die van de hema jaquote:Op maandag 20 augustus 2012 22:49 schreef LatonOne het volgende:
[..]
en ze hebben bijna allemaal zo'n achterlijk strandhoedje op.
Ik vind dat ze die extra tappunten nog erg snel gerealiseerd hebben en wees blij dat ze er waren. Ik heb rock werchter meegemaakt met zo'n 38 graden waar helemaal niets extra in de watervoorziening was gedaan...quote:Op maandag 20 augustus 2012 22:49 schreef MaJo het volgende:
Ik vond de watervoorziening wel wat ondermaats100 extra tappunten (lees kranen) was echt veel te weinig. Als ik naar de wc ga wil ik, vooral op lowlands, daarna mijn handen kunnen wassen. Als ik daarvoor een half uur in de rij moet gaan staan schiet dat niet op
ik vind echt dat lowlands hierin zwaar te kort is geschoten!
Grappig dat je het zegt want ik was toen ook op Werchter en daar deden ze er juist veel meer aan!quote:Op maandag 20 augustus 2012 22:56 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ik vind dat ze die extra tappunten nog erg snel gerealiseerd hebben en wees blij dat ze er waren. Ik heb rock werchter meegemaakt met zo'n 38 graden waar helemaal niets extra in de watervoorziening was gedaan...
En een half uur wachten is denk ik redelijk overdreven. Ik heb nergens meer dan 5 minuten hoeven wachten om mij flesjes bij te kunnen vullen.
Dat gebeurde mij op awakefest ook toen ik ram van de kaart wasquote:Op maandag 20 augustus 2012 22:57 schreef julian6 het volgende:
Ik ben nog steeds boos over die vent die mijn zonnebril van mijn hoofd stalZoiets idioots doe je toch niet op lowlands?
2003?quote:Op maandag 20 augustus 2012 23:01 schreef MaJo het volgende:
[..]
Grappig dat je het zegt want ik was toen ook op Werchter en daar deden ze er juist veel meer aan!
Nou, al die keren dat ik een flesje water ben wezen vullen? Dat zou ik eerder regelmaat dan geluk noemen...quote:Met 5 minuten heb je dan geluk gehad, met dat laffe straaltje wat eruit kwam schoot het niet bepaald op
Ik denk dat je je daar nog behoorlijk op verkijkt. Ze hebben daar dan misschien wel iets meer kranen maar vergeet niet dat daar ook behoorlijk wat meer publiek rondloopt . Wat toilet/watervoorzieningen is Werchter een van de slechtste festivals waar ik geweest ben...quote:Overigens hebben ze normaal dus maar 50 kranen wat wel erg karig is met 50.000 bezoekers. Bij Werchter is dat überhaupt al veel meer en ze hadden ook veel meer extra punten toen met de extreme hitte
Zwaar lullig...quote:
dit inderdaad.quote:Op maandag 20 augustus 2012 23:39 schreef Danger.Mouse het volgende:
[..]
Zwaar lullig...
Fuck it, ik ben het niet.GOEIEN GARP
Leuk! Kun je ergens een fotootje posten?quote:Op maandag 20 augustus 2012 23:36 schreef Paardindewei het volgende:
Had deze Lowlands zowaar nog een souvenir in de vorm van een Kasabian setlist
Heb alleen een telefoon tot mijn beschikking de komende dagen dus ik hoop dat deze link werktquote:Op maandag 20 augustus 2012 23:41 schreef Breuls het volgende:
[..]
Leuk! Kun je ergens een fotootje posten?
quote:
Thanks.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 01:22 schreef Paardindewei het volgende:
[..]
Heb alleen een telefoon tot mijn beschikking de komende dagen dus ik hoop dat deze link werkt![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |