De helft zal dan afbetaald zijn, zodat het wat meer beheerstbaar is, maar graag on topic reageren.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:00 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Leuk joh, zo'n kijkje in je financiele situatie!![]()
Heb je nog veel schulden?
Naar de eerste indrukken niet, zag er door de ramen allemaal zeer netjes uit, maar ga met de wooncunsulent rond 15 uur de woning bezichtigen en dan zal ik nog nieuwe foto's maken,. Ook heeft deze woning een hele grote zolder, die ik al bij een gelijksoortige woning gezien had (onder dat half schuine dak)quote:
Is het ook, want ik was al bang en huiverig dat ik in een een of ander miniflatje in een pauperwijk terecht zou komen, krijg ik tegen alle verwachting in voorrang op deze woning. Maar heb er ook voor moeten vechten bij de woningstichting, want aanvankelijk werden ze mij onder geen voorwaarde toegewezen. En je merkt meteen het verschil van buurt en mensen, hier geen hangjeugd en andere overlast wat je normaal in veel buurten met (goedkope) flats aantreft.quote:
Die overkapping is op twee plaatsen verrot en instabiel. Op een punt rust hij zelfs op maar 2 losse stenen, maar ik heb wel aangegeven dat ik met de onderdelen (golfplaten en balken) die wel nog goed zijn een kleinere overkapping wil maken voor mijn fietsen en tuingereedschap zodat het niet meteen in de regen staat.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 13:41 schreef trovey het volgende:
Ziet er goed uit maar die overkapping, als die goed is zou ik hem lekker laten staan. Is juist handig zoiets.
Dan is het inderdaad een ander verhaal en kun je inderdaad beter met het nog goede materiaal een nieuwe maken.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 14:51 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Die overkapping is op twee plaatsen verrot en instabiel. Op een punt rust hij zelfs op maar 2 losse stenen, maar ik heb wel aangegeven dat ik met de onderdelen (golfplaten en balken) die wel nog goed zijn een kleinere overkapping wil maken voor mijn fietsen en tuingereedschap zodat het niet meteen in de regen staat.
Want dat heb jij wel?quote:
okequote:Op donderdag 2 augustus 2012 15:30 schreef trovey het volgende:
[..]
Want dat heb jij wel?Gewoon een normale een-twee persoonswoning met genoeg ruimte, in ieder geval om het huis heen(want binnen hebben we nog niet gezien). Ik zou er voor tekenen met niet meer buitenruimte dan een balkon.
Soms moet je je oordelen en veroordelen er maar even buiten houden.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 20:09 schreef Guus Muisarm het volgende:
[..]
Daar denken 401* andere mensen anders over.
* Dit aantal ligt behoorlijk hoger op fok
Nog effe gedulld, ik had de woning al van binnen gezien afgelopen week maar geen camera bij me. Maar het ziet allemaal zeer netjes en verzorgt uit. Vooral de badkomer is een luxe juweeltje.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 17:29 schreef Divje het volgende:
GefeliciteerdBenieuwd hoe het van binnen is..
Waarom? Als deze dame/heer wegens gezondheidsproblemen en sloop huidige woning, deze woning krijgt toegewezen door de eigenaar van de woning, wie is Mirjam dan om "de vreselijke verontwaardiging daarover " te delen?quote:Op vrijdag 10 augustus 2012 19:48 schreef Mirjam het volgende:
Ik ben misschien de knuppelgooier, maar ik kan me dat zo voorstellen.Niet de bedreigingen, het lastig vallen en intolerante gedrag! Dat is nooit goed te praten, , maar wel de vreselijke verontwaardiging over het verkrijgen van de woning.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |