Wel zeer kinderachtig om dat op zo'n manier te doen na een relatie van 3 jaar.quote:
TS komt ook over als een kind, dus zo gek is dat niet.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 15:07 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Wel zeer kinderachtig om dat op zo'n manier te doen na een relatie van 3 jaar.
Yup.quote:
Dat kan een goede reden zijn!quote:Op zondag 29 juli 2012 23:24 schreef afrikaantje het volgende:
hebben jullie hiervoor heel veel tijd met elkaar gespendeerd?
Nee jij bent zo'n kalf dat dat niet doet. Is nog veel erger.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 22:01 schreef Veela het volgende:
Arme vriend, jij bent zo'n vreselijk type vriendin die overal kaarsjes neerzet en dan verplicht romantisch wil doen. Je kijkt vast ook Sex and the City met hem en hij moet ook met je winkelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop