Als het OV niet staakt, is dat geen probleem.quote:Op dinsdag 23 april 2013 17:27 schreef RenRen- het volgende:
Hoi! Klopt het dat de goedkope adresjes-link het niet meer doet?Ik zou graag een paar daagjes naar Parijs willen, is het vanaf het centrum haalbaar om in versailles te komen?
quote:Op dinsdag 23 april 2013 12:35 schreef Thrilled het volgende:
Vanochtend ons aankomend weekendje weg naar Parijs geannuleerd gezien de weersverwachtingen3 dagen regen, kans op onweer, 80, 55 en 75% kans op neerslag. Had ik niet zo'n zin in..
Ik schuif het alleen door, het is niet helemaal van de kaartquote:Op woensdag 24 april 2013 10:51 schreef Gits het volgende:
[..]
dat na al die voorbereidingen en al dat advies hier
nou 12 graden, vrijdag de hele dag regen. Kan beter.quote:Op woensdag 24 april 2013 16:06 schreef psv-gomes het volgende:
Zo slecht weer word t ook weer niet hoor
wat voor weer wordt het woensdag a.s. en de rest van de week erna, mijn app geeft slechts het weer voor 24 uur aan (en nu je toch bezig bent)quote:Op woensdag 24 april 2013 20:26 schreef psv-gomes het volgende:
Overdag Bewolkt en zonnig tussendoor
Alleen in de ochtend regen.
nou, dat is superfijn!quote:Op woensdag 24 april 2013 20:33 schreef macca728 het volgende:
volgens Zoover wordt het beter.
http://www.zoover.nl/frankrijk/ile-de-france/parijs/weer
Das onderhandelbaar, ze heeft er 119E voor betaald, maar kan het dus niet meer annuleren, dus alles is beter dan 119E kwijt zijn zeg maar.quote:
allergoedkoopste tarief van Thalys is 70 euro retourquote:Op zondag 28 april 2013 10:25 schreef Honeymooner het volgende:
Weet niet hoeveel een retourtje op z'n goedkoopst kan zijn? Maar misschien daar nog wat onder ofzo?
Ik bied 50 euro. Snel beslissen graag.quote:Op zondag 28 april 2013 13:06 schreef Honeymooner het volgende:
grote kans dat ze em toch niet kwijt raakt..
Nou honeymooner, doen zou ik zeggen!quote:Op maandag 29 april 2013 13:24 schreef k_man het volgende:
[..]
Ik bied 50 euro. Snel beslissen graag.
Ja, ze vindt het prima.. Snel genoeg?quote:Op maandag 29 april 2013 13:24 schreef k_man het volgende:
[..]
Ik bied 50 euro. Snel beslissen graag.
Vind mijzelf niet echt een kenner, maar heb de laatste weken wel wat rond zitten snuffelen her en der.. hoe verder buiten het centrum, hoe goedkoper de hotels/parkeerkosten worden. Denk ook niet dat je elke dag voor je plezier met de auto gaat rondrijden in de stad of wel? Ik heb een hotelletje net over de seine in het oosten van de stad (nog wel binnen de peripherique) en zal elke dag de metro gaan gebruiken.. parkeren bij het hotel voor 10 eu per dagquote:Op woensdag 1 mei 2013 21:32 schreef RoofingBurner het volgende:
Vraagje aan de kenners hier. Wat is het beste gebied om te kiezen als je Parijs wil bezoeken met de auto? Dus qua kosten voor het appartement, parkeerkosten enz. Zoek me nu al een paar dagen rot maar kan niet vinden wat de beste plek is om te verblijven. Alvast bedankt voor het meedenken.
Welk gebied is dat waar je zit?quote:Op donderdag 2 mei 2013 10:01 schreef Thrilled het volgende:
[..]
Vind mijzelf niet echt een kenner, maar heb de laatste weken wel wat rond zitten snuffelen her en der.. hoe verder buiten het centrum, hoe goedkoper de hotels/parkeerkosten worden. Denk ook niet dat je elke dag voor je plezier met de auto gaat rondrijden in de stad of wel? Ik heb een hotelletje net over de seine in het oosten van de stad (nog wel binnen de peripherique) en zal elke dag de metro gaan gebruiken.. parkeren bij het hotel voor 10 eu per dag
Chelles is zone vier, en dat scheelt voor twee personen tachtig euro als je vier dagen Parijs in gaat, vandaar.quote:Op donderdag 2 mei 2013 11:42 schreef psv-gomes het volgende:
Waarom ga je niet met de trein van meaux naar Parijs?
Of is Chelles dichterbij?
12e arrondisement, in de buurt van Gare de Lyonquote:Op donderdag 2 mei 2013 10:23 schreef RoofingBurner het volgende:
[..]
Welk gebied is dat waar je zit?
Je bedoelt minder weer op vrijdag, zodat ik dan het louvre binnen kan?quote:Op woensdag 22 mei 2013 12:17 schreef Lemans24 het volgende:
Mocht het minder goed weer zijn, doe dan het Louvre 's avonds en de rest op zondag. En dat 'de rest' is ook weer niet zo veel, prima te doen in één lange dag.
Half 4 is wel erg vroeg. Heel vroeg beginnen dus, de plekken zonder 'entree' (bruggen en sommige parken), kun je ook om 6:00 al bezoekenquote:Op woensdag 22 mei 2013 13:13 schreef vanpers het volgende:
[..]
Je bedoelt minder weer op vrijdag, zodat ik dan het louvre binnen kan?
Was een beetje bang dat ik teveel wilde, maar het is dus wel te doen op een dag, ook als ik om half 4 weer de thalys terug pak?
We zijn sowieso van plan vroeg te beginnen. Weet zelfs niet eens of we het Louvre wel echt binnen gaan(is dat de moeite?). Heb gelezen dat de boottocht over de seine wel mooi is als het wat donkerder is met lichtjes. Eiffeltoren gaat de lift om middernacht voor de laatste keer naar boven.quote:Op woensdag 22 mei 2013 13:15 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Half 4 is wel erg vroeg. Heel vroeg beginnen dus, de plekken zonder 'entree' (bruggen en sommige parken), kun je ook om 6:00 al bezoekenIk zou niet overal naar binnen gaan, kost veel te veel tijd.
En doe die Eiffeltoren maar na het Louvre dan, op vrijdagavond.
Het is wel bedoeld als een 'romantisch weekend'quote:Op woensdag 22 mei 2013 13:51 schreef Lemans24 het volgende:
Die boottocht zou ik alleen doen als het een 'romantisch weekend' is. De Seine zie je ook al van alle kanten als je er loopt.
En ja, het Louvre is de moeite. En dat zeg ik als iemand die niet van kunstmuseums houdt. Die mummies en tempels zijn indrukwekkend, de schilderijen deden mij weinig, maar even zoeken naar wat Van Goghs en Rembrandts vond ik best leuk. En die Mona Lisa, tja...
Heb de boottocht nog niet geboekt, twijfel tussen die jij me gegeven hebt ( http://www.vedettesdupontneuf.com/index.htm ) en deze ( http://www.youropitickets.com/nl/rondvaart-seine-parijs.html ).quote:Op woensdag 22 mei 2013 15:13 schreef psv-gomes het volgende:
Voor de catacomben zal ik ruim voor openingstijd er heen gaan. Soms staat er een rij van ruim 2 uur!
Soms heb je geluk en staat er geen rij.
Zo heb ik een keer 1,5 uur en 1 uur gewacht en eens een keer 5 mn tot een x gewoon doorlopen.
Catacomben heb je verder maar 1 uur voor nodig als je vinnen bent
Heb je de boottocht geboekt ia de site die ik je heb gegeven?
quote:Op woensdag 22 mei 2013 13:41 schreef vanpers het volgende:
Weet zelfs niet eens of we het Louvre wel echt binnen gaan(is dat de moeite?).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |