nee, ik wilde er als een varkentje door rollen en eten en knorrenquote:
ik heb wel lobi voor hemquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:36 schreef Anthropos het volgende:
[..]
Niemand kan hem redden van de ondergang.
Die MI kostte me niet eens zoveel moeite bij jouquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:37 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
nee, ik wilde er als een varkentje door rollen en eten en knorren
Ik wist het niet, maar zal je overmorgen wel feliciteren ok?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:34 schreef Maisnon het volgende:
Morgen ben ik trouwens jarig, dat wisten jullie al maar hier nog even een herinnering![]()
![]()
good want dat is wat ik voornamelijk doe bij lekker etenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:37 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Die MI kostte me niet eens zoveel moeite bij jou
Nice hoor.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:38 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
good want dat is wat ik voornamelijk doe bij lekker eten
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:38 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
good want dat is wat ik voornamelijk doe bij lekker eten
quote:
Je moeder snap ik nog, maar wie is die ander dan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:39 schreef Anthropos het volgende:
Is trouwens maar een grapje hoor, Ally. Ik heb ook wel een paar meiden die gewoon relaxt zijn, maar waar ik dus nooit een move bij zal maken.
Ow, dacht dat ie daar geen probleem mee hadquote:
Dit dus. En al zou ik een move maken, zou ik dat niet overleven denk ik.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:39 schreef Anthropos het volgende:
Is trouwens maar een grapje hoor, Ally. Ik heb ook wel een paar meiden die gewoon relaxt zijn, maar waar ik dus nooit een move bij zal maken.
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:41 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Ow, dacht dat ie daar geen probleem mee had
Meiden waar ik vroeger eventjes mee bezig ben geweest. Als het snel genoeg is gedaan op die manier kun je elkaar nog wel 'normaal' verdragen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:41 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Je moeder snap ik nog, maar wie is die ander dan?
quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:39 schreef Anthropos het volgende:
Is trouwens maar een grapje hoor, Ally. Ik heb ook wel een paar meiden die gewoon relaxt zijn, maar waar ik dus nooit een move bij zal maken.
Sommigen wel, sommigen niet. Maar waarom zou je het proberen als je er niets van wilt? Tenzij het een avondje pure lust isquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:42 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Dit dus. En al zou ik een move maken, zou ik dat niet overleven denk ik.
Vrouwen moeten ergens een fuckable factor hebben vind ik.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:44 schreef Anthropos het volgende:
[..]
Sommigen wel, sommigen niet. Maar waarom zou je het proberen als je er niets van wilt? Tenzij het een avondje pure lust is.
Is dat zo raar dan?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:45 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Vrouwen moeten ergens een fuckable factor hebben vind ik, waarom zou je er anders mee om willen gaan? Voor de gezelligheid??
Mwa.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:43 schreef wolvendagen het volgende:
http://www.vice.com/vice-news/aokigahara-suicide-forest-v3
sick
Nee ben er niet op uit ook. Ooit een keer de fout gemaakt tegen een goede vriendin te zeggen dat ik meer voelde dan vriendschap en dat heeft meteen de vriendschap verpest.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:44 schreef Anthropos het volgende:
[..]
Sommigen wel, sommigen niet. Maar waarom zou je het proberen als je er niets van wilt? Tenzij het een avondje pure lust is.
Zei ze ook dat het niet uitmaakte en heb je sinds die dag niks meer van haar gehoord?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:47 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Nee ben er niet op uit ook. Ooit een keer de fout gemaakt tegen een goede vriendin te zeggen dat ik meer voelde dan vriendschap en dat heeft meteen de vriendschap verpest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |