SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)Toefjes' toernooi:quote:OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
Duuc-nl (Duuc-nl)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)Prijzengeld:quote:Op maandag 6 augustus 2012 23:51 schreef Toefjes het volgende:
Kwartfinales:
Wieisboos - Toefjes 2-5, 2-1
Reemi - Poker4lifee
Gurbuh - Gekkegerrit Gekkegerrit wins.
GJE - Omnirocket 1-3, 0-3, OmniRocket wins
Wedstrijden uit en thuis, volgens Europese regels.
Probeer de wedstrijden voor donderdagavond af te werken om het tempo in het toernooi te houden, mocht dit echt niet lukken, laat het dan even weten. Verliezers in deze ronde ontvangen 3K.
Eerste ronde uitschakeling: 1K
Kwartfinale uitschakeling: 3K
Halve finale uitschakeling: 7.5K
Finalist: 11K
Winnaar: 21K![]()
En dan noemt hij spelers als Fernandez nep terwijl hij zelf veel snellere spelers heeft? (die natuurlijk wel wat meer kunnen) en hij weet niet dat Fernandez 88 pace heeft en geen 90. Maar gelukkig heb je nog gewonnen. 3-5-2 is best wel overpowered maar tegen 4-3-3 heb ik het wel altijd lastigquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:43 schreef vandermar het volgende:
[..]
Hij begon in een 4-3-2-1 met Silva en TOTY Ramos centraal Coentrao LB Maicon RB en voorin Ronaldo - Messi en TOTY Sanchez
In de 30e minuut maakte hij de 1-0 door een corner, bracht een verdediger in en ging 5-2-2-1 spelen. Toen uit de counter werd het 2-0 en deed ik mijn formatie naar 3-5-2 en is hij eigenlijk niet meer van eigen helft af geweest. in de 90e minuut maakte ik de geluikmaker en toen scoorde ik 2x in de extra tijd en ging ik sssssssh over het veld
Wel onaardig dat jullie me gewoon achter latenquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:47 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]
Toch wel goed dat we weer op FOK zijn (L)
Waar is dat van? En waarom denk je dat het ons iets boeitquote:
quote:Op zondag 19 augustus 2012 23:48 schreef Dudeweiser het volgende:
Ik ben ook een paceabuser, maar blijkbaar heb ik nog enige kwaliteiten
Hij wil internetaandachtquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:48 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Waar is dat van? En waarom denk je dat het ons iets boeit
ik ben aan het trollen in een stream en krijg al meerdere ajacieden op de kastquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:48 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Waar is dat van? En waarom denk je dat het ons iets boeit
We moesten snel alles inpakkenquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:48 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Wel onaardig dat jullie me gewoon achter laten
Naja liever daar dan hier zullen we maar zeggen.quote:Op zondag 19 augustus 2012 23:49 schreef vandermar het volgende:
[..]
ik ben aan het trollen in een stream en krijg al meerdere ajacieden op de kast
Hij zegt altijd dat zijn vrienden voor Ajax zijn maar waarom geloof ik dat niet. Dat dat zijn vrienden zijnquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:50 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Naja liever daar dan hier zullen we maar zeggen.
Als je CB's gewoon goed staan en goed kunnen anticiperen dan hoeven ze helemaal niet snel te zijnquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:53 schreef DarkSonic2 het volgende:
Meestal ligt dat aan de CBs die er te vaak uit worden gelopen.
Doe linkje danquote:
Heb ik ook hoor..uiteindelijk moeten we er allemaal aan geloven, behalve de echte skillers. 9 van de 10 "skillers" kloten maar wat aan en gaan dan alsnog pace abusen omdat het niet werkt though. Als ik een echt goede skiller tegen kom die het effectief kan gebruiken verlies ik meestal wel.quote:Op zondag 19 augustus 2012 23:53 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik ben geen pace abuser maar ik win gewoon meer met mijn teams met veel pace. Meestal ligt dat aan de CBs die er te vaak uit worden gelopen. Dat is jammer want elk team heeft wel goede spelers, ook mijn Serie B bronze team met Giacomelli en Sy
neequote:
Maar jij bent slecht dus jij mag het.quote:Op zondag 19 augustus 2012 23:58 schreef Dudeweiser het volgende:
En niemand die klaagt over het feit dat ik een pace abuser ben.
Ja, ik verlies best veel met mijn BPL bronze team maar dat kan ook komen doordat Situ heel erg tegenvalt en Miquel vind ik ook niet zo goed als hij lijkt. Situ heeft 75 heading maar nog verliest hij bijna alles in de lucht tegen bronzes met 50 headingquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:55 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Heb ik ook hoor..uiteindelijk moeten we er allemaal aan geloven, behalve de echte skillers. 9 van de 10 "skillers" kloten maar wat aan en gaan dan alsnog pace abusen omdat het niet werkt though. Als ik een echt goede skiller tegen kom die het effectief kan gebruiken verlies ik meestal wel.
Als je mooi je 70 pace striker vrij speelt en hij onderweg is naar het doel dan wordt hij moeiteloos ingehaald dooor Chiellini en co..dat is gewoon zo onrealistisch. Alleen een type van Beukering kan zo'n vrije doortocht echt verneuken omdat hij te traag is.
Briand was echt een underrated speler in FUT11 maar nu is het gewoon een Agbonlahortjequote:Op maandag 20 augustus 2012 00:00 schreef vandermar het volgende:
UP Powell
Ik vind Miquel en Situ wel erg goed overigenvooral Miquel
[ afbeelding ]
Hij kan prima mee met de gouden toernooien!
Beerens, Altidore, Lens?quote:Op maandag 20 augustus 2012 00:01 schreef Rijst het volgende:
Wie uit de Eredivisie verdient deze week een IF?
Ik denk dat die 2 CBs beter zijn in een hybrid dan in een volledig BPL bronze team, of het ligt aan de formatie (4-3-1-2) SIF Powell overtuigt mij ook niet, hij zit gewoon op de bank bij mijn Engelse bronze team. Misschien is UP Powell wel beter ook al heeft hij mindere statsquote:Op maandag 20 augustus 2012 00:00 schreef vandermar het volgende:
UP Powell
Ik vind Miquel en Situ wel erg goed overigenvooral Miquel
[ afbeelding ]
Hij kan prima mee met de gouden toernooien!
Het is dat Cisse Feyenoord 3 miljoen kostte, anders was het team transfervrij en jeugd alleenquote:Op maandag 20 augustus 2012 00:02 schreef poker4lifee het volgende:
Dat hele ajax elftal van vandaag kostte 4,6 miljoen aan directe transfersommen. Minder dan 1 Wijnaldum
Niemand. Helaas. Fer was wel erg goed, maar had er gewoon 3 moeten maken.quote:Op maandag 20 augustus 2012 00:01 schreef Rijst het volgende:
Wie uit de Eredivisie verdient deze week een IF?
Die 2e goal van Sana was echt zo'n standaard FIFA sweaty. Kan hem makkelijk zelf binnenschieten en dan toch een kwartier wachten op de 2e man die aan komt rennen zonder dat er iemand meelooptquote:
Ik kan niet zeggen dat ik dat nooit gedaan hebquote:Op maandag 20 augustus 2012 00:04 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Die 2e goal van Sana was echt zo'n standaard FIFA sweaty. Kan hem makkelijk zelf binnenschieten en dan toch een kwartier wachten op de 2e man die aan komt rennen zonder dat er iemand meeloopt
ja eerste wat ik dacht toen ik het zag was sweaty failquote:Op maandag 20 augustus 2012 00:06 schreef Rijst het volgende:
ik zit nu die samenvatting te kijken van Ajax. Wat een heerlijke paas van Sno in de beginfase. Jammer dat hij niet meer speelt bij ons
en volgens Tim heb ik nog enige kwaliteitenquote:Op zondag 19 augustus 2012 23:59 schreef Rijst het volgende:
[..]
Maar jij bent slecht dus jij mag het.
Ik bedoel GJE heeft ook een brozne bank en daar klagen we ook niet over.
Die keepte bij tijd en wijlen erg sterk. Beste keeper sinds jaren van Heerenveen!quote:Op maandag 20 augustus 2012 00:05 schreef DarkSonic2 het volgende:
Ik vond Nordfeldt wel goed keepen maar hij zit niet in FUT dus daar hebben we niks aan. Voor de rest weet ik het niet want ik heb de samenvattingen van vandaag nog niet gezien
Er zal vast wel 1 Eredivisiespeler bij zitten ook al is de BPL weer begonnen.
Waarom blijf je daarover doorgaanquote:Op maandag 20 augustus 2012 00:09 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
en volgens Tim heb ik nog enige kwaliteitenik snap het niet meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |