Grow Biggie GROW!quote:Op zondag 19 augustus 2012 02:09 schreef DirtyDaniel het volgende:
bloedlul hier, en in inactieve toestand schaam ik me er bijna voor,maar om nou een ali G act op te voeren wanneer je in je nakie moet is ook weer zo watmja in actieve toestand is ie gewoon normaal.
Optie 1: Je snikkel groeit.quote:Op maandag 20 augustus 2012 17:22 schreef BzP het volgende:
[..]
Precies hetzelfde hier alleen in slappe toestand kunnen de maten ook soms behoorlijk varieren.
Moet je bvb maar eens naar je snikkel kijken als je drugs op hebt.
wat?quote:Op maandag 20 augustus 2012 17:39 schreef Vansschoen het volgende:
[..]
Optie 1: Je snikkel groeit.
Optie 2: Je verbeeldingsvermogen groeit.
Nou, met xtc of coke krimpt ie alleen maarquote:Op maandag 20 augustus 2012 17:39 schreef Vansschoen het volgende:
[..]
Optie 1: Je snikkel groeit.
Optie 2: Je verbeeldingsvermogen groeit.
Ja daarom snapte ik geen hol van dr quotequote:Op maandag 20 augustus 2012 18:00 schreef Anno2012 het volgende:
[..]
Nou, met xtc of coke krimpt ie alleen maar
In slappe toestand is hij soms maar 2 cm lang, terwijl hij in stijve toestand de 17 cm haalt.quote:Op maandag 20 augustus 2012 17:22 schreef BzP het volgende:
[..]
Precies hetzelfde hier alleen in slappe toestand kunnen de maten ook soms behoorlijk varieren.
Moet je bvb maar eens naar je snikkel kijken als je drugs op hebt.
quote:Op maandag 20 augustus 2012 19:43 schreef wootahH het volgende:
met een bloedlul kun je harder rennen en met een vleeslul beter nadenken.
Omdat dit blijkbaar een veilige omgeving is.quote:Op maandag 20 augustus 2012 21:03 schreef Heatseeker het volgende:
Bloedlul present.
Waarom vertel ik dit?
Eerder als een slechte SM-ongeluk.quote:Op zondag 19 augustus 2012 02:28 schreef Sapstengel het volgende:
Bloedlul klinkt zo enorm smerig. Alsof je hem net uit de vagina van een ongestelde chick hebt gehaald.
quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 00:23 schreef pasopikbijt het volgende:
[..]
Oh god no, nu krijg ik beelden in mijn hoofd
Toen ging het kronkelen als een levende slang.quote:Op maandag 20 augustus 2012 17:22 schreef BzP het volgende:
Moet je bvb maar eens naar je snikkel kijken als je drugs op hebt.
Ik heb eens op TV een onderzoek gezien bij zo'n programma. En in stijve toestand komt het allebei gemiddeld op hetzelfde uit. De vleeslul groeit gewoon minder. Natuurlijk zijn er uitzonderingen,maar dat geldt voor beide lullen.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 17:28 schreef Rasmussen het volgende:
Weltschmerz heeft al het zinnige zoals gewoonlijk weer gezegd
hier ook bloedlul, verdubbeling in stijve toestand (en dan nog 'slechts' gemiddeld)
denk wel dat je voor een echt grote lul (ook stijf) bij een vleeslul moet zijn. Een bloedlul maakt dat gewoon nooit helemaal goed
Niet waar, mijn lul is een bloedlul.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:43 schreef MultiBanaan het volgende:
De grootste lul ter wereld is een vleeslul volgens mij. Als wielrenner lijkt me een vleeslul wel vervelend
De jouwe ook al?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 18:54 schreef PindakaasMetVlokken het volgende:
[..]
Niet waar, mijn lul is een bloedlul.
Hang jij m er altijd slap in dan?quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:05 schreef PindakaasMetVlokken het volgende:
Een vleeslul is volgens mij wel makkelijker slap in een vagina te stoppen. Een bloedlul gaat er dan niet zo snel in, die wordt gewoon samengeperst tegen de opening van de vagina aan.
Ja, dan kan ze hem lekker voelen groeien in haar.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:10 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Hang jij m er altijd slap in dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |