Kiekeboeeeeeeeeeeee Bo
[Dit bericht is gewijzigd door BabyBo op 13-08-2002 09:52]
Strakkies komt er een juf van de peutersjool.
Woejjjjj.
Koele Kids Praatjes deel 2 is al helemaal vol!
quote:
Op dinsdag 13 augustus 2002 09:33 schreef BabyBo het volgende:
Heeee waar is mij fietsfoto nou, staatie in deel 2? Waar is deel 2 nou weer?
Fietsie wil je zien, waar ben je nouhou
Kiekeboeeeeeeeeeeee Bo
WOW!
Owja, dat stoeltje is wel leuk... maar Bo wat ben jij... WOW!
quote:Dat moet ik nog ffies bespreken met papa en mama, tis een beetje ver op de fiets
Op dinsdag 13 augustus 2002 10:43 schreef BabyBo het volgende:
Jaaaaa daar is ieJoepie dalijk weer fietse.
He Duco ga jij ook mee de 31e, zou ikke wel leuk vinden.
quote:Ben nog nooit in een trein geweest terwijl ik eerst zelf Treintje was
Op dinsdag 13 augustus 2002 11:37 schreef Christan het volgende:
Heej Duco, ga gezellig mee Titi's kijken joh!Is de titituin erg ver weg voor jou? Met de trein is leuk hoor, ik ben gek op treinen
Woejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ikke heb wat nieuws bedacht: ik trek draadjes uit handdoeken en slabbetjes en zo! Met mijn tanden! Das heel leuk, want als je hard trekt komt er steeds een langer stuk tevoorschijn. Gisteravond, toen ik mij verveelde in bed en heel boos was op mijn mama en papa omdat ik toch naar bed moest, heb ik mijn badjasje van het rekje gehaald (dat wist mama niet, maar daar kan ik al bij!) en toen ben ik daar draadjes uit gaan trekken.
Had ik allemaal pluizedraadjes in mijn bed, goed he?
Alleen vond mama het geloof ik niet zo leuk, zij heeft die Titi's erop geplakt
Chrissie ik ben 2 keer weze fietse vandaag. Ik vind het zo tof. Mamma ging al veel harder als gistere en ik ging dan heel hard gillen.
En Lexie, toen ik er nog niet was, was mijn mamma nog geen mamma en toen was ze ook al zo raar. Moest ik eve van haar zeggen
WEEK 4
-= 26 Mei =- Oma is pas jarig geweest dus zijn we vandaag daarheen gegaan. Oma had samen met tante Annemarie allemaal (poppe)kleertjes gemaakt, Ook een heel stoer buitenpak!!
Dus ben vreselijk verwend Tante Annemarie had nog nooooooit een luier verschoond en wou dat graag een keer doen, nou reken maar dat ik haar heb laten zweten. Heb lekker extra veel bah gedaan, alles was vies, zelfs mijn romper.
Krijg ik later trouwens net zulke grote voeten als Tante Annemarie
-= 27 Mei =- Lag ik vanmiddag lekker te slapen, komt er op eens een gek ding naast me liggen. Zat de hele tijd tegen me aan te duwen en te snuffelen. Was wel lekker warm en zacht, we hebben samen nog een hele tijd geslapen…
-= 29 Mei =- Mama heeft iets nieuws bedacht (en het is nog leuk ook). Mama doet een trucje en dan even later kan papa mij eten geven. Het is wel even wennen hoor bij papa op schoot en eten is ook een stuk moeilijker, als ze het maar niet te vaak doen. (red. nee dus, veeeeeeeeeeel te veel werk)
WEEK 5
-= 3 Juni =- Mama is de laatste tijd wel veel bezig met trucjes en nieuwe dingen. Vandaag alweer. Wordt ik helemaal uitgekleed, dus ik denk Hej!! Badjestijd. Nou nee dus. Brengen ze me naar een of ander klein hokje met allemaal regen… Gelukkig mocht ik bij papa op de arm en dan is het eigenlijk helemaal niet zo eng als het eruit ziet.
-= 6 Juni =- Papa was een dagje vrij vandaag en heeft me helemaal plat geknuffeld, zoveel dat hij er zelf moe van was geworden. Ikke ook wel een beetje hoor.
WEEK 6
-= 7 Juni =- Ik ga vanavond uit losjeren, dus heb helemaal geen tijd om iets te schrijven. Ik ga bij oma een nachje heeeel ondeugend zijn
-= 8 Juni =- Nou mijn hele plannetje is mislukt ik was zo ongelovelijk moe dus heb heel veel geslapen gisteravond bij oma en ben dus gewoon lief geweest. Halverwege de avond heb ik mama nog wel even gezien, ik had namelijk zin in tiet en die heeft mama alleen maar (zo’n flesje is echt veel minder lekker). Oma heeft mij en mama vandaag weer meegenomen naar buiten en weet je daar heb ik iets nieuws geleerd. Ik heb ook zo’n gek ding in mijn mond die je naar buiten kunt gooien net als mama. Nu doen we het om de beurt. Lachuh joh! Ow vergeet ik bijna te vertellen ik ben met andere Oma ook al weer wezen winkelen en toen zagen we een clown en die gaf allemaal ballonen weg. En nu heb ik er ook een.
-= 9 Juni =- Bezoek!! Jaja ben weer verwend. Tante Karin, Tante lois en Ome Clark waren hier. En Eva natuurlijk. Eva is echt heeeeeeeeel groot, maar wel lief.
Ze hadden allemaal kadootjes voor me maar ik moet nog veel groeien voor ik het aankan, maar dan heb ik tenminste al kleertjes voor later Tante Yvonne en Ome johan zijn ook nog geweest vandaag, 2x zelfs. 1x s’ochtends, toen heb ik een zonnebril gekregen en 1x s’avonds.
Die laatste keer hebben ze mama, papa en mij opgehaald en zijn we naar een plek gegaan met heel veel herrie, maar ik heb gewoon geslapen kon er toch niets van verstaan. (red. we zijn naar de griek geweest, met live-muziek)
-= 10 Juni =- Vanmiddag zijn we met de metro weg geweest naar een mevrouw die mijn oren wou bekijken. Ik kreeg een heel raar ding in mijn oren heeft mama me verteld en die gaf piepjes. Maar ik heb er niet veel vangemerkt (red. sliep overal doorheen). Waar ik wel wat van heb gemerkt is de regen. Wij hebben thuis ook een kamertje met regen maar das veeel warmer…
-= 11 Juni =- Ik heb rooie voetjes gehad Het is bijna papadag volgens mama en ze heeft mijn voetjes geverfd en die op iets geduwd. Nu heeft papa voor eeuwig mijn voetje leuk he ? Schoonmaken was iets minder leuk, mama moest telkens weer kriebelen tussen mijn tenen.
-= 12 Juni =- We moesten alweer naar een mevrouw die vanalles van me wou weten en voelen. Mama was erg blij met alle dingen die werden gedaan en gezegd. Ik was gegroeid en zwaarder geworden (49,5 cm en 3610 gr) De mevrouw had ook iets leuks waar ik naar moest kijken een ding voor over de hand met allemaal stippen, mama gaat er ook 1 voor mij kopen want het was best leuk om naar te kijken. We moeten nog wel weer een keer terug komen zei die mevrouw, als ze dan ook weer dat leuke ding heeft vind ik het prima.
-= 13 Juni =- Mama kreeg vandaag kado voor mij. Een stoeltje waarin je heen en weer kunt gaan. Hij is nog best groot en het is best eng omdaar in te zitten, maar dat heen en weer gaan is wel leuk. Ga gewoon heel hard groeien dan is het vast leuker.
WEEK 7
-= 16 Juni =-Papadag!! We hebben vandaag papa helemaal verwent met allemaal kadootjes en mijn rooie voetjes hij vond ze heeeeeeeeel mooi en moest volgens mij bijna huil doen (ooit zal het me nog wel een keer lukken)
-= 18 Juni =- Jeetje wat is het warm zeg vandaag. Mama zei altijd tegen mij in de buik dat als het warm weer is dat we dan gingen wandelen en lekker buiten zitten. Nou dat is helemaal niet lekker. Gelukkig had mama dat ook door en mocht ik lekker zonder luier liggen.
Maar ook zonder luier is het dan nog best warm, ik kreeg overal rooie vlekjes, gelukkig deden die niet au, maar dat warme weer mag van mij wel weer weg gaan.
-= 20 Juni =- Eindelijk weet ik van wie die stem nou altijd was toen ik nog in mama’s buik zat. Mama moest vandaag naar de babyhaaldokter en ik mocht mee.
WEEK 8
-= 21 Juni =- Nou ome Breuls en ome HighLander denken veeeel beter aan mij. Zij hebben tenminste een pop gekocht voor me. Stom he dat mama daar niet aangedacht had he ?
-= 22 Juni =- Nou het zal me moeder niet wezen die weeeeer iets nieuws uitvindt. Ze heeft een of andere zak nu waar ik in kan en dan kan ik met haar mee naar buiten, best een tof ding hoor. En buiten is het ook heeeeeel leuk daar gebeurt heel veel dingen en daar ga ik allemaal naar kijken
-= 23 Juni =- Het was vandaag heel erg lekker weer en zijn we naar het park geweest.
Mama wou ook gelijk dat buikding heel goed uitproberen. Dus heb de hele middag daar bijna ingezeten, lekker hoor.
-= 25 Juni =- ik kan al wel een tijdje lachen, maar mama en papa waren steeds te laat. In het park was het bijna goed gelukt. Mama baalde best wel dat het niet van voren genomen was dus he ik vandaag maar even mijn beste beentje voorgezet en een foto shoot gedaan. Met een lachje
-= 27 Juni =- Tante Annemarie is vandaag op bezoek. Eigenlijk gister al. We hebben haar heeel laat opgehaald bij de trein en ze heeft vannacht bij mij op de kamer geslapen. Losjees hebben is echt leuk (dan mag ik ook veeel later naar bed) Vanmiddag zijn we wezen winkelen en mocht ik vanwege het goeie weer mijn spijkerpak aan en dat staat stoer joh!
WEEK 9
-= 28 Juni =- Ik kon vannacht helemaal niet goed slapen, moest heel veel huilen en dat was helemaal niet leuk. Gelukkig kon ik in de trein slapen richting oma.
We gaan namelijk daar een paar dagen losjeren. Maama en ik saampjes. Papa moet centjes verdienen en kon dus niet mee
-= 29 Juni =- Opa heeft me vandaag in bad gedaan en dat was toch wel een beetje anders dan normaal, moest dus best wel huilen. Wat wel leuk was was dat ik lekker in mijn blote kont mocht opdrogen.
Bij opa en oma hebben ze ook een hond en die was de hele tijd heeeeel nieuwsgierig naar mij. Hij kwam de hele tijd snuffelen. Maar het is ook heel leuk om naar dat beest te kijken, heel interresant.
-= 1 Juli =- Ik moet strakkies na de dokter. Mama heeft geegd dat ik een grote meid wordt en dat we nu de eerste prikkies op moeten halen. Wat prikkies zijn weet ik niet, maar het zal vast leuk zijn.
-= 3 Juli =- Nou mama is niet aardig. Prikkies krijgen is helemaal niet leuk. Ben al een paar daagjes ziekjes en voel me nu nog steeds niet helemaal lekker. Maar ik mocht toch nog even mee naar oma. En dit keer niet alleen met papa ook met mama!! Mama heeft nu 4 benen en kan nu mee naar oma, veel leuker dus.
WEEK 10
-= 6 Juli =- En weer bezoek en weer verwent. Tante ElizabethR (moeilijke naam hoor) en tante vonne kwamen. En heb muzieksokken gehad. Iedere keer als ik nu mijn benen beweeg maak ik geluid !! Tante vonne had ook weer kadootje, strikkies voor in mijn haar, hele felle...
-= 9 Juli =- Klaar voor vertrek. Mama moet naar het ziekenhuis en dan mag ik er een tijdje niet zijn. want dat is gevaarlijkheeft de dokter verteld.
-= 10 Juli =- Heel even toch mama gezien, mama kreeg bezoek en daar was ook iemand bij die mij nog niet had gezien (tante vonne was er weer, ome breuls maar ook ome Cynix) en ik mocht dus heel ff komen kijken. Maar oma was de hele dag met mij weg geweest overal naar toe en ik was dus heel moe dus heb alleen maar geslapen.
WEEK 11
-= 12 Juli =- Ikke ben weer thuis hoor en heb vandaag mama lekker laten schrikken en mezelf ook wel een beetje. Ik vind het heerlijk om alles in mijn mond te doen en zeker mijn handjes en vingers. Maar wat me vandaag lukte was me nog nooit eerder gelukt. Een heel handje naar binnen stoppen. Toen ie er in ging ging het heel makkelijk, eruit alleen niet meer Gelukkig kon mama dat wel, woei! Anders had ik altijd met mijn hand in mijn mond moeten blijven
-= 14 Juli =- Op vakantie opa en oma zijn weg dus wij gaan daar een paar daagjes wonen. En ik heb daar allemaal dieren gezien; paarden (waar papa bang voor is) en geiten en mama’s lievelingsdieren, varkens.
-= 15 Juli =- Ik kan helemaal niet slapen in oma’s bed, mama’s bed slaapt veel lekkerder. Na vannacht heel veel gehuilt te hebben mocht ik bij mama slapen, lekker tegen haar buik aan.. nu ik dit aan mama vertel moet ik alweer gapen en bijna slaap doen. We hebben vanmiddag nog even gewinkeld en gekeken voor nieuwe kleertjes, maar mama kon niets leuks vinden.
-= 16 Juli =- Papa heeft vandaag iets heel gevaarlijks gedaan. Hij maakt allemaal brand. En mama zei er helemaal niets van. Toen de brand een beetje weg was hebben ze hun eten er in gedaan. Heel vreemd hoor die grote mensen. Een beetje hun eten in vuur leggen, ik houd het wel bij mama’s tiet.
-= 17 Juli =- Naar een markt geweest en mama heeft allemaal kleertjes voor me gekocht Ik kan ook steeds beter lachen. Eerder lachte ik wel, maar vaak met mijn mond dicht. Heel af en toe had ik een brede lach. Maar nu niet meer hoor. Ik lach volop en alleen maar (nou ja bijna dan)
-= 18 Juli =- Weer naar een markt, wat mama daar toch leuk aan vindt Was wel een andere markt want er waren boel mensen met gekke kleding aan en gekke hoeden en muziek en dan gingen ze heel gek lopen. Mama wou ook graag dansen, maar dat kon natuurlijk niet, gekke mama hoor. Mama heeft voor mij ook zo’n gekke hoed gekocht en gaat papa en mij als ik groot ben dat ook leren wat die mensen deden.
WEEK 12
-= 20 Juli =- Ik heb mijn eigen sleutelbos!!!! Mama had thuis al eens gekeken naar een sleutelbos maar kon ze niet vinden, hier heeft ze er wel een gevonden. Kun je leuk mee “zwaaien”
-= 21Juli =- Visite!! Een aantal tantes zijn naar ons toe gekomen, ze konden niet zonder me maar ze wouden weer winkelen. Dus zijn we weer weg geweest. Dat noemen ze vakantie, iedere dag weg, zo kom ik nooit aan mijn rust. Morgen gelukkig weer naar huis.
-= 22 Juli =- He he papa en mama krijgen door dat vakantie luieren betekent. We zijn de hele dag lekker wezen luieren, nog even dag gezwaaid naar de buurt. En toen met ome Johan mee terug naar R’dam. Thuis had oma een kadootje voor me liggen; een sleutelbos. Nu heb ik er twee !!!
-= 23Juli =- Ik heb vandaag iets lekkers gehad. BANAAN!! Mama en paap waren een tijdje aan het rommelen, papa deed zijkn shirt uit (ik nog denken, hej we gaan douchen), ik kreeg een hele grote slab om. Maar toen opeens dat gekke ding in mijn mond zat wou ik niet anders dan dat spul. Lekker zeg.
-= 25 Juli =- Met mama gaat het steeds een stukje beter. Ze kan mij nu (met de draagzak) van mijn bedje naar mijn box krijgen. En dat is leuk hoor spelen in een box. Er hangt een spiegel in waar je jezelf in kunt zien. Lijkt het net alsof er nog een kindje is. En dan ga ik altijd praten mee.
WEEK 13
-= 26 Juli =- Het was vandaag best wel weer warm dus heeft mijn tante en oma mij opgehaald om te wandelen, mama mocht ook mee (aardig he van oma en mij ?). We zijn naar het park geweest en hebben daar wel een uur!! Gezeten. Morgen gaan we weer heeft oma belooft.
-= 27 Juli =- We zijn vanmorgen al heel vroeg opgestaan om naar het park te gaan. Ze hebben in het park een hele grote boom waar je heerlijk onder kan zitten dan is het lekker koel. We hebben daar heel lang gezeten en mijn oom heeft zelfs vissen gevangen.
Ome jorma, ome Arjen en ome Ted zijn savonds nog even geweest, maar ik moest heel veel huilen vanwege de warmte en was ook best moe.
-= 28 Juli =- Alweer heel vroeg wakker gemaakt. Mama bleef maar zeggen dat we iets heel leuks gingen doen en dat tante yvonn en en ome johan er ook zouden zijn. (dan is het meestal wel leuk). Eerst kwam ome johan al onze spullen ophalen, maar ze namen ons niet mee, niks geen autopret dus Maar mama had iets leukers in gedachten. Ome Breuls kwam weer iets later en we zijn toen met z’n allen naar de metro gegaan en van de metro in een trein en van de trein weer in een tram en toen waren we er. Dachten we. Ome Tararaboemdijee was helemaal niet slim geweest, had ons helemaal naar de verkeerde plek gebracht. We moesten een heeeeeeeeeeeeel eind lopen en het was heeeeeeeeeeeel warm en ik had heeeeeeeeeeeeeel veel honger. Na heeeeeeeeeeeel lang lopen waren we er eindelijk, mama heeft zich toen heeel erg au gedaan en was een beetje drietug. Maar ondanks alles was het wel heeel leuk. Ome johan en tante yvonne hebben me “gedoopt” ze hebben me zo meegenomen het koude water in, brrrr moest er wel een beetje van krijsen (maar dan kon mama me tenminste toch nog horen nu ze zover weg was)
-= 29 Juli =- Ik moest vandaag weer naar de dokter. Ik ben nu 57.5 cm lang en weeg wel 4855gram. Goed he! Wat minder leuk was dat de dokter me weer au moest doen net als de vorige keer. Gelukkig krijg ik altijd direct na de prikjes lekker mama’s borst dan hoef ik niet meer zo te huilen en knuffelen we eventjes. Mama had nog steeds last van de au van zondag en is naar het ziekenhuis gegaan. Oma heeft toen op me gepast. S’avonds kon ik echt niet meer slapen, ik had, au! Voelde me niet lekker en het was warm. Mama is toen wezen wandelen met me buiten dat was wel lekker. Ben zo in de wandelwagen in slaap gevallen en mocht daar lekker in blijven liggen van d’r
-= 1 Augustus =- Drie maal raden wie er vandaag was: inderdaad OMA! En voor de verandering heeft zij mij lekkers gegeven en ze kan het bijna net zo goed als mama en papa. Het was dit keer wel een heel ander smaakje, namelijk peer. Maar ook dat is lekker hoor
WEEK 14
-= 3 Augustus =- Vandaag alweer drie maandjes. Gaat snel he. Mama is bijna jarig dus andere oma en opa zijn langs geweest die hadden me al heel lang niet gezien en vonden me heeeeel groot. Ze hadden een heleboel trucjes van mij nog niet gezien dus die heb ik zoveel mogelijk opgevoerd. Heb gebabbeld, gehuild, en een beetje gelachen.
-= 4 Augustus =- Mijn tante is vandaag jarig en daar zijn we heen geweest, er waren een heleboel mensen die mij wouden zien en vastgehouden hebben. Sjonge wat een drukte en ze draaiden heel hard muziek. Ik werd er bijna doof van. Gelukkig hadden ze een wiegje voor me waar ik lekker in kon slapen. Grote mensen doen maar gekke dingen hoor.
-= 5 Augustus =- Mama jarig Oma en een paar tantes zijn geweest en hadden kadootjes meegenomen, maar niet voor mij. Mama kreeg het allemaal (maar ze fluisterde stiekum naar me dat ze er ook iets leuks voor gaat halen voor mij. S’avonds waren mijn twee kleine tantes er weer en die willen mij altijd vasthouden maar dat doen ze heel raar en dat vind ik altijd een beetje eng. Nu ook weer, moest steeds huilen.
Kiekeboe Bo
Ik lig nu weer lekker in mijn bedje. Eerst was ik heel hard aan het huilen, toen ging ik in bed staan springen, want dat veert zo leuk (en toen kwamen mijn papa en mama kijken wat ik uitspookte), toen ben ik weer heel hard gaan huilen, toen mocht ik er even uit, toen heb ik een flesje gekregen, en toen moest ik weer naar bed. Natuurlijk ben ik reuzeboos op mijn mama, want ik ben nog lang niet moe. En nu ben ik aan het babbelen, en maar weer aan het springen. Een dreumes moet toch wat, zo in z'n eentje in bed!
O ja, ik ben bijna beter, alleen rochel en reutel ik nog een beetje.
Nog niet gaan slapen hoor! Pas als de grote mensen ook naar bed gaan!
Ik wou vanavond ook niet slapen want ik heb zo'n leuke dag gehad. Gespeeld, gezongen, gegeten, geslapen, weer gespeeld en zand gegeten. Leuk joh in de zandbak! Mama heeft nogal werk gehad om mijn haren en oren weer schoon te spoelen vanavond.
Ik mocht net ook nog eventjes naar beneden want ik kon ook niet slapen.Papa is in de tuin bezig op een hele hoge trap, hij is aan het kliederen met verf. Toen mocht ik papa naar beneden roepen en toen gingen we nog even in het gras spelen. Van Aurora heb ik vandaag een bellenblaas gehad, die werd nl. 1, en daar hebben papa en mama en ik meegespeeld. Grappig vond ik dat , ik gilde de hele buurt bij elkaar. Misschien kon tante Karin me zelfs horen.
En nu......nu ga ik opblijven tot ik niet meer kan.... .........
Misschien gaan wij morgen ook wel fietsen als het mooi weer blijft. Ga ik morgen even aan mama vragen.
Nu ga ik echt
Kiekeboe Bo
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
CHRIIIIIIIIIIIIISTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!
IK WIL NIET SLAPEN!!! Ik ben ook al verkouden en het is zo warm en ik wil spelen en naar papa kijken die staat te verven en ik wil niet slapen
Bij
de
Titi's
en
dan
Kiekeboezzzzzz Bo
ff wat minder zzzz gedaan, hele mooie layout van papa ging gek doen
[Dit bericht is gewijzigd door Alicia op 15-08-2002 22:33]
Ik wil zo graag slapen, ik ben zo moehoehoe maar het lukt niet.
quote:tering die baby loopt gewoon het forum te moderaten, kan ie ook al nieuwe features in het forum bouwen?
[Dit bericht is gewijzigd door Alicia op 15-08-2002 22:33]
quote:Hoedt u voor de nieuwe generatie Fok!kers. We komen eraan
Op vrijdag 16 augustus 2002 00:10 schreef Graveworm het volgende:[..]
tering die baby loopt gewoon het forum te moderaten, kan ie ook al nieuwe features in het forum bouwen?
Ze wil zodadelijk samen met mij een lichie maken voor Mink en dat zoekt ze nu.. Hoe kun je nu een lichie zoeken
Nou ja zo heb ik in ieder geval geen last van haar.
Die is voor Mink*
Dag lieve Mink*, je gaat nu echt weg bij ons hè We hadden zo graag met je willen spelen...
Als de sterretjes 's avonds gaan branden,
zal ik zwaaien met beide handen...
Dag lieve Mink
[Dit bericht is gewijzigd door No Nick op 16-08-2002 13:03]
Enne, vanmiddag zijn we met alle kindjes van mama's meelinglist naar een hele grote speeltuin geweest! Hele moeilijke naam heeft die: Lieneejushof of zowiets. Al die kindjes zijn in dezelfde maand geboren als ik Dat was hartstikke leuk! Ik vond de draaimolen met toetoes geweldig, maar toen ik de waterspeeltuin zag werd ik helemaal gek: ik moest en zou het water in. Het liefst wilde ik er gewoon meteen met mijn kleren aan in, maar dat mocht natuurlijk weer niet van mama en oma
Dus ik moest mijn zwembroek aan en toen kon ik lekker in het water
Ik ging steeds op mijn buik vallen en van de glijbaan en rondhollen en met oma naar alle leuke dingen die water spoten en zo. En toen wilde ik in de trein, maar toen moest ik ineens weer eerst mijn kleren aan
Grote mensen weten echt niet wat ze willen hoor. Na de trein was ik een beetje moe, en toen gingen we naar huis. Ik heb de hele weg aan oma zitten vertellen wat ik allemaal had gedaan, want ze was er wel bij maar ja, ze kon best iets niet gezien hebben natuurlijk
En toen we thuis waren gingen we eten en toen moest ik naar bed. Waarom moet ik toch altijd naar bed?
Nou ja, ik was helemaal niet moe dus ik ging gewoon niet slapen. En nu ging ik maar even vertellen aan jullie van vandaag
Kiekeboe Bo
Koekoek!
quote:heeee vet gaaf zeg ! dat ik mee mag doen
Op zaterdag 17 augustus 2002 23:03 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, tuurlijk mag je meedoen met ons!Hartstikke gezellig toch! Jij ben al een grote jongen zeg. Al helemaal 3 en bijna 5. Ikke ben nog 1 maar ik word (geloof ik) ook nog 2 een keertje. Zegt mama.
Christan wat heeft jouw mama boel veel centjes gewonnen, wat goed zeg!! Ik ga wel even langer opblijven dan en kijken naar jouw mama.
Bo wat heb je een mooi grastapijtje en wat een goed idee van papa en mama! Niet meer vallen hoor, dat doet au .
Gossie ik heb onwijs veel meegemaakt. Ff denken hoor waar zal ik beginnen. Zaterdag hebben papa en mama (en tante Karin) een groot zwembad gekocht waar we allemaal in kunnen. Daar zijn we heel vaak ingeweest. Ook hebben we heel vaak rondjes gefietst 's avonds en smorgens vroeg als het nog niet zo warm was. Ik heb niet veel geslapen want ik vind het te warm en mijn kies is helemaal doorgekomen en dat was lastig. Doet veel pijn zo'n kies, ik gil snachts de hele buurt wakker want de ramen staan zo lekker open. Galmt wel leuk zo midden in de nacht
.
Gisteren hadden we ook even lekker gefietst en toen we thuiskwamen waren we heel warm. Mama ging papa toen natspuiten met een superwaterpistool. Papa ging mama toen natgooien met bakjes water. Toen werd het steeds erger en op het laatst zaten we met zijn 3en met onze kleren nog aan in het zwembad. Gekke papa en mama heb ik .
Ik had toen nog mijn luier aan en die werd heel groot en zwaar. Helemaal niet zoals mijn zwemluiers die blijven lekker licht.
Oja heb ik ook nog gedaan: Ik heb een bijtring en ik was zo boos dat mijn kies zo pijn deed, toen heb ik die bijtrin heel diep in mijn mond gestopt en ben er heel hard aan gaan trekken. Nu is er een stukje van mijn ondertand afgebroken. Mama schrok daar heel erg van, het is nu helemaal scherp. We gaan die tandendokter nog maar een keer bellen denk ik. En ik mag geen bijtringen meer.
quote:mama zegt dat ze een af en toe fokker is, dus dat ze dr soms wel is en dan een tijdje weer niet, maar ikku blijf wel bij jullie hoor! veels te leukies hier!
Hoooooiii richard, wat leuk dat je meespeelt. Is jouw papa of mama ook een Fokker???
quote:ik ga ook echt wel kijken, vind het altijd al een leuk spel hoor net een soort ballenbak vinden jullie ook niet ???
Christan wat heeft jouw mama boel veel centjes gewonnen, wat goed zeg!! Ik ga wel even langer opblijven dan en kijken naar jouw mama.
goh fietsen met mama, dat heb ik ook best veel gedaan ja
was altijd dikke pret ik had zelfs een eigen bel! nou geen bel eigenlijk het was een koe en daar mocht ik dan in knijpen die zat naast mamas echte bel
nu zit die koe op mijn eigen fiets ( ik kan al met 4 wielen fietsen) mijn borer al bijna met zonder 2 knap he ?
eigenlijk moet ik allang slapen, en dat heb ik ook al wel gedaan, maar ik moest ineens spugen en dat wil ik niet want ik mag morgen weer naar de kresj de 1e keer na de vakantie en ik wil zo graag want ik heb 3 lieve Hufrouwen
en *hihihi* 1 Hufrouw heet bijna net als ik Hufrouw Riesjarda *hihihihi*
nou ik ga nog even proberen te slapen maar, mama zegt dat ik anders echt niet naar de kresj kan en ik heb nog wel een nieuwe driinkbeker gekregen :-((
slaap lekker alle vriendjes en tot morgen
Bo, jij hebt een mooi grasje zeg Dat kruipt zo te zien heel lekker!
Richard, heb je nog gespuugd, of mag je gewoon naar de kindjes vandaag? Wat knap dat je met 4 wielen kunt fietsen, heej, ik kan het al bijna op 3! Goed hè? Ik kom al een klein beetje vooruit, of achteruit. Maar mijn beentjes doen nog niet helemaal wat ik wil
Kiekeboe Bo
he christan dat deed ik ook altijd hoor voor En achteruit op mn zjiraf fiets maar als je gewoon je voeten op de grond zet gaat het beter hoor
echt waar !
quote:Ikke wil ook eigen bedje hebbuh.
Op maandag 19 augustus 2002 14:24 schreef richard-vis het volgende:
he jongens ik mocht van mama gewoon naar de kresj
ik was dan vanochtend ook al supervroeg wakker en heb haar uit bed getrekt
das leuk joh als je al alleen uit je bed kan, dan kun je naar mamas bed lopen en gewoon de dekens erafhalen *hihihihi* en toen ze zag dat ik zomaar mijn bordje sjipspap op dee eten zonder te spugen mocht ik toch lekker naar de kresj
maar nu moet ik wel een tuk gaan doen
maar ik ga gewoon lekker met mn autos spelen en met dombohe christan dat deed ik ook altijd hoor voor En achteruit op mn zjiraf fiets maar als je gewoon je voeten op de grond zet gaat het beter hoor
echt waar !
Gaat jij naarj de kresj ikke naar sjooltje joh op maandjag morgen.
Ikke heb een sjep gemaakt.
Enne toen mama me kwam halen wilde ik helemaal niet meej naar huis toe.
psss ik lig nu eig te sjapen....
Riesjad, ik kan ook heel goed op mijn fiets als ik de trappers niet gebruik, maar ik wil het toch leren hoor
Heej Anouk, is het een mooie sjep?
heb jij een sjep gemaakt ???
ik wil naar jouw sjooltje toe , op mijn kresj moest ik een aardbei kleuren nou dat is niet leuk hoor kleuren ik wil buiten op de moter crossen of binnen met de autos
ik wil as ik naar pacals sjool ga als ik jaarder ben gewees NOOIT meer kleuren !
ik moet eijelijk ook slapen van mama, maar mama heeft een pompjoeter boven staan tegen niemand zegguh he ?
quote:Jahaaa eeb helenooie sjep..
Op maandag 19 augustus 2002 15:43 schreef Christan het volgende:
Heej, ik wil ook een bedje waar ik uit kan![]()
Riesjad, ik kan ook heel goed op mijn fiets als ik de trappers niet gebruik, maar ik wil het toch leren hoor
Heej Anouk, is het een mooie sjep?
Enne ikke gaat goed oefenjen met uit bedje klimmen Richjard.
quote:ikkuh mag ook bijna traktjeren hoor ben bijna jaarder zegt mama, en dan mag ik naar pacals sjool toe
Jahaaa eeb helenooie sjep..
En donderdag hebbe ik een feesjuh!
Is een juffie jarig geweesjt.
Nu gaat zij tjakteren donderdag.![]()
Enne ikke gaat goed oefenjen met uit bedje klimmen Richjard.
en anouk om te oefenen moet je wel veel knuffels in je bed hebben hoor of waarmee ik het ook goed kon was een tejetubbie tol daar kun je goed op staan joh !
quote:das ook nie eeluk dat mama die la weg heeft gehaald, maar je was al wel goed bezig zeg!
Op woensdag 21 augustus 2002 08:16 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, wat zijn dat voor eiersDie ken ik niet, is dat leuk? Ikke heb ook een keer geprobeerd uit mijn bedje te klimmen, toen heb ik de la uit mijn kastje getrokken en die in mijn bedje gelegd en toen ging ik erop staan en toen kwam mama binnen en nu is de la weg
die eiers zijn van sjokolaa wit en zwart (mama zegt bruin,maar ik vind zwart hoor)en als je dan in de sjokolaa knijp zit er ineens een gele eier helemaal dr in en die gele moet mama altijd openmaken voor mij en dan zit er een dadootje in is leuk hoor soms als wij naar een parkje gaan en ze hebben daar ijsjes dan krijg ik wel eens een kadoijsje das net hetzelfde als een saprise eier
is Mink die hele grote ster die ik elke avond zie twinkelen naast tante fimfie ?
want mijn tante fimf is ook een sterretje geworren toen eerst en ik zwaai ook bijna elke dag (als ik nog wakker ben als de sterren in de lucht zijn)
Ik ga mama ook eens naar die eiers vragen, dat klinkt goed, dat wil ik ook hebbuh! Sjokolaa is lekker
En ik zal vanavond al mijn knuffels in bed doen, dan ga ik het proberen Mama trapt er toch wel in denk ik
quote:heeee das gezellie, dan kan tante fimf mooi op Mink passen en alles laten zien daar, Papa's Berryhond is ook bij tante fimf kunnen ze allemaal samen spelen
Op woensdag 21 augustus 2002 11:01 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, ja, Mink is die hele mooie heldere sterEn is die andere mooie van jouw tante fimf? Dan ga ik daar ook naar zwaaien
quote:toen ik 2 jaar was heb ik van mama eens een hele grote paashaas gekregen helemaal van sjokolaa en sinds toen eet ik altijd sjokolaa nou ja als ik het krijg van mama dan
Ik ga mama ook eens naar die eiers vragen, dat klinkt goed, dat wil ik ook hebbuh! Sjokolaa is lekker
quote:als je maar hard en lang genoeg huilt lukt het vast wel
En ik zal vanavond al mijn knuffels in bed doen, dan ga ik het proberenMama trapt er toch wel in denk ik
ikku gaat vanmiddag naar papa en blijf daar lekker slapen, maar papa heeft ook een pompjoeter dus kan ik missjien wel sgrijven vanavond
quote:Jaaa goed zo!
Op woensdag 21 augustus 2002 20:32 schreef richard-vis het volgende:
heb ik nu ook een plaatje ?
quote:nee papa en mama wonen nooit bij elkaar, pacal zegt van wel,maar dat geloof ik nie hoor!
Op woensdag 21 augustus 2002 20:52 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, wonen jouw papa en mama ook niet bij elkaar? De mijne ook niet, maar dat komt omdat ze elkaar via de kompoeter hebben leren kennen. Nou ga ik lekker vaak met de te-rein naar papa, samen met mamaIk vind de te-rein hastikke leuk! En ook auto's en biesjen (van die grote auto's waar veel mensen in kunnen) en trektors. Jij ook hè?
quote:niet TE goed oefenen hoor! anders denken ze dat je slim bent en dan moet je ineens luisteren en dingen 10 keer opnieuw zeggen omdat ze het zo knap vinden
Op woensdag 21 augustus 2002 21:05 schreef Christan het volgende:
Heet dat bus? Ik zeg altijd biesjBeetje meer oefenen dan maar
quote:nou in breda zijn er ook nie veel hoor
Op woensdag 21 augustus 2002 21:17 schreef Christan het volgende:
Stroombussen hebben wij hier niet. Maar ik heb ze weleens gezien, een tijdje geleden, in eh, hoe heette het nou? Oja, Arnem
wat is arnem ? is dat ook een vakatie ofzow
quote:ja christan als mama zegt dat het een hotel is dan is het een vakatie
Op woensdag 21 augustus 2002 21:28 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, ik geloof wel dat Arnem een vakansjie is ja. Ik was er met mama en oma in een hotel. En daar hadden ze heel veel stroombiesjen in Arnem. We zijn toen heel veel met de biesj geweestMama had een kaartje waarmee we voor niks met alle biesjen mee konden!
Dat was gaaf!
ik wil wel een legostroombus van als ik jaarder ben, maar mama zegt dat de winkels die niet hebben, ik denk als dat ze doet jokkebrokken hoor!
quote:nou mijn mama weet geloof ik veel van lego en MIJN pacal zegt ook al dat ze er niet zijn, zal ik meneer lego eens bellen dan ?
Op woensdag 21 augustus 2002 21:36 schreef Christan het volgende:
Heej, die hebben ze vast wel, moet je mama maar goed zoeken in alle winkels. Ik heb trouwens ook een Pacal! Dat is mijn grote neef van 6
HE wat leuk ! ook een pacal van 6 is tie net zo lief als mijn broer ?
quote:pacal wil dat ook altijd voor mij doen, maar ik kan het nu al zelluf das ook veel leukerder hoor en dan het papier meteen in hele kleine stukkkies scheuren
Op woensdag 21 augustus 2002 21:40 schreef Christan het volgende:
Ja, Pacal is heel liefHij heeft op mijn fjadag alle kadootjes voor mij uitgepakt
Maar dit jaar doe ik het zelf hoor. Vorige keer was ik nog een beetje klein.
[Dit bericht is gewijzigd door Christan op 22-08-2002 10:51]
quote:hee christian die garaasje is wel echt TOF ik heb er ook wel een maar de jouwes is ech wel mooier dan mijnus!
Op donderdag 22 augustus 2002 10:49 schreef Christan het volgende:
Ow ja, die garaasje had ik voor mijn jaardag gekregen. Was ik al helemaal vergeten! Dom hè?Mama had hem boven gezet, dus ik had hem niet meer gezien. Maar nou ga ik er altijd mee spelen!
mama zegt : nee je hebt al een mooie garaasje
is nie eeluk , ik mag zelluf geen dadootje uitkiezen voor mij jaarderdag
Kiekeboe Bo
quote:diertjestuin ?
Op donderdag 22 augustus 2002 13:52 schreef BabyBo het volgende:
So ik ben ff niet hier en er word heeeeeeel veel geklessebest. He Richard ga je ook mee de 31e naar de diertjes tuin?
quote:sjees jullie worden wel verwend zeg, ikkuh mag nooit aan de telesoon komen en heb er ook geen, wel een kassa met centen!
Weet je wat ik van mamma heb gehad een echte telefoon. Bij de kruidvat met allemaal geluidjes. Alleen als ik luister hoor ik niemand praten, zou die dan toch nep zijn
quote:das echt leukkkkk babybo!
Mamma kwam vanmorgen uithaar werk en is helemaal blij ze kan nu voor altijd bij me zijn en hoef nooooooooit meer te werken, vind ik echt leuk.
quote:nou babybo das ech wel gemeen!
O ja ik ben zo bang van geluiden zoals stofzuigers geritsel van plastic zakjes dan word ik helemaal paniekerug enzo en moet ik heel hard huilen. Echt gemeen want pappa en mamma gebruiken die geluide heel vaak.
BOE kiekkiek
ikkuh vind Ome Miesja ech wel lief!
quote:das die van de haaaaaiiiiieeeeeeeennnnnnnnnn
Op donderdag 22 augustus 2002 15:16 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, de 31e gaan we allemaal (nou ja bijna allemaal) naar de Titituin in Rottedam of zowiets. Ga je dan ook meeJe mama kan mijn mama wel even vragen hoe dat zit. Is leuk joh, ga ook gesjellig mee!
wij hebben van de haaiendierentuin een kaart!
quote:pfiew is mijn moeder weer weg?
Op donderdag 22 augustus 2002 16:21 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, jouw mama weet denk ik wel wie mijn mama is. Dus laat haar maar even met mijn mama praten, dan komt het vast wel goedHeb je trouwens mijn hoompeetsj al gezien? Die heeft mijn papa gemaakt (maar mama heeft de meeste foto's gemaakt hoor). Ik heb hem uit mijn hoofd geleerd: www.christan-maurits.net goed hè?
tof zeg die fotos van jou!
ik heb alleen maar een boek en daar mag ik niet eens zelf in lezen
ik heb op die fotos jouw pacal gezien mijn pacal is rood jouwes niet he ?
O en ik zag ook een tukkie van jouw garaasje op een andere foto
en euh mams rep net : jouw mama moet mijn mama maar meel sturen dan het staat in profiel (ik snap dr niks van hoor)
quote:nee weet ik hoor
Op donderdag 22 augustus 2002 16:46 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, mama's mogen hier helemaal niet komenIk zal mijn mama wel even vragen of ze jouw mama een meel stuurt. Mijn Pacal is bruin, niet rood. Is de jouwe echt rood? Da's gaaf
Ikke ga vanavond trouwens bij oma slapen!
Want mama gaat vanavond weg, en morgen ga ik met opa en oma naar de Titituin en dat heet artis of zowiets. Leuk, alweer Titi's kijken!
tof hij bij oma logeren? doe ik ook elke dag hoor !
wij gaan ook vaak titi's kijken alleen zeg ik dan beestjes, maar wij gaan altijd met de auto langs de zebras rijden en de leeuwen
toen eerst kwam een zjiraf zomaar mamas raam likken
goed he? ik vond dat wel toff, maar mama niet die mopperde dat ze de auto moest wassen
quote:hoe lang?
Op donderdag 22 augustus 2002 18:50 schreef Christan het volgende:
Wauw, ik heb toch een mooie biesj gekregen van mama vanmiddag zeg!Ik zal vragen of ze er morgen een foto van maakt met mij erbij. Hij is wel een halve meter lang! En hij kan zelf rijden als je hem een zetje geeft, dan rijdt hij nog een hele tijd door
Ik heb vandaag lekker gespeeld en gewandeld met mama, eendjes gevoerd, was opgevouwen en ja leren knikken.Leuk hoor ja knikken, ik doe het nu de hele dag al.
Bo dat is niet leuk van die harde geluiden he?? Gelukkig zijn volgende week in de titituin geen harde geluiden, dan hoef je niet te huilen.
quote:Maar ikke ga wel heel hard Koekoek roepen tegen Bo
Op donderdag 22 augustus 2002 20:44 schreef Eva-Sophie het volgende:
Bo dat is niet leuk van die harde geluiden he?? Gelukkig zijn volgende week in de titituin geen harde geluiden, dan hoef je niet te huilen.
Dit vind ik zo'n mooie foto van Bo. Heb mamma gemaakt
*trots is op Bo en op het maken van deze foto*
quote:zeg BO is dat dat grasje waar je op ligt ?
Op vrijdag 23 augustus 2002 21:26 schreef dop het volgende:
[afbeelding]
Kiekeboe Bo
quote:o nou dan ben ik weer een beetje blij (denk ik) ik dacht dat alleen wij geen mooie tuin hebben, mama zegt dat ik dan weer een zandbak krijg in ons ouwe huissie had ik wel een zandbak maar mama heeft geen centjes voor de tuin meer, nou dat snap ik niet hoor, die kun je toch zo uit de muur halen
Op zaterdag 24 augustus 2002 10:05 schreef BabyBo het volgende:
Wij hebben ook geen mooie tuin hoor ries. Dat is dat grastapijtje waar ik op lig ja. Maar verder hebben wij een hele kale tuin. Wil er later wel een zandbak in hoor.
Kiekeboe Bo
BOE kiekiek
Kijk es een fototje van me!!
Mooie heej.
Heb mun papa gemaakt donderdag toen ikke thuis kwam.
Had mn juffie me gesminkt als clowntje.
Kewl heeej.
Enne ikke had leuke dinge gekreegt jooh.
Belleblaas,en potloodjes om te kleulen.
Woeeeeeej.
(ps nu niet allemaal gaan sjeuren dat je een kluisje ziet, want mn mama kon geen previeuw zien bij mijn accont.
)))))
[Dit bericht is gewijzigd door Anouk op 24-08-2002 11:06]
quote:ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHhh dat deed mijn mama ook hoorj.
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:07 schreef Christan het volgende:
Anouk, mama moet bij de laatste img even \img tikken zegt mijn mama. Dan lukt het wel
stomme mama van mijn.
quote:ikke kan en wil wel hellepen maar de url doet het ook niet... 'k zie helmaal geen anouk alleen maar letters
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:12 schreef Anouk het volgende:
Helpppppp de moeder van Alicia of anders van eva of papa van alicia.
HELP mn fototje doet ut niet.stomme mama van mijn.
quote:((hij staat er op hoor en de naam klopt ook.
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:12 schreef Christan het volgende:
Heej Anouk, wat raar is dat. Maar eh, je link doet het ook al niet
quote:heb je onder anouks naam ook cookie geplaatst ? dus echt ingelogd ? dan doet de preview functie het alleen. Dus niet onder je eigen nick ingelogd zijn en dan kiezen bij het posten onder een andere nick posten. (moeilijke en lange zinnen die mama mij altijd laat zeggen hoor)
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:14 schreef Anouk het volgende:[..]
((hij staat er op hoor en de naam klopt ook.
G*D zet nooit weer een fototje neer hier. en ik kon niet eerst kijken bij anouk haar account,snapte ik ook al niet.)
ikke ben maandag wezen zwemmen in zwembad en dat was me leuk ))
quote:Ja die klopt echt.
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:15 schreef Christan het volgende:
Mama zegt, toch nog even goed kijken of de url wel klopt
quote:stuur anders mij of mama even je fotootje per mail dan maakt mama het goed zegt ze
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:17 schreef Anouk het volgende:[..]
Ja die klopt echt.
Want ze doet zeker weten goeie url.
Misschien ligt sjello te klooien zegt ze.
[Dit bericht is gewijzigd door Anouk op 24-08-2002 11:29]
quote:Normaal kan mijn mama het wel.
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:27 schreef BabyBo het volgende:
Mijn mamma kan het ook niet hoor noekie. Gelukkig hebben wij ome Doppie
Wat goed heej Alicia lekker gezwommen.
Heb je mama ook foto's gemaakt ervan???
quote:nee, papa wel
Op zaterdag 24 augustus 2002 11:31 schreef Anouk het volgende:Heb je mama ook foto's gemaakt ervan???
en het stomme was, moest na het zwemmen toch gewoon badje in en ik was al nat, gek he
Kiekeboe Bo
en alicia dat moet ik nu ook altijd van mama as we zijn wese zwemmuh, alleen moet ik altij doesjen om de zand uit mn haren te speolen zegt mama
maar ik denk dat ze gewoon geen zin heeft in het bad hoor
ik heb een bob de bouwer zwembroek stoer he?
en christan ik wil ook zon bussssss
dat is een stroombus joh
en dan ook nog een blauwe
ik wil ik wil ik wil OOKKKKKKKKK
quote:Mijn mama isse niet dom.
Op zaterdag 24 augustus 2002 13:53 schreef richard-vis het volgende:
he anouk mijn mama kan het ook niet hoor, dus heb jij nie alleen een domme mama
stomme sjello ook.
quote:mama kan het ech niet
Op zaterdag 24 augustus 2002 14:09 schreef Anouk het volgende:[..]
Mijn mama isse niet dom.
![]()
Het ligt aan de server.![]()
stomme sjello ook.
quote:Nee isse een andere
Op zaterdag 24 augustus 2002 14:14 schreef richard-vis het volgende:[..]
mama kan het ech niet
maar roept wel al heel de dag : wana boehoehoeho
is dat zelfde as sjello ?
quote:is andere maar net zo slecht dan ?
Op zaterdag 24 augustus 2002 14:44 schreef Anouk het volgende:
Nee isse een andere
Maarre als je mama het leren wilt kan ze mijn mama wel mailen .
mama kan al wel een sijt bouwen heef ze al van het poppetejspel, mama noemt dat heel raar sim, maar als ik huil zeg mama altijd nie simmen
ik wil wel leren kan ik jullie mij rode pacal laten zien
quote:sowee christan strakkies heb jij net zoveel autos als ikkuh
Op zaterdag 24 augustus 2002 15:13 schreef Christan het volgende:
Riesjad, mijn mama heeft de biesj op de markt gekocht, ze hadden ook een rooie maar de blauwe was mooier want die heeft glimlak en de rooie nietVandaag zijn we naar de jommelmarkt geweest en nu heb ik weer nieuwe auto's gekregen. En een Sesamstraat kermis!
Kiekeboe Bo
quote:Mijn mama heeft ook iets met die poppetjesspel.
Op zaterdag 24 augustus 2002 14:49 schreef richard-vis het volgende:[..]
is andere maar net zo slecht dan ?
mama kan al wel een sijt bouwen heef ze al van het poppetejspel, mama noemt dat heel raar sim, maar als ik huil zeg mama altijd nie simmen
ik wil wel leren kan ik jullie mij rode pacal laten zien
en anouk zeg maar tegen mama dat ze dan moet kijken bij huis PUNT wanaboo PUNT nederland sjuine streep capaja <-- das mijn mama
daar doet mijn mama allemaal die fotos maken van die poppetjes
soms mag ik ook wel eens een huisje maken van mama das wel leuk hoor en dan gaan diem poppetjes op vakantie sneeuwballen gooien
Maar nu heb papa ook foto gemaakt van me eigene paard.
Kiekeboe Bo
Heej, Riesjad ik denk dat onze mama's maar even moeten zeggen in het dikke mevrouwen topic wat ze nou precies willen voor de Titituin. Want er gaan ook nog andere mevrouwen mee daarvan.
Heej kids, pas wel op want er komt er eentje met een tas en die wil de leukste van ons meenemen! Dus allemaal niet leuk doen tegen die mevrouw Toot want dan neemt ze je mee.
quote:Mama zegt dat dat niet kan.
Op zondag 25 augustus 2002 14:00 schreef BabyBo het volgende:
Zoooooo wat een tof paard is dat.
Kom jij op je paard naar de titituin? Mag ik dan met jou achterop.Kiekeboe Bo
En mama zegt dat in de titituin vast ook wel paardjes zijn of andere nepbeessies zijn waar we op kunnen. Heb er echt zin in
maar mij kennende zal ik wel weer heel veel missen doordat de wieg zo lekker ligt en ik slaappie ga doen dan.
Heeee Chrissie goed dat je dat zeg dan ga ik heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel goed oppassen op tootjes met tassen. Hoe zien tootjes eruit?
Kiekeboe Bo
quote:Isse goed. Maar dan moet ik mel en beetje hullup hebben want ik kan nog maar een halve minuut alleen zitten ofzo en dan ga ik alweer vallen. Maar met iets in mijn rug ofzo gaat het al heel goed. Moet jij me maar vasthouden ofzo
Op zondag 25 augustus 2002 14:23 schreef BabyBo het volgende:
Ohhh maar Alica ik kan heeeeel hard gillen dat doe ik nu heel vaak leuk is dat joh. Dus ik maak je wel wakker als ik een nepbeesie zie en dan gaan we samen nepbeesie rijden ok?
Kiekeboe Bo
Kiekeboe Bo
he christian een dikkemevrouwen topic? dan laat ik oma wel even praten dan want mijn mama is hartstikke dun, oma is lekker dik das veel zachterder om te kroelen
en oma wil niet naar de haaiendierentuin want die wil naar de nachtefteling want daar kom koos zingen en das dezelfde dag
ik heb van mama een vrachwagen gekrijgt dat was nog een ziekkadotje en pacal kreeg mummie lego voor de ziek
ik vroeg aan mama wie tante toot was en toen zei mama waarom wil je da weten dus ik vertel dat die je meeneemt in een tas en toen zei mama : ik wil weten wie dat is dan zorg ik wel dat ze weet wie jij ben
snappen jullie da nou?
dan kan ze mij toch beter niet kennen
rare mensen hoor die mamas
quote:hej dat zegt oma ook altijd tegen mama.
Op zondag 25 augustus 2002 14:38 schreef BabyBo het volgende:
Ja hou ik je vast en me mamma zal er wel weer bij komen, doet ze altijd ze vind dat ik te wild ben en de gevaren niet zie. Pffff bemoeialKiekeboe Bo
Mama doet heel veel spelletjes met mij, ook wel gevaarlijke spelltejes, hoog vliegen enzo. Maar ik vindt dat zo leuk en dan ga ik spartelen en lachen en heel enthousiat doen. Oma vind dat heel eng en gaat ze hele gekke zucht geluidjes maken en tegen mama zeggen dat ze niet dat moet doen want dan ga ik vallen enzo.
Maar als oma weg is doet mama het toch hoor
(niets tegen oma zeggen hoor)
quote:in de haaientuin hebben ze hele toffe buggys als dieren!
Op zondag 25 augustus 2002 14:17 schreef Alicia het volgende:
En mama zegt dat in de titituin vast ook wel paardjes zijn of andere nepbeessies zijn waar we op kunnen. Heb er echt zin in
Ow ik moet van mama naar beneden, mijn banaan staat klaar.
quote:Maar kruipen is nog moeilijker dan zitten
Op zondag 25 augustus 2002 14:41 schreef richard-vis het volgende:[..]
in de haaientuin hebben ze hele toffe buggys als dieren!
en binnen bij de haaien hebben ze hele grote sjilpadden en als je nog nie goed kan zitten kan je dr zomaar gewoon inkruipen
in zn schild dan
quote:Ik hoef gelukkig voorlopig geen banaan meer. Bah ik vinnut niet lekker, maar gelukkig hebben we nog wel andere hapjes die wel lekker zijn, zoals peer, ananas en mango
Op zondag 25 augustus 2002 14:42 schreef Eva-Sophie het volgende:
Ow ik moet van mama naar beneden, mijn banaan staat klaar.
Kiekeboe Bo
Kiekeboe Bo
quote:maar er zijn er toch een boel die heppelen ?
Op zondag 25 augustus 2002 14:46 schreef Alicia het volgende:
Maar kruipen is nog moeilijker dan zittenMijn beentjes willen wel maar mijn armpjes niet
en als ik dan mijn beentjes om hoog doe en heel hard duw ga ik naar voren maar liggen mijn armpjes onder mijn buik en das niet leuk want dan kan ik helemaal niets meer, ook niet omdraaien enzo (das trouwens ook best zwaar werk hoor al dat gedraai)
Kiekeboe Bo
Kiekeboe Bo
quote:papa en mama hebben fotogeval al helemaal klaar staan en ik wil jullie ook allemaal op de foto hebben kan ik altijd naar jullie kijken.
Op zondag 25 augustus 2002 15:01 schreef richard-vis het volgende:en mama zeg als we wel gaan dat er wel fotos moeten maken van alle koele kids samen dan
quote:doe ik ook wel
Op zondag 25 augustus 2002 15:02 schreef BabyBo het volgende:
Gekke mamma heb jij hoor Ries ze moet gewoon gaan gezellig. Anders mis jij alles is toch nie leuk!!! Gewoon blijven zeuren en vragen hoor RiesKiekeboe Bo
BOE kiekiek
quote:precies, jij moet gewoon mee want wie moet me anders vasthouden
Op zondag 25 augustus 2002 15:02 schreef BabyBo het volgende:
Gekke mamma heb jij hoor Ries ze moet gewoon gaan gezellig. Anders mis jij alles is toch nie leuk!!! Gewoon blijven zeuren en vragen hoor RiesKiekeboe Bo
Kiekeboe Bo
Kiekeboe Bo
quote:Naar oma gaan is ok heel leuk. Oma heeft een hele grote foto van papa als baby en een hele grote foto van mij en daar ga ik dan tegen praten en als ik dat niet meer leuk vind dan heeft ze ook heel veel poppen tegen wie ik mag praten en oma knuffelt ook heel veel met me en lekker wandelen en nog meer knuffelen
Op zondag 25 augustus 2002 15:27 schreef Christan het volgende:
Heej Alicia, wat raar zeg. Gekke papa en mama heb jij hoor. Maar nu mag jij wel fijn naar omaIk vind het altijd leuk bij oma!
quote:maar ik ben dan wel een beetje groterder dan jullie en hoef niet zo veel meer te slapen maar alle twee is wel errug lang hoor
Op zondag 25 augustus 2002 15:07 schreef BabyBo het volgende:
HE Dat is een goed idee van Chris. Ja dan kan je alletwee de dingen doen dat is helemaal leuk.
Kiekeboe Bo
quote:he alicia ik weet wel wat jouw papa en mama gaan doen hoor
Op zondag 25 augustus 2002 15:25 schreef Alicia het volgende:
Ik ga strakkies bij oma slapen. mama en papa gaan smane met tante vonne helemaal naar belgie film kijken, terwijl we hier ook gewoon een tv hebben![]()
![]()
Kiekeboe Bo
quote:he BO
Op zondag 25 augustus 2002 19:36 schreef BabyBo het volgende:
Waarom helemaal in belige naar bioskoop, die heb je toch ook in nederland. Gekke pappa en mamma hoor Alicia
Ries ik kan me voorstellen dat je dan wel heeeel moe ben na zo'n dag. Dat word dus niet naar de efteling.
Ik heb weer lekker met mamma en pappa gefietst joh. Lekker gille onderweg en dan steeds me hoedje afdoen. Stom ding moet van mamma voor de zon. Nou ik dee hem af en mamma weer op. Best een leuk spelletje eigenlijk.Kiekeboe Bo
BOE kiekkiek
Heb je mijn paard nog gezien? Ik ging er vanmorgen meteen weer op rijden!
Hij zou eigenlijk naar papa's huis gaan maar omdat ik hem zo mooi vindt mag ie bij ons blijven. Want dan kan ik er vaker mee spelen zegt mama
Gaaf hè? Jammer genoeg moet ik vandaag naar de kindjes dus nou kan ik niet paardrijden, vanmiddag als mama me gehaald heeft pas weer
Alicia, hij is net zo mooi als jouw paard hè Paardrijden is leuk!
quote:de rood bij pacal is al weg hoor dat was gisteren gelijk weg ! (mama zegt na 3 dagen maar dat weet ik toch zelf wel!)
Op maandag 26 augustus 2002 09:10 schreef Christan het volgende:
Oei Riesjad, jouw Pacal moet wel een hoop au hebben in zijn nek, als het helemaal rood is![]()
Heb je mijn paard nog gezien?
Ik ging er vanmorgen meteen weer op rijden!
Hij zou eigenlijk naar papa's huis gaan maar omdat ik hem zo mooi vindt mag ie bij ons blijven. Want dan kan ik er vaker mee spelen zegt mama
Gaaf hè? Jammer genoeg moet ik vandaag naar de kindjes dus nou kan ik niet paardrijden, vanmiddag als mama me gehaald heeft pas weer
He christan jouw paard heb ik ook gezien is mooi rood hoor
en heeft een pet op !
op zon mooi paard zou ik ook elke dag rijden en dat zou mama dan ook ech nie naar papas huis moegen brengen!
heb jij al een keer op een echt paard gereden ?
toen eerst toen ik 1 was waren wij op een grote mart en daar waren paarden wel groter dan mama! en toen was ik samen met mama op een echt paard geweest
was het toch wel leuk bij de kindjes zonder je paard ?
ik was gisteren ook op de kuikenhof (mama zegt vanmorgen maar ik weet het zelf wel hoor) en toen had de huffrouw zomaar bob de bouwer op de ramen geverfd!
en wij mochten bob de bouwer kleuren, ik heb scoop gekleurd want die is stoer das een grafie ( zo zeg ik altijd tegen graafautos die mijn vriend zijn)
nu ga ik maar even rusten want mijn buikje is nog steeds niet beter toen ik uit school kwam had ik een ongelukje in mn broek en tpoen nog meer ongelukjes
van mama mag ik nou helemaal niks meer drinken wel 3 uur !
en dan pas alleen water
Goed dat jouw Pacal niet meer rood is. Mijn Pacal is geloof ik niet rood geworden. Heeft oma tenminste niks van gezegd
Mijn paard heeft een mooie pet hè? Dan wordt ie tenminste ook niet rood in de zon, en dat is wel handig want ik ben vandaag met hem op het balkon gaan rijden Bij de kindjes heb ik op de loopfiets gespeeld, maar ik vind mijn paard toch leuker hoor!
Ow, Skoep is leuk! Ik vind Bob de Bouwer altijd zo gaaf Ik heb een video van Bob en als ik die wil zien dan zing ik O hie o tegen mama (weet je wel van: kunnen wij het maken? O hie o!) en dan zet ze hem aan
Ken je ook de saait van Bob? http://www.bobthebuilder.org/ en dan kun je ook in het Nederlands spelen. Hartstikke gaaf!
quote:nee deed helemaal geen au, maar ik krijg toch alleen maar water van mama
Op maandag 26 augustus 2002 19:42 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, hoe is het nou met je buikje? Had je ook au of was het alleen maar de vieze broeken?Bij de kindjes heb ik op de loopfiets gespeeld, maar ik vind mijn paard toch leuker hoor!
Ow, Skoep is leuk! Ik vind Bob de Bouwer altijd zo gaaf
Ik heb een video van
ja skoep is superrrrr
in de efteling staat bij de legosjoow een echte skoep van om er centjes in te doen, maar dan zonder centjes en als wij ddan naar de lego gaan dan doen pacal en ik altijd Bob spelen en zingen we heel hard : kunnen wij het maken!
ikku heb ook een video van bob heb jij die ook met de windklokjes
en liftie dat is mijn vriend hoor!
he christan ben je al bijna jaarder ?
van duplo hebben ze alles van bob ik wil voor mijn jaarderdag rolly dat is een nieuwffe van duplo skoep en muk en liftie en dizzy en bob en wendy en titus heb ik al die had ik van sinserklaas gekrijgt gisteren (mama zegt vorig jaar, maar dat weet ik toch zeker zelf!)
pacal en ik doen ook wel eens op de seit van bob spelen jah
en ikku heb ook een spel op de pompjoeter van de teletubbies vin jij die ook tof ?
Wat gemeen dat jij niet mag drinken. Wat heeft dat nou met je buikje te maken En de dokter kan wel zoveel zeggen, pffff!
Is er een Legosjoow in de Effeling? Dat wist ik niet. Daar wil ik volgende keer ook heen! Hebben papa en mama helemaal niet gezegd tegen mij toen we daar waren!
Ikke ben over een heleboel paar nachtjes jajig. Ik wil ook wel Bob lego! Ga ik vragen aan iedereen. Mama wil geloof ik geld vragen voor een bedje maar dat vind ik onzin want ik heb al een bedje
Dan hoef ik toch niet nog een bedje. Ik wil liever Lego!
Vanmiddag ben ik heel ver wezen fietsen met mamma. Lekker samen liedjes zingen op de fiets leuk joh. Toen hoorde we toeteren en zagen we opa langs rijde. Toen zijn we nog bij opa en oma langsgeweest. Daar krijg ik altijd een lange vinger uit een rooie trommel. Nu zag ik die rooie trommel en werd ik helemaal blij.
Mijn mamma vraag aan jou mamma wanneer ze een meeltje krijg ofso?
He alicia ben je nu gelukkig van je prikkies ff af he. Stomme dingen he bah!! Niks aan.
Riehies ik fin ech dat je mee moet hor saterdag
Kiekeboe Bo
Komt tante Toot met de tas niet? Ha, dan kunnen we lekker samen spelen en hoef ik niet extra op te letten dat ze je niet meeneemt, Bo
Kunnen we fijn Koekoek doen samen!
Wij heeft ook lange vingers Die zijn in de kast in een hele mooie zilveren glimtrommel met allemaal kleurtjes die is heel mooi in de zon
En als ik een koekje mag dan maakt mama de kast open en dan geef ik haar de trommel
en dan geeft ze mij een lange vinger, goed hè
quote:die is tof he en ook die dat spud alles moet poetsen
Op maandag 26 augustus 2002 20:12 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, ik heb ook de trompet en de windklokjes!
quote:ja domme dokter hoor maar als ik naar de keuken loop komt mama meteen kijken wat ik doe , dus ik kan ook nie stiekum drinken
Wat gemeen dat jij niet mag drinken. Wat heeft dat nou met je buikje te makenEn de dokter kan wel zoveel zeggen, pffff!
quote:mama zegt dat de legosjoow bijna over is (31 spet) maar dan volgend jaar weer, gisteren toen eerst (mama zegt vorige zomer, maar dat weet ik toch zelf!) was de legosjoow er ook
Is er een Legosjoow in de Effeling? Dat wist ik niet. Daar wil ik volgende keer ook heen!Hebben papa en mama helemaal niet gezegd tegen mij toen we daar waren!
quote:tss wat moet je nou met nog een bed
Ikke ben over een heleboel paar nachtjes jajig. Ik wil ook wel Bob lego!Ga ik vragen aan iedereen. Mama wil geloof ik geld vragen voor een bedje maar dat vind ik onzin want ik heb al een bedje
Dan hoef ik toch niet nog een bedje. Ik wil liever Lego!
quote:ja bo
Op maandag 26 augustus 2002 20:27 schreef BabyBo het volgende:
Riehies ik fin ech dat je mee moet hor saterdag
Kiekeboe Bo
BOE kiekiek
Chrissie snap er ook niks van volgens mij gaan we maar met 4 kindjes. Maar ja ook gezellig. Kunnen alle mamma's en pappa's niet zoveel klese met elkaar en kunnen wij meer kijke en spele enzo.
Wel hope dat het mooi weer is he
Kiekeboe Bo
quote:
Op maandag 26 augustus 2002 20:50 schreef BabyBo het volgende:
O ja ries dikke kus van mij op je zieke buikie
Kiekeboe Bo
BOE KIEKIEK
quote:hihih hi
Op maandag 26 augustus 2002 17:07 schreef richard-vis het volgende:nu ga ik maar even rusten want mijn buikje is nog steeds niet beter toen ik uit school kwam had ik een ongelukje in mn broek
en tpoen nog meer ongelukjes
van mama mag ik nou helemaal niks meer drinken wel 3 uur !
en dan pas alleen water
quote:hihihi ik fin onze dokter toch wel leuk hoor
Op maandag 26 augustus 2002 22:03 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, had je mama maar niet moeten zeggen dat je niks mocht drinkenIs jouw buikje alweer een beetje beter nu?
quote:ja joh
Op maandag 26 augustus 2002 22:13 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, jouw mama is wel vaak in de war met de tijd hèZe weet niet eens wat gisteren is!
quote:volgens mij...........
Op dinsdag 27 augustus 2002 11:12 schreef Rewimo het volgende:
Heej Koele Kids, volgens mij gaan we nu al heel snel naar de Titituin hè? Nog maar een paar nachtjes zegt mamaMijn mama weet het meestal wel hoor Riesjad, die doet niet zo raar over gisteren. En dan zien we elkaar allemaal, Bo en Eva en Jorden en Alicia en misschien Riesjad, ja toch
, en wie nog meer? Waar zijn de anderen?
MAMA ALARM !!!!!!!!
quote:Nee, ikke was het. Mama had weer eens aan de kompoeter geknoeid en toen had ik het koekje niet gezien
Op dinsdag 27 augustus 2002 14:18 schreef richard-vis het volgende:[..]
volgens mij...........
ik denk.............
JAMAMA ALARM !!!!!!!!
![]()
quote:koekje niet gezien ?
Op dinsdag 27 augustus 2002 14:50 schreef Christan het volgende:[..]
Nee, ikke was het. Mama had weer eens aan de kompoeter geknoeid en toen had ik het koekje niet gezien
quote:j aeen echte bob ! met hamer enzow in zn broek !
Op woensdag 28 augustus 2002 11:26 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, een echte Bob knuffel? Die wil ik ooooooooooook!Fijn dat je weer wat mag eten, is je mama's buik ook al een beetje beter?
ik mag wel eten,maar mijn buikje is nog steeds nie beter hoor. ik heb nog heel veel plaspoepjes hihihihi
mamas buikje is wel beter hoor
Mama heeft even bij de sait van Kruidvat gekijkt, daar stond ie ook op
quote:goe sooooooo van jouw mama !
Op woensdag 28 augustus 2002 13:00 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, ik heb mama gelijk gevraagd of ik er ook een mag, en het mag!Ze heeft opa gebeld en die gaat hem kopen voor me
Jippieieieieieieieie!
Mama heeft even bij de sait van Kruidvat gekijkt, daar stond ie ook op
Enne, had jij nou het koekie niet gezien of was dit een MAMA-ALERT
quote:wel potverdikkie
Op woensdag 28 augustus 2002 13:31 schreef Christan het volgende:
Enne, had jij nou het koekie niet gezien of was dit een MAMA-ALERT![]()
die mamas ook!
steekt haar neus altijd in mijn getieper!
quote:mijn oma weet het ech wel wie Bob is, want wij zingen ALTIJD van Bob :-)
Op woensdag 28 augustus 2002 13:31 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad dat is een goed idee!Mama zal straks opa bellen of hij hem heeft gekocht. Opa weet namelijk niet wie Bob is tja, hij is al oud hè, ik zal hem de video eens laten zien, dan vergeet hij het nooit meer Als opa Bob niet heeft gevonden dan zal mama jouw mama meelen. Maar eh, als ik het goed snap komen jullie dus zaterdag toch naar de Titituin!
Da's koel!
als mijn buikje beter is komen wij, want ik moet wel honderdduizendmiljoen keer naar de wc gisteren en dat kan niet in de haaientuin dus gaat ik heel hard tegen buikkie vertellen dat hij beter moet zijn
HE en dan kennen wij elkaar aan BOb
das leukkkkkkkkkk
Buikje van Riesjad, nou moet je eens even goed luisteren naar mij: niet meer ziek zijn, niet meer zoveel poepjes maken, gewoon beter worden en mee naar de haaientuin!
Zo nou komt het wel goed hoor Riesjad
quote:neem je hem dan mee naar de tituin ???
Op woensdag 28 augustus 2002 14:11 schreef Christan het volgende:
Hoera! Opa heeft Bob gekocht, er waren er nog maar 4 dus hij was net op tijd. Hij zit nu op de trap te wachten tot ik thuiskomIk ga straks heel hard knuffelen met Bob
ik ga nu maar even een tukkie doen met mijn buikie missjien zijn we dan strakkies wel beter !
en ook heel hard met Opa knuffelen hoor !
quote:mijn mama heeft het bob liedje op de peecee staan
Op woensdag 28 augustus 2002 17:46 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, Bob is helemaal koel zegHij zat al op de trap op me te wachten
Ik heb hem meteen meegenomen want we moesten boodschappen doen. En hij heeft een geweldig etiketje, waar ik lekker mee heb zitten duimen. Want ik moet altijd een etiketje hebben om te duimen
En Bob heeft dat, dus hij duimt lekker. Ik roep nu de hele tijd Ho ie ho, ik ga mama vragen of ze de band nog eens opzet
Heej Riesjad, mama heeft foto's gemaakt van mij en Bob
Dit zijn Bob en ik.
En hier laat ik zien hoe lekker je met Bob kunt duimen
quote:wat leieieieiefffffffff
Op woensdag 28 augustus 2002 18:44 schreef Christan het volgende:
MAMA-ALERT!!!Heej Riesjad, mama heeft foto's gemaakt van mij en Bob
quote:MAMA WEG HIER !!!!!!!!!!!
Op woensdag 28 augustus 2002 18:50 schreef Capaja het volgende:wat leieieieiefffffffff
he christan wat gaaf joh !
ik wil een pompjoeter fotostel voor mijn jaarderdag
O mag mijn pacal en zijn bob ook mee naar de haaientuin ?
aattentie attentie
aan alle mamas die een bob de bouwer hebben/gaan kopen
de sleutel is (te) makkelijk los te krijgen let er even op aub
Spannend zaterdag
Kiekeboe Bo
quote:so heee Bo da zijn wel avonturen zeg!
Op donderdag 29 augustus 2002 21:25 schreef BabyBo het volgende:
Heee joepie je gaat mee ries
Ohhhh mij mamma en pappa ware gisteren dom. Ginge we naar de stad vergaten ze geld en we hadde net de auto in een garage gezet. Toe ging pappa weg en ging helemaal lope naar huis om geld te halen en met een andere auto zou hij weer terug komen. Mamma heeft toen een heeeeeeeeeeleboel rondjes met mij in de stad gelopen. Ik vind het helemaal niet erg want ik hou van wandelen en mamma had lekker lange vingers en een sappie bij zich. Hebbe we lekker op een bankie op en toen kreeg ik heeeel veel sjans van oude vrouwen, die vonden mijn jurkie zo mooi en mij zo lief en mij zo schattig en dat vond ik wel leuk en ging me lekker uitsloven
Vandaag weer lekker met mamma en oma gefiets en met mamma bij oma in de tuin gezeten en die hadden een douche gemaakt in de tuin. Die hadden de tuinslang in de bomm gehangen en toe was het net een douche en toen ging mamma er met mij onder door rennen, was leuk.
En morgen ga ik weer met oma en mamma fietsen want pappa moet morgen nog 1 dagje slapen want hij moet dalijk werken en dan heeft pappa vakantie. Morgen ga ik mischien met mamma en oma naar de kinderboerderij daar ben ik nog nooit geweest en het lijkt een beetje op de titituin zegt mamma.
Spannend zaterdag
Kiekeboe Bo
KIEKELADEKOEKOEK
Weet je wat zo gek was, toen we naar huis gingen deed ik even mijn oogjes dicht om aan jullie te denken en toen ik ze weer opendeed waren we al thuis
Nou en toen had ik niet zo'n zin om te eten en toen gingen papa en mama allebei naast me zitten en toen kreeg ik steeds van papa een hapje joggert en van mama groente en toen vond ik het toch wel lekker en toen heb ik alles opgegeten
En daarna had ik wel een beetje slaap want ik had de hele dag niet geslapen en toen ging ik van jullie allemaal dromen en van de titi's
quote:Nou eerst wel hoor, was wel errug gezellig hoor !
Op maandag 02 september 2002 13:56 schreef Christan het volgende:
Heej, waar zijn jullieLiggen jullie allemaal nog bij te komen van zaterdag
morgen gaan we eweer naar de haaientuin(mama zegt een andere keer, maar dat weet ik toch wel!)
Ik wil nog wel een keer naar de titi's! Of naar andere titi's want mama zegt dat er nog veel meer zijn. Ga je dan ook weer mee?
Nou daar komt ie weer
Kiekeboe Bo
quote:ja joh ik heb er zo veel gezien en weet je wa raar is
Op maandag 02 september 2002 21:23 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, weet je volgens mij hebben al die mevrouwen en ook alle mama's heel veel foto's gemaakt van iedereen. Die heeft jouw mama zeker gekregen van zeMijn mama heeft me ook een heleboel foto's laten zien van alle Koele Kids en nog meer mensen en de papa's en de mama's.
Ik wil nog wel een keer naar de titi's! Of naar andere titi's want mama zegt dat er nog veel meer zijn. Ga je dan ook weer mee?
ik wil altijd wel naar Titis want alle beesten zijn mijn vrienden, je moet mama eens vragen om naar de auto tituin te gaan1
dan heb je alles !
je zit in de auto naar de titis te kijken ga je zo langs de leeuwen scheuren of komt een zjiraf langs je auto lopen das pas tof joh
o christan *gniffel* ikkuh was een beetje dom fanavond
mama had op televizie de lettertjes aangezet en toen zag ik jou mama ! en toen vroeg mijn mama ken je die en toen zei ik *gniffel* JAAAAAAAaaaaaaaaaa das die mevrouw van de haaientuin die heet Christel
beetje dom he
quote:dan moet je goed oefenen hoor en soms gewoon je vingers in je oren stoppen dan hoor je het echt niet!
Op maandag 02 september 2002 21:41 schreef BabyBo het volgende:
En Ries ik vind jou echt stoer, jij luistert af en toe niet naar mamma, dat wil ik ook gaan durven
quote:nee das niks
Ik was gistere en vandaag niet lekker
Moes heel veel huile
Van me tandjes denken pappa en mamma en van het dromen
quote:zwemmen is tof hoor heb je wel een badje om te wassen voor als je vies ben thuis?
Mamma zegt dat we snel gaan zwemmen want pappa heeft ook vakantie
Ik heb nog nooit gezwommen
quote:Boe KIEKIEK
Kiekeboe Bo
Heej Riesjad, auto's EN titi's tegelijk! Dat klinkt gaaf! Ik ga het tegen mama zeggen want daar wil ik ook heen! En mijn mama was op tv ja, en ik heb de hele tijd mama mama gezegd, want ik was bang dat ze het niet zou zien. En toen op het eind was papa er ook, maar die was al zo snel weer weg dat ik ging huilen want ik wilde papa zien. En toen heeft mama iets met de tv gedaan en toen kon ik papa weer zien en toen moest ik heel hard lachen. Maar mijn mama heet geen Christel hoor
Dat heb je niet goed gezegd.
quote:en als mama ja zegt doe mij dan vertellen dan ga ik ook mee hoor!
Op maandag 02 september 2002 21:50 schreef Christan het volgende:
Heej Riesjad, auto's EN titi's tegelijk!Dat klinkt gaaf! Ik ga het tegen mama zeggen want daar wil ik ook heen!
Maar mijn mama heet geen Christel hoorDat heb je niet goed gezegd.
nee jouw mama heet renee, maar ik von het zo stoer dat ik die mevrouw op tv kenden dat ik eijelijk wilde zeggen mama van christen, maar toen deed mijn mond christel zeggen
quote:O neej he
Op maandag 02 september 2002 21:58 schreef BabyBo het volgende:
want mamma wil nu weer big brother kijken
quote:nou mijn mama zit achter de compjoeter over beebee te lezen, te kijken, te tieperen en dan wil ze ook elke dag nog op teevee kijken en ook met Oma meelen doe ze wel
Op maandag 02 september 2002 22:03 schreef Christan het volgende:
Heej Bo en Riesjad, mijn mama kijkt daar niet naarDie kijkt naar andere dingen of zit achter de kompoeter met de andere mama's te kletsen. Of met papa of met oma, of met andere oma
Heej Bo, is je zwembandje er al?
Kiekeboe snik Bo
Ik hoop dat het bandje gauw komt, kun je lekker zwemmen! Heb je al in de brievenbus gekeken Misschien ligt ie er al!
Kiekeboe Bo
So nu ff uitrusten
Kiekeboe Bo
MaMerel is een sentimentele muts; zoveel dierbare babykleertjes en speelgoed staan er nog
quote:MAMA ALARM !
Op woensdag 04 september 2002 18:30 schreef just me het volgende:
* just me is de zolder aan het op- en uitruimen en vond o.a. een zwemvestje, heeft iemand van de koele kids behoefte aan een écht stoer zwemvest laat het dan even weten!MaMerel is een sentimentele muts; zoveel dierbare babykleertjes en speelgoed staan er nog
MAMEREL je mag hier nie komen hoor!
dis alleen voor koele kids!
laat merel zelluf maar praten met ons
Riesjad
quote:hihihi had ik je lekker te pakken Riesjad om hier als mama te komen
Op woensdag 04 september 2002 20:33 schreef richard-vis het volgende:[..]
MAMA ALARM !
MAMEREL je mag hier nie komen hoor!
dis alleen voor koele kids!
laat merel zelluf maar praten met onsRiesjad
Ik zal je niet meer laten schrikken en vannacht niet over me dromen hoor
quote:Ow da wist ik niet christan sorry ik dacht dat er helemaal geen mamas mochten
Op woensdag 04 september schreef Christan:
Heej Riesjad, MaMerel mag af en toe wel even langskomen. Die is mama van een grote Koele Kid, die hier niet mee doet.
[/b]
quote:o nou dan, maar ik zit ook op sjool hoor en ik heb ook een eigen reeswagenkamer in breda en in de weekend als pacal 2 dagen vrij is gaat ik wel eens naar papa
Op woensdag 04 september 2002 21:22 schreef MaMerel het volgende:
hihihi had ik je lekker te pakken Riesjad om hier als mama te komen
maarruh mijn Mereltje woont niet altijd bij mij; die is al zoooo groot dat ze op kamers woont in een andere stad. Ze studeert daar hele moeilijke dingen! En in het weekend komt ze wel thuis hoor en dan leest ze hier altijd.
Ik zal je niet meer laten schrikken en vannacht niet over me dromen hoor
en ik zal nie dromen hoor, doet ik nooit ik kijk altij aan de binnenkant van mijn oogjes
en dat ga ik nu ook lekker doen want ik moet morgen naar sjool toe
Ikke is er nog hoor, ik was bij oma want mama en papa waren naar Sjegieje. Maar nu zijn ze er gelukkig weer, want oma is wel erg lief maar toch niet zo lief als mama Maar ik heb mama gisteren wel duidelijk gemaakt dat ik dit niet nog een keer pik
Zomaar zonder mij weggaan! Ik ben heel boos geworden
en ik heb heel hard gehuild tegen mama
Mama heeft gezegd dat ik de volgende keer mee mag, dan gaan we met oma een week op vakansjie!
Alleen gaat papa dan weer niet mee
quote:hallo alle kids
Op woensdag 11 september 2002 08:13 schreef Christan het volgende:
Heej allemaal,Ikke is er nog hoor, ik was bij oma want mama en papa waren naar Sjegieje. Maar nu zijn ze er gelukkig weer, want oma is wel erg lief maar toch niet zo lief als mama
Maar ik heb mama gisteren wel duidelijk gemaakt dat ik dit niet nog een keer pik
Zomaar zonder mij weggaan! Ik ben heel boos geworden
en ik heb heel hard gehuild tegen mama
Mama heeft gezegd dat ik de volgende keer mee mag, dan gaan we met oma een week op vakansjie!
Alleen gaat papa dan weer niet mee
hee christan je ben nu toch nie meer boos op je mama he
was het niet leuk dan bij oma en opa
en ze gaat wel met jou op vakansjie dan morgen
en as papa nie mee gaa is nie elemaal leuk maar dan kijkt mama wel alleen naar jou , das toch wel leuk
waar ga je op vakansie met mama dan ook naar sjegieje ?
wat is dat eigenlijk sjegieje is dat net als een campeertent ofzow
ikke ben bijna jaarder wisten jullie dat al?
morgen wordt ik 4 jaar (mama zegt maandag maar dat weet ik toch zelf wel!)
en dan krijg ik dizzy en rolly en alle zjek stoon lego en wel 100 autos (mama zegt dat ze dat allemaal nog wel ziet, maar ik weet het toch wel hoor)
en dan mag ik naar huffrouw hilde van pacal's sjooltje
is wel spannend hoor
gisteren (mama zegt vorige week, maar ook dat weet ik wel)ben ik al een keer bij huffrouw hilde geweest maar dat was tof
ik ken alle kindjes al, want die zijn uit pacals klas en ik wilde meteen bij stesanie , sjaijenne , riesenko en viktor gaan spelen maar dat mocht niet, ik mag helemaal nog geen afspraakjes maken van mama flauw he ?
maar ik ga nu samen met mama mijn kamer even opruimen anders kunnen mijn nieuwe autos er niet bij
doeggggggggggggggg Riesjad
Ik weet niet precies wat Sjegieje is maar mama heeft geloof ik niet in een tent geslapen. Maar ze hebben wel indiaantje gespeeld, want mama heeft met pijl en boog geschoten. Nou zeg, ik had best mee willen doen! Kijk maar: http://www.qltel.org/tsjechie/
Maar ik ga met mama niet naar Sjegieje maar naar iets anders en dat heet Tukkije of zoiets. Al heel snel, nog maar een paar nachtjes slapen (5 oktober zegt mama, maar dat weet ik toch zeker zelf wel). En dan gaan we met een vieguig!
Heej jij bent al snel jajig! Ikke ook over een paar nachtjes slapen, na Tukkije zegt mama. Ik wil ook wel een Rolly en een Dizzy! Ga ik vragen op mijn fjadag, dat wil ik liever dan een nieuw bedje. Ik heb al een bedje en ik heb geen Rolly en Dizzy. Ik wil wel zo'n Bobding om onder te slapen in mijn bedje, dan slaap ik vast nog veeeeeeel lekkerderder dan nu!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |