaardigde reacties hier. alleen tips. dank. in thailand is het heel normaal trouwens, dus niet zo vanuit je nederlandse normen en waarden (ver-)oordelen graag.
En de enige die niet doorheeft dat je gewoon écht niet grappig bent, ben je zelf.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:00 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
geen verontwaardigde reacties hier. alleen tips. dank. in thailand is het heel normaal trouwens, dus niet zo vanuit je nederlandse normen en waarden (ver-)oordelen graag.
Paul?quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
nee het is voor een fok vrindje van me.
hij is er vanavond weer dan zal hij mij wel even laten weten of hij hierop in gaat. persoonlijk vind ik het wat prijzig. bedankt voor je aanbod iigquote:Op zondag 26 augustus 2012 15:03 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik was dat varkentje wel. Wanneer vlieg ik?
Onderzoek, onkosten hele mikmak... 5 weken, 10.000 euro.
Kun je nooit zeker weten natuurlijk.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:03 schreef Mirjam het volgende:
[..]
En de enige die niet doorheeft dat je gewoon écht niet grappig bent, ben je zelf.
stel je niet aanquote:Op zondag 26 augustus 2012 15:03 schreef Mirjam het volgende:
[..]
En de enige die niet doorheeft dat je gewoon écht niet grappig bent, ben je zelf.
Jij vindt het wat prijzig? Waar bemoei je je mee?quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:04 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
hij is er vanavond weer dan zal hij mij wel even laten weten of hij hierop in gaat. persoonlijk vind ik het wat prijzig. bedankt voor je aanbod iig
dat was mijn eigen mening maar misschien dat hij het wel een goed voorstel vindt. ik laat het je weten kay?quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:04 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Jij vindt het wat prijzig? Waar bemoei je je mee?
Dat is goed. Stuur maar alvast wat fotootjes.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:05 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
dat was mijn eigen mening maar misschien dat hij het wel een goed voorstel vindt. ik laat het je weten kay?
heb ik niet, ik heb haar nooit gezien ofzo. zit alleen als intermediair tussen deze verlegen fokker en dit topic in.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:07 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Dat is goed. Stuur maar alvast wat fotootjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |