quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 20:58 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik kijk em op het plaatje van hierboven op de M&M sports, die doet het prima
Godver, hier niet goed. Hele tijd geblokt/wazig beeld. Blijft ook steken rond de 70%. Heb ik al een paar weken.quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 19:00 schreef consio het volgende:
Zullen de streams zo werkend zijn? 20.00 willem2-nac (staat nog niks op rojadirecta)
[edit]
DSC4 werkt gewoon
Euh, vertel?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 23:44 schreef HupDuitslandHup het volgende:
ik wil jullie wel stream's geven maar als ik dat hier doe dan zullen zij mij bannen
Je mag gewoon geen directe links plaatsen. Easy as that.quote:Op zondag 12 augustus 2012 12:53 schreef HupDuitslandHup het volgende:
waarom mag ik hier geen stream's zetten en jullie maken wel reklame voor firstrow en soapcast
wat is is dan het verschil ?
neen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:03 schreef TheDutchguy het volgende:
Hebben jullie er ook last van dat sopcast de hele tijd terugspringt en je dus de hele tijd hetzelfde ziet?
Heuj, ik ook. Al noem ik het die van NEC.quote:
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pangeastreams 2 ook en die kwaliteit is iig prima!quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:02 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Heuj, ik ook. Al noem ik het die van NEC.SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop