Ik moet toegeven, het is knap om zoveel wanhoopstypes bij elkaar te krijgen, maar djiezus!!!, er is er werkelijk GEEN EEN voor wie ik ook maar een greintje sympathie kan opbrengen.
* Verbal is voorwaar compleet stupefait, parbleu!
Ik betwijfel dan ook ten zeerste of ik de tv de komende maanden nog op BB zal zetten.
V
Het zal toch wel!
Waarom heeft deze groep minder diepgang dan de vorige, volgens jou?
Helaas moet ik je teleurstellen. In de algemene voorwaarden van je contract staat het volgende:
- Elke Moderator of Admin dient ten tijde van het Big Brother Programma, zowel de streams als het programma op veronica te volgen. Hier zijn geen uitzonderingen op en ook absoluut geen overuren voor te declareren. Niet overeenkomen met deze voorwaarde zal resulteren in 1e instantie salaris verlaging. Bij verdere breuk van dit contract zal in overleg worden besloten of het contract nog wel voortgezet kan worden. Men kan als reden aanvoeren dat er niet meer sprake kan zijn van een vruchtbare samenwerking waarna er overgaan wordt tot ontbinding van het contract.
Lijkt me duidelijk Verbal
Veel interessanter is de vraag of je een redelijke 1 op 1 vergelijking kan maken met de vorige bewoners. Wie is/speelt wie?
No redeeming qualities whatsoever.
V
Nee het gaat echt wel gebeuren. Sterker op dit moment schat ik de groep iets hoger in dan vorig jaar.
[Dit bericht is gewijzigd door Letterman op 15-09-2000 00:36]
quote:Verbal...
Op 15 september 2000 00:28 schreef Havoc het volgende:
Euh verbal.
quote:Hmmmmmm, daar had ik overheen gelezen...
Helaas moet ik je teleurstellen. In de algemene voorwaarden van je contract staat het volgende:- Elke Moderator of Admin dient ten tijde van het Big Brother Programma, zowel de streams als het programma op veronica te volgen. Hier zijn geen uitzonderingen op en ook absoluut geen overuren voor te declareren. Niet overeenkomen met deze voorwaarde zal resulteren in 1e instantie salaris verlaging. Bij verdere breuk van dit contract zal in overleg worden besloten of het contract nog wel voortgezet kan worden. Men kan als reden aanvoeren dat er niet meer sprake kan zijn van een vruchtbare samenwerking waarna er overgaan wordt tot ontbinding van het contract.
Ah toe?
quote:Life sucks and the devil farts in my face once again...
Lijkt me duidelijk Verbal
V
Vooral nu de impact van het programma bekend is, lijken de nieuwe kandidaten mij toch veel te mediageil, voor zover dat aan de hand van de eerste aflevering te beoordelen is. En allemaal maar de braverik spelen in de promotiefilmpjes: "ik hou niet van racisme", "ik zou zelfs mijn ergste vijand nog uit het water redden" en natuurlijk de klassieker: "ik wil mijn grenzen verleggen", dat soort kletspraat.... I don't buy it.
quote:Dat denk ik ook wel maar dat kan dus ook op langere termijn enorm veel spanning in de groep brengen en dus oorlog
Op 15 september 2000 00:36 schreef Zanderrr het volgende:Vooral nu de impact van het programma bekend is, lijken de nieuwe kandidaten mij toch veel te mediageil, voor zover dat aan de hand van de eerste aflevering te beoordelen is. En allemaal maar de braverik spelen in de promotiefilmpjes: "ik hou niet van racisme", "ik zou zelfs mijn ergste vijand nog uit het water redden" en natuurlijk de klassieker: "ik wil mijn grenzen verleggen", dat soort kletspraat.... I don't buy it.
quote:Nee, maar ze waren in ieder geval niet allemaal hopeloos genoeg om het stuk voor stuk te verknallen in 1 a 2 minuten introductiefilmpje.
Verbal je wilt hiermee toch niet zeggen dat vorig jaar de groep in de eerste twee dagen direct wat te melden hadden??
Maar goed, wees maar eigenwijs allemaal en geef de kanslozen een kans
V
[Dit bericht is gewijzigd door Verbal op 15-09-2000 00:43]
quote:Hihihhihahaha...Ja dat zullen we doen maar doe jij dat dan ook maar
Op 15 september 2000 00:39 schreef Verbal het volgende:Maar goed, wees maar eigenwijs allemaal
V
quote:Was dat niet Ali die vond dat een opgeleide directeur met een Mercedes etc. het niet waard was om in het gezicht te kijken? Die was nog minder waard dan "iets over zand".
Op 15 september 2000 00:36 schreef Zanderrr het volgende:
En allemaal maar de braverik spelen in de promotiefilmpjes: "ik zou zelfs mijn ergste vijand nog uit het water redden"
quote:QED
Op 15 september 2000 00:44 schreef Isabeau het volgende:
Was dat niet Ali die vond dat een opgeleide directeur met een Mercedes etc. het niet waard was om in het gezicht te kijken? Die was nog minder waard dan "iets over zand".
Die had meer respect voor een zwerver en een junk. Pfff.
V
Een paar dingen viel me wel heel erg op : Er is geen kok! Niemand wil zich profileren als culinair wonder. Daarnaast werd bijna iedereen sportief in beeld gebracht. Maar het meest opvallend : niemand had dat rebelse van de originele Bianca die de regie dagelijks tot wanhoop dreef.
Ik lachte me soms kapot over de onbenulligheid van de mensen. Waar ik me nog het meest aan erger is dat, op Koos na, eigenlijk iedereen voldoet aan de Veronica criteria. De gezichten, het klopt gewoon niet!
Er zit een tweede Frans Bauer bij die beroemd wil worden als zanger. Leuk opstapje heeft hij gekozen. Een jongen die zegt BB nog nooit te hebben gezien, die twintig keer "kicke" zegt en evenzoveel andere trendy woordjes in plaats van normaal Nederlands. Het is de don't worry be happy generatie. Hoe heette dat meisje die zei: "mijn leven is een grote moppentrommel, hihi"?
Het camerawerk van de inleidende filmpjes was ook te erg voor woorden. Die rode vrouw werd schaamteloos van onder 'geschoten', de jogster's boezem en middel werden de camera ingedrukt.
Net als de filmpjes van "wat deden ze de laatste 24 uur?". Een work-out in een lege fitnesszaal? Ja natuurlijk, dit is reality-tv!
Het grote nadeel van BB2 is dat ik er niet klaar voor ben. Of ik het nu leuk ga vinden of niet, ik ben gewoon niet klaar voor een BB2. Ontsnappen lijkt onmogelijk, en dat is het ergste. Ik wil Theo van Gogh wel eens horen als zijn talkshow plots onderbroken wordt voor "breaking news" uit het BB-huis. Houd u allen TT-pagina 316 in de gaten!
Nee, de eerste aflevering viel me zwaar tegen. Ik kon de meeste mensen simpelweg niet serieus nemen. Wat ze in hun inleidende verhaaltjes vertelden ademde ook de sfeer uit van: maakt het uit wat ik zeg? Vrede enzo weetjewel, discrimatie zuigt man, ik hou van reizen en lekker eten.... zucht...
quote:Hoorde ik dat nou goed? er was een meisje dat vertelde dat het belangrijk voor haar was dat ze haar krulspelden mee mocht nemen , omdat ze anders haar krullen zou verliezen..........ZE HAD HELEMAAL GEEN KRULLEN
Op 15 september 2000 01:11 schreef bogus het volgende:
[knip]Ik lachte me soms kapot over de onbenulligheid van de mensen.
[knip]
en dan was er ook nog eentje die wou gaan ionken ???
quote:NEE
zou het niet verstandiger de lui een kans te geven, het een week of wat aan te zien en dan pas te kijken wie wel of niet wat is en zo en zo ja, op welk type die lijkt etc?
V
quote:Digger, snelle oordelen zijn ook oordelen, dan is het toch niet verboden om die meteen maar te geven?
Op 15 september 2000 06:11 schreef DIGGER het volgende:
Wel apart om te zien hoe snel de oordelen al naar boven komen, zou het niet verstandiger de lui een kans te geven, het een week of wat aan te zien en dan pas te kijken wie wel of niet wat is en zo en zo ja, op welk type die lijkt etc?
Ik gaf het zelf aan, het is hoe ik er op dit moment tegenaan kijk. Is that a bad thing?
quote:Ik had van die krullen niet goed verstaan , maar ze had het toch echt over haar krulspelden.
Op 15 september 2000 10:22 schreef Xhorder het volgende:
Over die krullen.. Ik geloof dat ze geen fohn kon meenemen en dus zonder fohn krijgt ze juist wel krullen... agossie.. arm kind... Doet ze dr haar toch onder de afzuigkap ofzo..
quote:Net op de streams zocht iemand een stopcontact....voor een föhn.
Op 15 september 2000 10:22 schreef Xhorder het volgende:
Over die krullen.. Ik geloof dat ze geen fohn kon meenemen en dus zonder fohn krijgt ze juist wel krullen... agossie.. arm kind... Doet ze dr haar toch onder de afzuigkap ofzo..
V
quote:Ok....Ok...Boerenkool dan?...Een tippie over Boerenkool?
Op 15 september 2000 17:45 schreef Verbal het volgende:
HEEEEE, willen we wel opletten dat mijn frusto-topic niet verwordt tot een bende kappertipsV
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |