Maar als er maar 2 veren inzitten moet er toch een derde bij kunnen? Hbe je anders n plaatje van de huidige situatie?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:52 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Zo heb ik het ook gedaanEn de tuning klopt nu. Maar de brug staat veel te ver naar voren gekantelt. Terwijl de veren al op maximale spanning staan nu
Daar is geen ruimte voor of moet die over dat driehoekige ding?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It was an opportunity to honour our memories and to make room for new ones
Het waren inderdaad D'Addario snaren, maar ook daarvoor met Elixir (anti rust) snaren had ik hetzelfde. Ben er ook al een aantal keer voor naar de muziekwinkel geweest. Gitaar is voor de rest helemaal schoon.quote:
Deze foto is van 10min eerder, staat nu helemaal strakquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:59 schreef Dribbel_ het volgende:
Zo te zien kunnen je veren nog wel een stukje strakker ?
quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 14:55 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Daar is geen ruimte voor of moet die over dat driehoekige ding?Dat is zo'n nieuwe Edge II brug. Ik denk niet dat je daar zo gemakkelijk nog een veer bij kan proppen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kitty kitty kitty kitty kitty kitty touch it
Kitty kitty kitty kitty kitty kitty touch it
Kitty kitty kitty kitty kitty kitty touch it
Kitty at my foot and I want to touch it
daarom ja, je kan er geen fatsoenlijk aan vast maken dat die niet los kan schieten.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:01 schreef brother52 het volgende:
[..]
Dat is zo'n nieuwe Edge II brug. Ik denk niet dat je daar zo gemakkelijk nog een veer bij kan proppen.
dat heb ik net nog geprobeerdquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:03 schreef brother52 het volgende:
Maar als je de spanning van je snaren haalt, de veren wat losser zet en gewoon stukje bij beetje je snaren gaat stemmen? Hoe ver kom je dan?
Dan maar kijken of er hier iets in de buurt zit wat dat ding af kan stellenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:04 schreef Dribbel_ het volgende:
Dan is het niet de bedoeling en dus niet nodig. Gezien je normale snaardikte moet je de gitaar dus prima zo af kunnen stellen. Of naar de gitaarboer gaan, of een goeie tutorial zoeken hoe je dat ding af moet stellen.
yepquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:10 schreef Dribbel_ het volgende:
En daar gaat waarschijnlijk weer 50 euro
Daarom, eerst zelf nog even proberen. Voor je het weet heb je je brug ineens weer goed staan en kun je van die paar tientjes wat langer in de kroeg blijven hangen....quote:
Intoneren heeft op de Edge II niks met de hoek van de brug te maken. Is een apart systeem voor wat gelukkig veel simpeler is.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:39 schreef Dribbel_ het volgende:
En daarna moet je het zootje nog intoneren en begint het gezeik weer van voorafaan
Intoneren heeft te maken met de lengte van het stuk tussen de topkam en brug van de snaar. Dat staat weer gelijk aan de spanning die op de snaar staat om hem in de goeie toon te houden, en die spanning staat weer in verhouding met de hoek die hij maakt? Normaal gesproken dan he, geen idee of deze brug een ander systeem is maar ik hoop het voor jequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:40 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Intoneren heeft op de Edge II niks met de hoek van de brug te maken. Is een apart systeem voor wat gelukkig veel simpeler is.
Hier zit een machinisme in de brug verwerkt waarmee je de trillingslengte kan bepalen. Volgens de handleiding.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:43 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Intoneren heeft te maken met de lengte van het stuk tussen de topkam en brug van de snaar. Dat staat weer gelijk aan de spanning die op de snaar staat om hem in de goeie toon te houden, en die spanning staat weer in verhouding met de hoek die hij maakt? Normaal gesproken dan he, geen idee of deze brug een ander systeem is maar ik hoop het voor je
quote:Remove the intonation adjustment bolts (Fig. 9 N) housed in the bridge unit and tighten
them in the screw holes at the rear of the saddle until the end of each bolt touches the
wall of the bridge unit. Loosen the saddle lock screws with a 2 mm Allen key (Fig. 7 J),
turn the intonation adjustment screws to adjust the saddle position. Tune the guitar and
check the intonation. Repeat these adjustments until the required intonation is reached.
Fully tighten the saddle lock screws and put the intonation adjustment screws into the
bridge unit.
Bij de tuner. Maar zit niks scherps ofso. Gewoon teveel spanning.quote:
Maakt niet uit welke combinatie niks werktquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:19 schreef Dribbel_ het volgende:
En heb je nog steeds de veren op hun allerstrakst staan? De afstelling is een goeie combinatie tussen snaarspanning en de spanning van de veren. Als je de veren standaard nu heel strak hebt staan komt er dusdanig veel kracht op de snaren te staan dat ze gaan breken.
Goede keus, goede lui, telkens als ik er ben kom ik er maar niet wegquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:07 schreef stefanhaan het volgende:
ik ga hier wel even naartoe ofso
http://letsplaymusiccenter.nl/
Maar dan wel op de manier zoals je het afgesteld wilt hebben, is het niet goed? dan nog een keer.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:10 schreef Dribbel_ het volgende:
En daar gaat waarschijnlijk weer 50 euro
Het werkt wel, alleen ben jij nu (logisch) niet in staat om het te doen omdat je die kennis mist die zij wel hebben.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 16:20 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Bij de tuner. Maar zit niks scherps ofso. Gewoon teveel spanning.
Heb een afspraak bij die winkel gemaakt. Zij zoeken het maar uit en fixen het.
[..]
Maakt niet uit welke combinatie niks werktDe veerspanning heeft niet eens effect op de snaar / brug positie
Dus hun gaan het maar lekker voor me oplossen. Zit nog garantie op en 3 gratis afstelbeurten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |