Dat is ook weer waar, maar ik wordt steeds nieuwschieriger, zal wel weken overheen gaan voordat het ergens op internet komt wat het allemaal betekent en wat er staat.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:55 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Of een gewoon een ouwe kletskous met een Megalomane visie, veel is tegenwoordig al na 12 uur achterhaald...
Dat is met veel dingen zo tegenwoordig... ik noemde al eerder het Hawass-effect.. "Achter deze deurrr.... zit nóg een deurrr" en daar bleek ook niets achter te zitten!quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:50 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nou nee, maar dit:
[..]
komt toch niet helemaal uit de verf vind ik
Net als die eeuwenoude Maya-schijven? waar op staat waar de zon opkomt enzo?quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:58 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Dat is ook weer waar, maar ik wordt steeds nieuwschieriger, zal wel weken overheen gaan voordat het ergens op internet komt wat het allemaal betekent en wat er staat.
Nee dat nou ook weer nietquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:56 schreef Tchock het volgende:
Je hebt nog geen flauw idee wat er in zit manDacht je dat er een zilvergekleurde mini-ufo uit zou komen die spontaan weg zou vliegen?
dat zou knap zijn als het verzegeld zou zijn in '12. Zo kan het dus ook papierwerk bevatten om te tijdreizenquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:47 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ja, 1914 en 1919 heb ik haar horen zeggen. Zal wel een foutje zijn. Want dan is het wèl spectaculair
of de kluis van Al Capone die werd na zoveel geopend zat er niks in.quote:Op zondag 2 september 2012 12:11 schreef Iwanius het volgende:
Misschien ben ik helemaal OT maar de TT doet mij denken aan jaren geleden( vorige eeuw) toen een Amerikaanse verslaggever genaamd Geraldo Rivera een onderzoek deed naar de geheimen van Al Capone. Werd 1 grote desillusie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |