FOK!forum / Klaagbaak / Knevel & vd brinks "tweede scherm"
Ahmad1nejaddonderdag 16 augustus 2012 @ 01:14
In een verwoede poging het internet te betrekken in het altijd al kansloze programma knevel en vd brink introduceren zij nu "het tweede scherm". Het gristelijke aftreksel van p&w heeft nu een intersite opgericht waar blijkbaar jan en alleman zijn mening kan spuien over de onderwerpen of gasten die aan bod komen in het programma. Vervolgens komt zo'n gristenhond om de minuut dan even melden wat "de mensen op het tweede scherm" vinden. WHO THE FUCK CARES??? Wat kan mij het schelen wat internettend gristelijk 50+ vind van willekeurig onderwerp of persoon. Ik kan me niet voorstellen dat het iemand de reet kan roesten wat een groep josties (welke uberhaupt niet representatief is voor de bevolking oid) denkt over wat aan bod komt in een evenzo verkracht programma.

Sowieso heb ik nog nooit enig tv-programma gezien wat op een interessante of succesvolle manier het internet heeft geimplementeerd in het desbetreffende programma maar kanslozer dan "het tweede scherm" wordt het niet. Een balkje met twitterberichten is nog boeiender.

Klacht moge duidelijk zijn :')
#ANONIEMdonderdag 16 augustus 2012 @ 01:15
Gast dat tweede scherm was fantastisch. Heerlijk genoten met de anderen in het knevel livetopic _O_

Hier is het fantopic: KvdB Tweede scherm fantopic

[ Bericht 24% gewijzigd door #ANONIEM op 16-08-2012 01:15:55 ]
Quotidiendonderdag 16 augustus 2012 @ 01:16
Dat is van deze tijd joh. Heb je dat niet dan is het gauw afgelopen met je als omroep.

Harde struggles, zo gaat dat.
blekdonderdag 16 augustus 2012 @ 01:17
TS kan niet met vooruitgang omgaan :')

Kutloser !
Quyxz_donderdag 16 augustus 2012 @ 01:18
Op zich wel eens met Mahm0ud eigenlijk. :')
tralalaladonderdag 16 augustus 2012 @ 01:23
Vanavond bijna 2.000 tweede scherm bazen.
Morgen minimaal 20.000 _O_
Ahmad1nejaddonderdag 16 augustus 2012 @ 01:31
quote:
0s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 01:15 schreef Paxcon het volgende:
Gast dat tweede scherm was fantastisch. Heerlijk genoten met de anderen in het knevel livetopic _O_

Hier is het fantopic: KvdB Tweede scherm fantopic
Het is natuurlijk geweldig om mee te trollen maar de meeste gebruikers v/d site zullen ben ik bang toch echt bloedserieus zijn. Het is toch de triestheid ten top dat er blijkbaar mensen zijn die daar hun mening verkondigen over het uiterlijk van jan smit en dan ook nog denken dat het iemand ook maar een hol interesseert? Laat staan de bedenkers van dit soort onzin.
Speculariumdonderdag 16 augustus 2012 @ 11:23
quote:
8s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 01:14 schreef Ahmad1nejad het volgende:
WHO THE FUCK CARES???
Je zegt het zelf al.
pberendsvrijdag 17 augustus 2012 @ 14:19
Ik dacht eerst dat het nieuwe Kantinelul-onderdeel bij Voetbal International de meest irritante en nutteloze toevoeging was van dit nieuwe tv-seizoen, maar dat Tweede Scherm-geouwehoer is nog 100 keer erger.

Wat vooral irriteert is dat als een gast iets zegt dat er dan om twee minuten geroepen wordt wat het Tweede Scherm-"panel" er van vindt. De christustyfus zeg, de Knevel & Van den Brink-kijkers en dus ook dat hele panel is toch totaal niet representatief voor alle Nederlanders plus dat de stellingen achterlijk dom zijn. Het is een zinloze toevoeging om zogenaamd mee te gaan met die Twitter-hype.

:r :r :r.
pberendsvrijdag 17 augustus 2012 @ 15:49

Johan Derksen werd er ook al schijtziek van.
Psy-freakvrijdag 17 augustus 2012 @ 16:33
"Opinions are like assholes...everyone has one..."
wisevrijdag 17 augustus 2012 @ 16:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 augustus 2012 16:33 schreef Psy-freak het volgende:
"Opinions are like assholes...everyone has one..."
dat blijkt wel aangezien homos de grootste mening hebben en deze aan iedereen duidelijk willen maken. Blijkbaar hebben homos dan een grote anus.
Ahmad1nejadvrijdag 17 augustus 2012 @ 16:41
quote:
Ben ik het toch nog eens met hem eens :') :D
Hierrovrijdag 17 augustus 2012 @ 16:44
Wie kijkt er dan ook naar Nederlandse televisie :')
Psy-freakvrijdag 17 augustus 2012 @ 16:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 17 augustus 2012 16:36 schreef wise het volgende:

[..]

dat blijkt wel aangezien homos de grootste mening hebben en deze aan iedereen duidelijk willen maken. Blijkbaar hebben homos dan een grote anus.
:') dude
Regilio_vrijdag 17 augustus 2012 @ 16:59
quote:
8s.gif Op donderdag 16 augustus 2012 01:14 schreef Ahmad1nejad het volgende:
....kan roesten wat een groep josties (welke uberhaupt niet representatief is voor de bevolking oid) denkt over...
Kom jij wel eens buiten?