Dat is niet zo netjes tijdens een presentatie. Na de presentatie zal ik gelijk gaan etenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:07 schreef Arcadia het volgende:
Alsof iemand boos op je gaat worden als je 2-3 dadels naar binnenwerkt
Uhm girl is dat geen vraag voor jouw eigen geestelijke ipv op een forum waar niemand daar ervaring in heeft of deskundige is op dat gebied? Ik weet zeker dat je hier niks wijzer zult worden!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 15:33 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Hij is niet mijn baas. hij vind dat ik niet mijn vasten moet verbreken want ik kan het minstens proberen
daar ben ik het zelf ook mee eens. Niet proberen is nooit weten. Maar ik vraag me gewoon af stel dat ik het verbreek, dan zal ik natuurlijk het dubbel inhalen voor mijn eigen gevoel, maar word dat wel geaccepteerd?
Thanks, dit wilde ik weten! Heb je toevallig ook bronnen?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dan moet je het vasten verbreken, iaw, je mag niet langer vasten.
Post 47 Vasten verbreken i.v.m. werkquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:11 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Thanks, dit wilde ik weten! Heb je toevallig ook bronnen?
Ik quote je nog even, zodat ik zeker weet dat je dit leest;quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:08 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad zwak. Maar ik ga proberen hoor!
Denken dat er alleen onwetende mensen op Fok! zittenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:10 schreef kiki889 het volgende:
[..]
Uhm girl is dat geen vraag voor jouw eigen geestelijke ipv op een forum waar niemand daar ervaring in heeft of deskundige is op dat gebied? Ik weet zeker dat je hier niks wijzer zult worden!
Thank you very much..quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:07 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Fucking hell, ik dacht dat de islam voor bikkels was.
Bedankt! Heb je de link van je bron? Ik wil graag mij erin verdiepen..quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Post 47 Vasten verbreken i.v.m. werk
Tijdens een presentatie voor popie jopie's? TIJDENS EEN PRESENTATIE.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef Arcadia het volgende:
Zeg dat je even naar de wc moet en eet in de gang wat naar binnen en kom voldaan terug.
Jij hebt geen welkomstfeestje tot het internet gehadquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef Peunage het volgende:
Ik snap btw niet waarom zoveel mensen hier zitten om te trollen (voornamelijk non-moslims)..?
http://www.arabtimesonlin(...)ir-fast/Default.aspxquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Bedankt! Heb je de link van je bron? Ik wil graag mij erin verdiepen..
dan bemoei je je er toch niet mee?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:12 schreef Peunage het volgende:
Ik snap btw niet waarom zoveel mensen hier zitten om te trollen (voornamelijk non-moslims)..?
TNQQQQQQQQQquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
http://www.arabtimesonlin(...)ir-fast/Default.aspx
Dat is gewoon wetenschap hoor. Hele dag niet gegeten + suiker = veel energiequote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:13 schreef Triggershot het volgende:
Oh ga aub niet op basis van doe dit en doe dat, dan lukt het wel van andere users op in. Niemand heeft hier toegang tot jouw medische gegevens en niemand kent jouw lichaamstolerantie voor honger beter dan jij.
Als je moet, dan moet je, dat begrijpen ze wel, kun je in de tussentijd geen filmpje van youtube afspelen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:13 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Tijdens een presentatie voor popie jopie's? TIJDENS EEN PRESENTATIE.
Hahaha goed idee!!!!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:16 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Als je moet, dan moet je, dat begrijpen ze wel, kun je in de tussentijd geen filmpje van youtube afspelen.
Je hebt geen idee waar je het over hebt hoor, ieder lichaam reageert weer anders op tekort aan voedsel, water etc. Zelfs anders op teveel er aan, met name als je niet eens weet hoe haar gezondheid in elkaar steekt is het loos gepraat.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:15 schreef Peunage het volgende:
[..]
Dat is gewoon wetenschap hoor. Hele dag niet gegeten + suiker = veel energie![]()
Dat geld voor iedereen.
Je hebt wel een punt.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je hebt geen idee waar je het over hebt hoor, ieder lichaam reageert weer anders op tekort aan voedsel, water etc. Zelfs anders op teveel er aan, met name als je niet eens weet hoe haar gezondheid in elkaar steekt is het loos gepraat.
Nee hoor, iedereen reageert op dezelfde manier op heel veel suiker na een dag vasten. Ik lees nu dat TS zelfs bloedarmoede heeft, dan moet ze al helemaal veel suiker nemen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:16 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je hebt geen idee waar je het over hebt hoor, ieder lichaam reageert weer anders op tekort aan voedsel, water etc. Zelfs anders op teveel er aan, met name als je niet eens weet hoe haar gezondheid in elkaar steekt is het loos gepraat.
Haal het dan gewoon in op de kortere dagen, de Profeet heeft niets voor niets die mogelijkheden toegestaan.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:17 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
Thanks peopleeee
[..]
Je hebt wel een punt.
Ik zie namelijk vaker wel zwarte vlekken ook als ik niet vast, heb bloedarmoede.
quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:19 schreef Peunage het volgende:
[..]
Nee hoor, iedereen reageert op dezelfde manier op heel veel suiker na een dag vasten. Ik lees nu dat TS zelfs bloedarmoede heeft, dan moet ze al helemaal veel suiker nemen.
Ik ben wie ik ben ik doe waar ik in geloof waar ik ook benquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:17 schreef Lilliesleaf het volgende:
Niet alles gelezen, maar even dit. Ik begrijp dat het vasten belangrijk is voor een moslim en dat je dit niet wilt verbreken, alleen je moet wel doorhebben dat Ramadan houden in Europa veel extremer en moeilijker is dan in Islamitische landen, aangezien daar gewoon het hele ritme van alle mensen in het land collectief worden aangepast aan de Ramadan, dat heb je hier niet.
De ramadan is dan ook gebaseerd op het idee dat het extreem is, maar wel binnen het kader dat er rekening wordt gehouden met de ramadan tijdens het vieren, zodat het te doen is.
Je moet je dan afvragen of het schrift het wel bedoelt om net zo extreem hier ramadan te vieren als in een moslimland.
Bloedarmoede is niet echt een ziekte he. Heel veel vrouwen hebben daar last vanquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:19 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Haal het dan gewoon in op de kortere dagen, de Profeet heeft niets voor niets die mogelijkheden toegestaan.
Het is de misselijkheid, vlekken zien, zwak zijn + bloedarmoede waar ik het over heb, en de nog mogelijk ergere gevolgen als je dan ook nog met veel inspanning tot half 10 moet wachten.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:20 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Bloedarmoede is niet echt een ziekte he. Heel veel vrouwen hebben daar last van
dank je dr OZ maar volgens mij moet je dan vooral STRUCTUREEL ijzerrijk voedsel naar binnen werken. Je ijzertekort los je niet op met suikers. Die dienen slechts voor een tijdelijke boost.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:19 schreef Peunage het volgende:
[..]
Nee hoor, iedereen reageert op dezelfde manier op heel veel suiker na een dag vasten. Ik lees nu dat TS zelfs bloedarmoede heeft, dan moet ze al helemaal veel suiker nemen.
Ik eet veel suiker. Ik slik mijn medicijnen goed. Bloedarmoede is niet zo een twee drie te verhelpen. Heb het al 4 jaar.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:19 schreef Peunage het volgende:
[..]
Nee hoor, iedereen reageert op dezelfde manier op heel veel suiker na een dag vasten. Ik lees nu dat TS zelfs bloedarmoede heeft, dan moet ze al helemaal veel suiker nemen.
flauwvallen...quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:22 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het is de misselijkheid, vlekken zien, zwak zijn + bloedarmoede waar ik het over heb, en de nog mogelijk ergere gevolgen als je dan ook nog met veel inspanning tot half 10 moet wachten.
Je hebt wel gelijk, ik denk dat ik naar diëtist ga. Want ik struggle er wel 4 jaar mee. Heb nooit een ramadan gemist gelukkig.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:22 schreef kiki889 het volgende:
[..]
dank je dr OZ maar volgens mij moet je dan vooral STRUCTUREEL ijzerrijk voedsel naar binnen werken. Je ijzertekort los je niet op met suikers. Die dienen slechts voor een tijdelijke boost.
Ik zeg: girl, voortaan als je je vasten verbreekt eet dan voedingsrijk voedsel met veel vitaminen die bij jou zo ie zo al ontbraken. Believe me als jij dat op orde hebt dan zal het niet uit maken of jij nou gaat eten om 00:00 uur of om 22:00 zoals aan het begin van de ramadan. Want je hebt dan een goede basis gelegd voor je lichaam.
Volgens jou. De dadel is sowieso niet bedoeld om haar honger te stillen, maar om te zorgen dat ze het volhoudt tot na de presentatie en ze thuis is, dat was toch duidelijkquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:22 schreef kiki889 het volgende:
[..]
dank je dr OZ maar volgens mij moet je dan vooral STRUCTUREEL ijzerrijk voedsel naar binnen werken. Je ijzertekort los je niet op met suikers. Die dienen slechts voor een tijdelijke boost.
Ik zeg: girl, voortaan als je je vasten verbreekt eet dan voedingsrijk voedsel met veel vitaminen die bij jou zo ie zo al ontbraken. Believe me als jij dat op orde hebt dan zal het niet uit maken of jij nou gaat eten om 00:00 uur of om 22:00 zoals aan het begin van de ramadan. Want je hebt dan een goede basis gelegd voor je lichaam.
Nee ik eet liever turkse yoghurt met cornflakes. Hoef geen albert heijn troep in mijn lichaam. Ik ben fair trade persoon.quote:
Zoals ik al zei, jij kent je eigen gezondheid en lichaam het beste, ik zou het je persoonlijk afraden, met name als je mogelijk je bewustzijn gaat verliezenquote:
Ach ja, ik ga het proberen. Als ik niet probeer dan weet ik het nooit. Maar als ik een gevoel heb dat ik ga flauwvallen zal ik het verbreken.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, jij kent je eigen gezondheid en lichaam het beste, ik zou het je persoonlijk afraden, met name als je mogelijk je bewustzijn gaat verliezen
Allereerst wil ik hierop zeggen dat dit een OVERTUIGING is... het moet niet uitmaken waar je woont. Ramadan is niet extreem, het is zelfs een reiniging van je lichaam. Ten tweede is het peanuts hier in de westerse landen in tegenstelling tot de islamitische landen waar bijv in saoudie arabie waar het 50 graden is.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:17 schreef Lilliesleaf het volgende:
Niet alles gelezen, maar even dit. Ik begrijp dat het vasten belangrijk is voor een moslim en dat je dit niet wilt verbreken, alleen je moet wel doorhebben dat Ramadan houden in Europa veel extremer en moeilijker is dan in Islamitische landen, aangezien daar gewoon het hele ritme van alle mensen in het land collectief worden aangepast aan de Ramadan, dat heb je hier niet.
De ramadan is dan ook gebaseerd op het idee dat het extreem is, maar wel binnen het kader dat er rekening wordt gehouden met de ramadan tijdens het vieren, zodat het te doen is.
Je moet je dan afvragen of het schrift het wel bedoelt om net zo extreem hier ramadan te vieren als in een moslimland.
Succes, hopen dat het niet zal gebeuren.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:26 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Ach ja, ik ga het proberen. Als ik niet probeer dan weet ik het nooit. Maar als ik een gevoel heb dat ik ga flauwvallen zal ik het verbreken.
Helemaal eens met jou kiki!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:26 schreef kiki889 het volgende:
[..]
Allereerst wil ik hierop zeggen dat dit een OVERTUIGING is... het moet niet uitmaken waar je woont. Ramadan is niet extreem, het is zelfs een reiniging van je lichaam. Ten tweede is het peanuts hier in de westerse landen in tegenstelling tot de islamitische landen waar bijv in saoudie arabie waar het 50 graden is.
Fair trade persoon? Je typt dit nu zeker via een telefoon/laptop die gemaakt is in een van de foxconn fabrieken? Grapje hoor, doen wat je kan doen uiteraard.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:24 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Nee ik eet liever turkse yoghurt met cornflakes. Hoef geen albert heijn troep in mijn lichaam. Ik ben fair trade persoon.
hahahaha midden in een presentatie flauwvallen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:27 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Succes, hopen dat het niet zal gebeuren.
En dan opstaan en zeggen dat het bij de show hoort.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:28 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
hahahaha midden in een presentatie flauwvallen.achja we zullen zien...
Ja precies! Knowledge is power... laat jezelf informeren. Als het echt iets chronisch is, dan zijn er hamd. andere alternatieven.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:24 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Je hebt wel gelijk, ik denk dat ik naar diëtist ga. Want ik struggle er wel 4 jaar mee. Heb nooit een ramadan gemist gelukkig.
Of je ziet het juist nietquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:28 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
hahahaha midden in een presentatie flauwvallen.achja we zullen zien...
IK had het tegen de gast die suiker aanraadde.. leer quotenquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:24 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Volgens jou. De dadel is sowieso niet bedoeld om haar honger te stillen, maar om te zorgen dat ze het volhoudt tot na de presentatie en ze thuis is, dat was toch duidelijk
quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:27 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Helemaal eens met jou kiki!
Ja en dat is hoe hij het bedoelde, dat jij op hem ingaat betekent niet dat ik op jou mag ingaan?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:29 schreef kiki889 het volgende:
[..]
IK had het tegen de gast die suiker aanraadde.. leer quoten
Een overtuiging die pas sinds kort zo aan het verspreiden is, ipv geconcentreerd te zijn zoals eerst (en nog steeds in islamitische landen). En het lijkt me naar mijn idee juist minder gemakkelijk!quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:26 schreef kiki889 het volgende:
[..]
Allereerst wil ik hierop zeggen dat dit een OVERTUIGING is... het moet niet uitmaken waar je woont. Ramadan is niet extreem, het is zelfs een reiniging van je lichaam. Ten tweede is het peanuts hier in de westerse landen in tegenstelling tot de islamitische landen waar bijv in saoudie arabie waar het 50 graden is.
hahaahaquote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:27 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Fair trade persoon? Je typt dit nu zeker via een telefoon/laptop die gemaakt is in een van de foxconn fabrieken? Grapje hoor, doen wat je kan doen uiteraard.
nee gewoon dood stil blijven liggen. Denk je ik ga opstaan, ben mietje man.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:28 schreef Arcadia het volgende:
[..]
En dan opstaan en zeggen dat het bij de show hoort.
Ik heb ook daar al iets over geschreven.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:29 schreef Peunage het volgende:
Ik heb zelf bloedarmoede dus ik weet echt wel waar ik het over heb. Bloedarmoede is een tekort aan ijzer en soms mineralen, dat weet ik. Je krijgt er dan ook ijzertabletten voor.
Wanneer je bijvoorbeeld bloed doneert of veel bloed laat prikken krijg je vaak sap of een zoete snack ofzo, waarom? Omdat veel mensen zich daarna flauw of zwakjes voelen, en glucose helpt om een tijdelijke energieboost te geven.
Dadels eten is geen structurele oplossing, je gaat er ook niet minder honger van krijgen. Maar je krijgt er wel energie van en je gaat je er veel beter door voelen, zeker met bloedarmoede.
Sommige he.... mij niet.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:30 schreef Triggershot het volgende:
Honger maakt mensen geirriteerd zie je maar weer.
Sorry dan moet even dit zeggen: Leer begrijpend lezen...quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:31 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Ja en dat is hoe hij het bedoelde, dat jij op hem ingaat betekent niet dat ik op jou mag ingaan?
Ik zei dat TS het vasten met dadels moet verbreken, zeker als ze bloedarmoede heeft. Jij reageerde op mij door te zeggen dat het geen structurele oplossing is. Vandaar bovenstaande post, om het 1 en ander uit te leggen aan TS en andere leden.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:33 schreef kiki889 het volgende:
[..]
Ik heb ook daar al iets over geschreven.
En ik schreef niet dat dadels een structurele oplossing zijn, maar gewoon BEWUST eten. Als je er dan nog last van hebt is het een chronische aandoening en zijn daar echt wel vrijstellingen voor. (vrijstellen als in mogen eten bijv. of medicatie)
Onzin, zeg dan gewoon eerlijk dat je die moeite niet wilt doen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:06 schreef JoaquinPhoenix het volgende:
[..]
Nee ik weet dat er arme mensen zijn, ik vind het jammer dat ik hun niet kan bereiken om hun te helpen
ik vind het jammer dat ik niet weet waar ik naar toe moet gaan voor de mensen die hulp nodig hebben. Niet alleen met ramandan.
Neem bijvoorbeeld die goede doelen allemaal, hoe weet je nou 100% zeker dat de geld naar de arme kindjes gaan.
Terwijl er in Turkije arm en rijk door elkaar heen wonen, weet ik waar ik naartoe moet gaan bijvoorbeeld had ik laatst in Ankara nog kleren kunnen uitdelen aan de arme mensen in mijn dorp en schoolgeld betaald voor de kinderen in mijn dorp. Dit doe ik niet voor mijn schuldgevoel, wat voor schuldgevoel.
Ik werk zelf met mensen, dat is mijn beroep. Ik help graag andere mensen.
Lees jij wat ik zei wel correct? In de eerste alinea leg je zelf uit dat het een tijdelijke boost is, dat is ook hoe het was bedoeld volgens Peunage zoals hij ook nog eens aangaf in een latere post. Meer dan dat is niet nodig, het is niet de bedoeling dat ze een volledige maal ging binnenwerken met alle benodigde stoffen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:35 schreef kiki889 het volgende:
[..]
Sorry dan moet even dit zeggen: Leer begrijpend lezen...
Wel als je net zoals jij constant in KPD zit.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:38 schreef EL_Presidente het volgende:
bitches jullie kunnen allemaal gaan eten, want Fok!ken is sowieso haram
HEt enige verschil is dat je geen etende mensen ziet (en publique) in prinicipe hoef/heb je geen steun want je bent in het hoogste van de beleving van spiritualiteit. Zelfbewust van dingen die je doet en zegt en denkt. Dat moet je kunnen doen ook zonder vastende mensen om je heen.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:31 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Een overtuiging die pas sinds kort zo aan het verspreiden is, ipv geconcentreerd te zijn zoals eerst (en nog steeds in islamitische landen). En het lijkt me naar mijn idee juist minder gemakkelijk!
Ik bedoelde het namelijk niet per se qua temperatuur, maar meer qua sociale factoren. Tijdens de ramadan wordt er in moslimlanden gewoon rekening mee gehouden, mensen doen collectief minder op een dag, rusten meer, maken meer ruimte dan gewoon in een dag om de Koran in rust te bestuderen.
Hier in Nederland is over het algemeen van: Oh je bent aan het vasten? Zal mij een zorg wezen, je werkt maar door en anders eet je maar gewoon wat, zoals ieder 'normaal mens'. Je hebt op die manier totaal geen steun van de samenleving en juist dat lijkt me een enorm belangrijk component ook van de ramadan, juist dat het de samenleving versterkt.
Hij is irritant hequote:Op vrijdag 10 augustus 2012 16:39 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Wel als je net zoals jij constant in KPD zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |