Tja, daar heerst dus angst. Dat gaat slecht samen met creativiteit.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:18 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Bij Apple zitten iig creatievelingen. Bij Microsoft zijn ze vooral bezig hun eigen hachie te redden door te slijmen en te likken bij het management. Het management is namelijk opgezadeld met een evaluatiesysteem waarbij ze hun afdeling moeten indelen in briljante, goede en slechte mensen, zelfs als er geen slechte werknemers zijn. Dus daar komen ze niet meer aan innovaties toe en blijven ze maar de boot missen.
Ik heb meer dan eens op het punt gestaan de monitor met zo'n volstrekt onbegrijpelijke foutmelding uit het raam te gooien.quote:[..]
Pfffffff. Ik heb maanden geleden van frustratie zo hard op mijn toetsenbord geslagen dat sommige functies geen functies meer zijn
Vreselijk. Zo heb ik me gelukkig nog nooit gevoeld. Ook al had ik vroeger een Dell, het slechtste merk ooit. Je wilt niet weten hoeveel blauwe schermen, opstarten in veilige modus en herstelpunten zoeken ik heb meegemaaktquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:23 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb meer dan eens op het punt gestaan de monitor met zo'n volstrekt onbegrijpelijke foutmelding uit het raam te gooien.
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:25 schreef Scrutinizer het volgende:
Of het zou Rijkman Groenink moeten zijn.
Bij de JOVD acteren ze ook! Zingen en dansen draaien ze waarschijnlijk ook niet hun hand voor om.quote:
Ik denk ook dat DWDD over de uiterste houdbaarheidsdatum heen is. Vorig seizoen eigenlijk al.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:35 schreef Wickedangel het volgende:
Dit schiet me zomaar te binnen. Weet je wie ik de hele zomer nou echt niet heb gemist? Matthijs van NieuwkerkStraks komt ie weer met al zijn politieke gasten en de Rottenbergjes en de De Hondjes
Hij is Nederlander hoewel zijn naam doet vermoeden dat zijn voorouders iets oostelijker leefden.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:37 schreef Wickedangel het volgende:
Hoe dan ook komt meneertje me wel bekend voor... Is hij Nederlands?
Klopt, alleen weten ze dat zelf nog niet. Sterker nog, Van Nieuwkerk heeft de eindredacteur weten te behouden (raar verhaal, vreemd dat de media dat niet tot de bodem hebben uitgezocht, ging ze niet naar BNN?) en ze willen zelfs het merk sterker maken door er andere dingen onder dezelfde vlag bij te doen.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:37 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik denk ook dat DWDD over de uiterste houdbaarheidsdatum heen is. Vorig seizoen eigenlijk al.
Twente?quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:39 schreef Scrutinizer het volgende:
Hij is Nederlander hoewel zijn naam doet vermoeden dat zijn voorouders iets oostelijker leefden.
Dat die eindredacteur weg wilde vond ik een teken aan de wand. De rest van de redactie leek er ook niet erg meer in te geloven, vele herhalingen van zetten en Jan Mulder heeft zich aan het eind van het seizoen zelfs tijdens de uitzending een paar keer zéér laatdunkend over de redactie uitgelaten.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:40 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Klopt, alleen weten ze dat zelf nog niet. Sterker nog, Van Nieuwkerk heeft de eindredacteur weten te behouden (raar verhaal, vreemd dat de media dat niet tot de bodem hebben uitgezocht, ging ze niet naar BNN?) en ze willen zelfs het merk sterker maken door er andere dingen onder dezelfde vlag bij te doen.
Zie je wel? Toch een fan. Ralf Mackenbach inderdaad. Hij gaat ook springen op zaterdag, geloof ik.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:41 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Twente?![]()
Wacht eens, is het die jongen die het Junior Songfestival heeft gewonnen? Ralph Meckenbach of zo.
Dat laatste heb ik dan gemist. Meestal kijk ik alleen de vaste rubrieken en bij de rest zet ik het geluid af. Mulder is trouwens zo belegen dat ook hij niet meer valt te consumerenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:43 schreef Scrutinizer het volgende:
Dat die eindredacteur weg wilde vond ik een teken aan de wand. De rest van de redactie leek er ook niet erg meer in te geloven, vele herhalingen van zetten en Jan Mulder heeft zich aan het eind van het seizoen zelfs tijdens de uitzending een paar keer zéér laatdunkend over de redactie uitgelaten.
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Zie je wel? Toch een fan. Ralf Mackenbach inderdaad. Hij gaat ook springen op zaterdag, geloof ik.
De VARA zou wat meer naar Sonja moeten luisteren. Die is ook niet zo blij dat er iedere keer dezelfde mensen aan tafel zitten bij DWDD en P&W.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:46 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat laatste heb ik dan gemist. Meestal kijk ik alleen de vaste rubrieken en bij de rest zet ik het geluid af. Mulder is trouwens zo belegen dat ook hij niet meer valt te consumeren
De eerste even, denk ik. Het is zo'n stom idee dat ik gewoon even moet zien of het echt waar is.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:47 schreef Wickedangel het volgende:
[..]Ik denk dat ik daar minstens één aflevering van ga kijken.
Precies! Ik weet niet of je schoonspringen tijdens de Spelen hebt gevolgd, maar dat is zoooooo moeilijk. En heel mooi, als je het goed doet. En dan heb je de Ratelbandjes die denken dat in een paar weken te lerenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:49 schreef Scrutinizer het volgende:
De eerste even, denk ik. Het is zo'n stom idee dat ik gewoon even moet zien of het echt waar is.
Sterren springen op Zaterdag. Morgen (vandaag)quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:50 schreef Wickedangel het volgende:
Wanneer begint Sterren duiken in het diepe of hoe dat ook mag heten?
Zoooooooo achterhaald. Maar ze denken vast dat ze daarmee kunnen scoren.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:54 schreef Scrutinizer het volgende:
Nee, dan RTL. Die zijn pas vernieuwend met een Nederlandse versie van Golden Girls.
En waarschijnlijk gaan er ook nog een hoop mensen naar kijken en zo blijkt een slechte comedy dan toch goed genoeg te zijn.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:56 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Zoooooooo achterhaald. Maar ze denken vast dat ze daarmee kunnen scoren.
Ik gaTrusten.
Goeiemorgen.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 18:43 schreef peaceman het volgende:
Lance Amstrong veroordelen zonder forensisch bewijs, dat kan ook alleen in Amerika....
Ik heb een René van der Gijp/Albert Verlinden bril. Staat best wel leuk.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 23:51 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk een leesbril nodig maar daarvoor ben ik te ijdel
quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 00:19 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Whehehe
Ja sorry, ik quoot maar zo hier en daar. Doet tong ook
Zag net Geert Wilders het podium opstappen. Half lege zaal en dan keihard The eye of the Tiger.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:37 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Bij de JOVD acteren ze ook! Zingen en dansen draaien ze waarschijnlijk ook niet hun hand voor om.
In SHO zijn we al aan het tweede topic bezig. De voorpret is waarschijnlijk leuker dan de uitzendingquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:47 schreef Wickedangel het volgende:
[..]Ik denk dat ik daar minstens één aflevering van ga kijken.
Oh dat bedoelde ik eigenlijk.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 01:50 schreef Wickedangel het volgende:
Wanneer begint Sterren duiken in het diepe of hoe dat ook mag heten?
Potdomme tong, het houdt maar niet op. Doe iig rustig aan, FOK! is er morgen (waarschijnlijkquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 04:56 schreef tong80 het volgende:
Zelf in de lappenmand. Dikke voet/enkel. Water in waarschijnlijk. Afgelopen week laten onderzoeken. Sinds gisteren tot aan mijn knie in het verband/tape/steunkous. Wordt om de twee dagen vernieuwd. Heeft misschien met het virus te maken. Hopen dat het helpt. Voelde me gisteren ook niet lekker. Bijna hele dag in bed. Daarom er nu zo vroeg uit. Voel me iig weer wat beter.
Tot zo ver het medische raport.
Jaquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 05:09 schreef tong80 het volgende:
In SHO zijn we al aan het tweede topic bezig. De voorpret is waarschijnlijk leuker dan de uitzending
Zelfs ik ben afgehaakt. Wat een flutshow.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:50 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
JaDe uitzending zelf was bagger. Nog grotere bagger dan bagger, eigenlijk. Zelfs Gerard Joling begreep niet helemaal wat hij ermee aan moest
Ik haakte na een half uur af. Had een leuke "cult" show verwacht. Maar dat was het zelfs niet. Het was minder dan niks.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:50 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
JaDe uitzending zelf was bagger. Nog grotere bagger dan bagger, eigenlijk. Zelfs Gerard Joling begreep niet helemaal wat hij ermee aan moest
1,4 miljoen kijkers.quote:Op zondag 26 augustus 2012 06:10 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik haakte na een half uur af. Had een leuke "cult" show verwacht. Maar dat was het zelfs niet. Het was minder dan niks.
En goeiemorgen.
Uit nieuwsgierigheid denk ik. Zullen er veel afhaken waarschijnlijk.quote:
Volgende week zijn ze nieuwsgierig naar Ratelband en Jaap. De week daarop nieuwsgierig naar de halve finale en dan pakken ze de finale ook nog even mee.quote:Op zondag 26 augustus 2012 13:41 schreef tong80 het volgende:
[..]
Uit nieuwsgierigheid denk ik. Zullen er veel afhaken waarschijnlijk.
Maar ja, er kijken ook 2 miljoen mensen naar Ik Hou van Holland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |