NW airfield is zelden dichterbij dan cherno of elektroquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 23:38 schreef Pixell het volgende:
[..]
lol, eerste plek die ik opzoek na een nieuwe spawn, als het dichterbij dan cherno of elektro is..
Wie zegt dat hij niet gewoon balota bedoelde?quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:18 schreef ems. het volgende:
[..]
NW airfield is zelden dichterbij dan cherno of elektro
Andere servers proberen. Bij mij is het meestal 50/50quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:40 schreef Saind het volgende:
Baggerzooi, kom niet verder dan loading. Na character createn...
Ik! Balota is hoogstens voor modelvliegtuigjesquote:Op zondag 26 augustus 2012 17:28 schreef Pixell het volgende:
[..]
Wie zegt dat hij niet gewoon balota bedoelde?
heb ik ook al een keer gehad!quote:Op zondag 26 augustus 2012 20:00 schreef Bozz187 het volgende:
heel raar, ik spawn met een nieuwe character onder een gebouw in novy sobor
Ik bedoelde gewoon NW airfieldquote:Op zondag 26 augustus 2012 17:28 schreef Pixell het volgende:
[..]
Wie zegt dat hij niet gewoon balota bedoelde?
Had hem in de steam summer sale voor ¤ 15. Word dan wachten op de winter salequote:Op maandag 27 augustus 2012 12:58 schreef Topiek het volgende:
Is Combined Operations ergens goedkoop te krijgen?
Ik vind 25 euro voor alleen een mod spelen te veel. Ik speel nu stiekem de nocd versie. Maar ik ga hem zeker kopen!quote:Op maandag 27 augustus 2012 12:59 schreef Wells.p het volgende:
[..]
Had hem in de steam summer sale voor ¤ 15. Word dan wachten op de winter sale
Google, en die in steam community webbrowser open hebbenquote:Op maandag 27 augustus 2012 13:03 schreef Topiek het volgende:
Iemand een tip waar je snel een map kunt vinden trouwens?
Hier broquote:Op maandag 27 augustus 2012 13:03 schreef Topiek het volgende:
Iemand een tip waar je snel een map kunt vinden trouwens?
Zo'n soort map had ik al, alleen het probleem is, ik heb géén idee waar ik benquote:
Ja dat is kutje. Ik weet wel dat je in het spel een GPS systeem en een map kan vinden. Als je deze beide hebt, heb je ook een map waar je jezelf op ziet staan. Maarja, probeer dat eerst maar te vinden, ben je ook weer een uurtje of 2 verder (mits je niet sterft)quote:Op maandag 27 augustus 2012 13:27 schreef Topiek het volgende:
[..]
Zo'n soort map had ik al, alleen het probleem is, ik heb géén idee waar ik benIk gebruik deze: http://www.dayzmap.info/
Ja ik ga nu even dood, dan kan ik zien waar ik ben. Net ruim een uur rond gelopen, zonder ook maar één wapen gezien te hebben. Welke stad is nou goed voor wapens etc.?quote:Op maandag 27 augustus 2012 13:29 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ja dat is kutje. Ik weet wel dat je in het spel een GPS systeem en een map kan vinden. Als je deze beide hebt, heb je ook een map waar je jezelf op ziet staan. Maarja, probeer dat eerst maar te vinden, ben je ook weer een uurtje of 2 verder (mits je niet sterft)
Die map van jou vind ik nou niet erg overzichtelijk wat betreft het vinden van wapens. Op die van "mij" staat aangegeven waar je het beste kan zijn (beste is: Supermarket, Deer Stand, High Value). Dus in de kust is het beste om bij Chernogorsk en Electrozavodsk te zijn. Maar moet je wel uitkijken voor andere spelers.quote:Op maandag 27 augustus 2012 13:30 schreef Topiek het volgende:
[..]
Ja ik ga nu even dood, dan kan ik zien waar ik ben. Net ruim een uur rond gelopen, zonder ook maar één wapen gezien te hebben. Welke stad is nou goed voor wapens etc.?
Ik sta nu bij Krutoy Cap. Dus moet ik naar Elektro?quote:Op maandag 27 augustus 2012 13:32 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Die map van jou vind ik nou niet erg overzichtelijk wat betreft het vinden van wapens. Op die van "mij" staat aangegeven waar je het beste kan zijn (beste is: Supermarket, Deer Stand, High Value). Dus in de kust is het beste om bij Chernogorsk en Electrozavodsk te zijn. Maar moet je wel uitkijken voor andere spelers.
Of je logt even op een hoog dak uit in cherno met je hatchet, logt op een drukke server in en hakt 3 gillie's omverquote:Op maandag 27 augustus 2012 13:29 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ja dat is kutje. Ik weet wel dat je in het spel een GPS systeem en een map kan vinden. Als je deze beide hebt, heb je ook een map waar je jezelf op ziet staan. Maarja, probeer dat eerst maar te vinden, ben je ook weer een uurtje of 2 verder (mits je niet sterft)
Lijkt mij wel het beste. Ben je net doodgegaan? Zo ja, dan kan je beter weer effe zelfmoord plegenquote:Op maandag 27 augustus 2012 13:33 schreef Topiek het volgende:
[..]
Ik sta nu bij Krutoy Cap. Dus moet ik naar Elektro?
Ja er is geen zelfmoordknop, en ook niets hoogs in de buurtquote:Op maandag 27 augustus 2012 13:34 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Lijkt mij wel het beste. Ben je net doodgegaan? Zo ja, dan kan je beter weer effe zelfmoord plegen
Anders mag je lekker 20 minuten gaan lopenDat vind ik wel zo nadelig van dit spel, kost veels te veel tijd.
Op jouw map, moet ik dan de low, medium of high hebben voor een map?quote:Op maandag 27 augustus 2012 13:34 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Lijkt mij wel het beste. Ben je net doodgegaan? Zo ja, dan kan je beter weer effe zelfmoord plegen
Anders mag je lekker 20 minuten gaan lopenDat vind ik wel zo nadelig van dit spel, kost veels te veel tijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |