Jij bent nog lekker jong. Toen ik bijna 10 werd, was Munchen de eerste OS, maar mijn herinnering aan die editie van 1972 ging toen niet verder dan Mark Spitz en die terreur.quote:Op maandag 20 augustus 2012 14:43 schreef geitenbrei het volgende:
Ik kijk de Spelen nu vanaf mijn tiende, dat wil zeggen dat de eerste Sidney 2000 was. Ik vond ze alle vier (Sidney, Athene, Peking en Londen) geweldig. Ik vind het moeilijk te vergelijken.
Wel kan ik zeggen dat ik het leuker vind dan een EK of een WK. Zelfs leuker dan de Tour.
Het is gewoon het mooiste (sport)evenement dat er is m.i.
Ik was toen ook 9. Heb hetzelfde. De rest is oh-ja vanwegen herhalen en van horen zeggen.quote:Op maandag 20 augustus 2012 15:38 schreef miep63 het volgende:
[..]
Jij bent nog lekker jong. Toen ik bijna 10 werd, was Munchen de eerste OS, maar mijn herinnering aan die editie van 1972 ging toen niet verder dan Mark Spitz en die terreur.
Nou zover gaat mijn herinnering nog niet. In die tijd was ik nog te bewonderen in m'n box. Als ik aan m'n moeder zal vragen wat haar eerste herinnering was aan de OS is het die van Rome in 1960, m'n opa schafte nav deze spelen voor het eerst een tv aan.quote:Op maandag 20 augustus 2012 16:05 schreef golfer het volgende:
Mijn eerste echt bewust meegemaakte spelen zijn die van Tokio in 1964.
Het is dan ook een stuk langer geleden, en ik werd bijna elf, wat ook al scheelt op die leeftijd. Ik weet zelfs nog dat Wietse van Alten brons won in Sidney...In mijn herinnering was dat de eerste medaille voor NL die Spelen, maar dat klopt denk ik niet, als ik het schema van Londen zag. Toch weet ik er nog veel van. Vooral Van den Hoogenband en Mark Huizinga staan me bij. Sentimentenquote:Op maandag 20 augustus 2012 15:38 schreef miep63 het volgende:
[..]
Jij bent nog lekker jong. Toen ik bijna 10 werd, was Munchen de eerste OS, maar mijn herinnering aan die editie van 1972 ging toen niet verder dan Mark Spitz en die terreur.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |