Indedaad, dan krijg je van die hoge mensen die je wel even vertellen wat voor werk je moet gaan doen terwijl ze er helemaal niks van snappen, die hoge mensen kunnen de pot op, denken dat je door wat boekjes te lezen dingen gaat snappen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:03 schreef Nobu het volgende:
Op het MBO leer je een vak, op het HBO leer je helemaal niks.
Lazen ze maar eens een boek. Het huidige HBO is de oorzaak van het begrotingstekort.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:14 schreef Granduppaaaaah het volgende:
[..]
Indedaad, dan krijg je van die hoge mensen die je wel even vertellen wat voor werk je moet gaan doen terwijl ze er helemaal niks van snappen, die hoge mensen kunnen de pot op, denken dat je door wat boekjes te lezen dingen gaat snappen.
nee op het hbo zit men er omdat ze willenquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:32 schreef Antwoordapparaat het volgende:
Mentaliteit op het mbo verschilt ook veel van het hbo. De gemiddelde mentaliteit van een mbo'er is vergelijkbaar als die van de middelbare scholier: geen zin in school, naar school gaan omdat het moet, weinig ambitie, gebrek aan discipline etc. Zo heb ik dat tenminste ervaren.
Nee oke, ik doelde eigenlijk meer op technische studies en geen pretstudies als vrijetijdsmanagement of vormgeving.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:53 schreef Yreal het volgende:
[..]
nee op het hbo zit men er omdat ze willen![]()
Uiteraard uitgezonderd een groep mocro's de keihard accountancy aan het studeren is om rijk te worden
Komen ze weer hoor. Sowieso,behalve aviaton studies, Technische hbo studiesquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:01 schreef Antwoordapparaat het volgende:
[..]
Nee oke, ik doelde eigenlijk meer op technische studies en geen pretstudies als vrijetijdsmanagement of vormgeving.
Dat is ook zo. Gewoon op komen dagen en je evaluatiezooi schrijven. Kans op falen is dan simpelweg nul.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:25 schreef Yreal het volgende:
[..]
Komen ze weer hoor. Sowieso,behalve aviaton studies, Technische hbo studies![]()
![]()
![]()
Alsof de rest met 2 vingers in je neus binnen valt te koppen
Ja?quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:53 schreef Yreal het volgende:
[..]
nee op het hbo zit men er omdat ze willen
Zo was het bij mij helemaal niet. Iedereen zat er omdat 'ie ervoor had gekozen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 13:05 schreef Yreal het volgende:
[..]
Anders een behoorlijke lading die er zit omdat ze toch naar school toe "moesten"
ja precies, dat zal echt een wereld van verschil makenquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 13:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zo was het bij mij helemaal niet. Iedereen zat er omdat 'ie ervoor had gekozen.
Was wel een opleiding met een toelating, misschien dat dat nog scheelt.
De luiaards zullen die toelating al wel een te grote drempel gevonden hebben, natuurlijk. Overigens hoor ik van vrienden dat er ook genoeg profiteurs en lapzwansen op het hbo zitten. Maargoed, het merendeel van het hbo is makkelijk te halen met een beetje inzet. Wellicht dat het even wennen is aan het niveau.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 13:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zo was het bij mij helemaal niet. Iedereen zat er omdat 'ie ervoor had gekozen.
Was wel een opleiding met een toelating, misschien dat dat nog scheelt.
Ik had begrepen dat in ieder geval voor mijn opleiding op het HBO eveneens alles wordt voorgekauwd.quote:MBO kauwt alles voor, HBO laat je op jezelf aangewezen zijn
Werktuigbouwkunde is ook pittig, net als Aviation Studies vallen er best veel af.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 12:25 schreef Yreal het volgende:
[..]
Komen ze weer hoor. Sowieso,behalve aviaton studies, Technische hbo studies![]()
![]()
![]()
Alsof de rest met 2 vingers in je neus binnen valt te koppen
Ga jij dan eens fiscale economie en recht proberenquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 20:48 schreef Antwoordapparaat het volgende:
[..]
Werktuigbouwkunde is ook pittig, net als Aviation Studies vallen er best veel af.
Fiscale economie en recht op het hbo?quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 21:24 schreef Yreal het volgende:
[..]
Ga jij dan eens fiscale economie en recht proberen
probeer het eens, met je hbo-werktuigbouwkunde. Laat de rest lekker in hun waarde.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 21:30 schreef Antwoordapparaat het volgende:
[..]
Fiscale economie en recht op het hbo?als hbo-fiscalist mag je lekker aangiftes gaan invullen.
MBO-3 was vroeger dan ook geen MBO.quote:MBO niveau 1 t/m 3 zijn totaal niet te vergelijken met het HBO, een wereld van verschil. MBO niveau 4 komt wat meer in de buurt van HBO niveau, maar zit er nog steeds ver onder qua moeilijkheidsgraad.
Volgens mij wordt op hbo ook alles wel voorgekauwd. Volgens mij zit er niet eens zoveel verschil tussen mbo (niveau 4) en hbo qua niveau.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 13:06 schreef n8n het volgende:
MBO kauwt alles voor, HBO laat je op jezelf aangewezen zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |