Ik wil daar zijn!quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:23 schreef Dark_Angelus het volgende:
[ afbeelding ]
Vorige week was het nog zo
Ik heb net precies hetzelfde gedaanquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:40 schreef Memento-Mori het volgende:
ik moest YOLO googlen, ik leef kennelijk onder n steen
heb t ook helemaal niet op LL gehoord ofzo, wat ik eerder van de week hier wel lasquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:41 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik heb net precies hetzelfde gedaan
+1quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:41 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik heb net precies hetzelfde gedaan
Het lijkt me best een keer mooi om over dat terrein te lopen zonder enige tent of kraam of wat dan ookquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 11:09 schreef Partingglass het volgende:
lijkt me erg gedesillusionerend, nu terug gaan
Ik zag en hoorde het veel voorbij komen op Lowlands, maar het was zo vanzelfsprekend voor iedereen dat ik niet durfde te vragen wat het betekende...quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:09 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
heb t ook helemaal niet op LL gehoord ofzo, wat ik eerder van de week hier wel lasnouja ik weet iig wat t is, en ik vind t maar iets stoms
dit dus.quote:
ik heb t dus nergens -bewust- gehoord achjaquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:13 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik zag en hoorde het veel voorbij komen op Lowlands, maar het was zo vanzelfsprekend voor iedereen dat ik niet durfde te vragen wat het betekende...
Toevallig betekend hetzelfde als je usernamequote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:40 schreef Memento-Mori het volgende:
ik moest YOLO googlen, ik leef kennelijk onder n steen
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:49 schreef LatonOne het volgende:
[..]
inderdaad de spijker op de kop. ik ga al jaren![]()
![]()
bij de verslaggeving. maar aan de andere kant, laat het maar lekker geheim blijven.
Daar ben ik het toch niet geheel mee eens. Wel met het bestaan van Lowlands 1 en Lowlands 2, maar zoals het hierboven staat lijkt het alsof Lowlands 2 het enige echte festival is, wat ik dus persoonlijk echt bullshit vind.quote:'Lowlands is geen uitgebreide picknick, het is een driedaags housefeest met overdag wat bandjes om bij te komen'
Dit ja. Niet gedanst bij Conny dan, maar wel zo veel mogelijk optredens etc en pas laat (of vroeg) weer naar de camping.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Daar ben ik het toch niet geheel mee eens. Wel met het bestaan van Lowlands 1 en Lowlands 2, maar zoals het hierboven staat lijkt het alsof Lowlands 2 het enige echte festival is, wat ik dus persoonlijk echt bullshit vind.
Ikzelf doe trouwens meer een Lowlands 1,5
Begin vroeg met dansen bij Conny Janssen en ga via de vele optredens pas om 4:30u richting m'n tent. Pik van beide wat mee. Ik hou wel van die afwisseling
tuurlijk pak ik beide kanten. maar de verslaggeving doet alsof het stopt rond 10 uur savonds.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[..]
Daar ben ik het toch niet geheel mee eens. Wel met het bestaan van Lowlands 1 en Lowlands 2, maar zoals het hierboven staat lijkt het alsof Lowlands 2 het enige echte festival is, wat ik dus persoonlijk echt bullshit vind.
Ikzelf doe trouwens meer een Lowlands 1,5
Begin vroeg met dansen bij Conny Janssen en ga via de vele optredens pas om 4:30u richting m'n tent. Pik van beide wat mee. Ik hou wel van die afwisseling
Nee dat is de afterparty van LL2. Veel vroeger op de avond staan ze in/bij de bravo ook al strak hoorquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:40 schreef kurk_droog het volgende:
Je hebt zelfs een Lowlands 3. Bij de 24 uurs tent beginnen om 4 uur pas de volle maan ogen te komenElke man die aan kwam lopen vanaf de ingang stond strak volgens mi
Oke,zemoeten ergens vandaan komen iddquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 15:56 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Nee dat is de afterparty van LL2. Veel vroeger op de avond staan ze in/bij de bravo ook al strak hoor
Maar om de verwarring compleet te maken wordt het dan weer gebruikt in de geest van 'carpe diem'.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:14 schreef rioolheffing het volgende:
[..]
Toevallig betekend hetzelfde als je username
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |