Werkt dat een beetje?quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:15 schreef cherrycoke het volgende:
in die PVC buizen deden wij altijd pinda's
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:36 schreef maickeltje het volgende:
In die pijltjes deden wij altijd naalden...vanuit de bosjes schieten...
Of van lantarenpaal tot lantarenpaal een vis draad trekken....mensen die vielen keihard van hun fiets...
Een vis draadje aan een portemonnee vast maken en van uit de bosjes toe kijken...
Stront in een krant dat bij iemand voor de deur leggen...in de brand steken en dan aanbellen.
Klopt maar dat zag je toen niet in. We zijn er ook mee gestopt toen iemand van zijn scooter vielquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:44 schreef Nemephis het volgende:
[..]Da's geen kattenkwaad meer
OT: vroeger had je horloges met universele TV-afstandbediening erin, bij iemand voor het raam gaan zitten en dan zappen * gingen die mensen op hun TV slaan en zo omdat 'ie zo gek deed *
Tuintjes vernielen ook ja. Tussen de zuipkeet en de kermis had iemand een rij coniferen die er bijna allemaal zijn uitgegaan en een paar zelfs de botsauto's in. En tuinen van vervelende leraren werden ook vernield..quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:32 schreef Meloewa het volgende:
herkenbaar die bovenste en voortuintjes vernielendeden wij ook. Kut kinderen.
Rubbere handschoen was sterker, en schoot harderquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:18 schreef Individual het volgende:
[..]
Werkt dat een beetje?
Trouwens met een leeg rolletje plakband en een ballon kon je mooi een erwtenschieter maken.
Herkenbaar, dingen niet inzien als je jong bent - zo hebben we een keer een stuk natuurgebied in de fik gezet omdat we aan het fikkie stoken waren... oepsquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:47 schreef maickeltje het volgende:
[..]
Klopt maar dat zag je toen niet in. We zijn er ook mee gestopt toen iemand van zijn scooter viel
Waar houd kattekwaad op en begint 'achterlijk zijn'?quote:Op maandag 20 augustus 2012 12:49 schreef NekoKoneko het volgende:
Volgens mij verwarren sommige mensen hier kattekwaad uithalen met gewoon achterlijk zijn... Naalden/spijkers op mensen afschieten? Dingen opzettelijk kapot maken of in de fik steken? Kinderen die dat doen mogen ze van mij in een heropvoedingskamp opsluiten.
center parcs op een porno kanaal midden in de nachtquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:31 schreef Id_do_her het volgende:
Met een afstandbediening de zenders veranderen of het volume op 80.000 zetten vanaf de straat.
moest je wel de merk tv instellen hoorquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 19:44 schreef Nemephis het volgende:
[..]Da's geen kattenkwaad meer
OT: vroeger had je horloges met universele TV-afstandbediening erin, bij iemand voor het raam gaan zitten en dan zappen * gingen die mensen op hun TV slaan en zo omdat 'ie zo gek deed *
juist anders krijg je dat ze een molen aansteken...quote:Op maandag 20 augustus 2012 14:00 schreef NekoKoneko het volgende:
In mijn ogen, zodra er dingen kapot gaan of er mensen gewond kunnen raken, dan is het geen kattekwaad meer. Fikkie stoken is een ding, het op een plek doen waar de omgeving ook in de fik kan vliegen is gewoon dom.
En zeggen dat kinderen dat niet begrijpen vind ik geen goed excuus, ik begreep het als kind ook dat het niet slim is om een fikkie te stoken onder een struik of in een droog grasveld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |