ALKMAAR – Hij reed op 8 september 2011 midden in de nacht naar een paardenpension in Bergen, zette zijn cowboyhoed op en stak, al masturberend, zijn arm in tenminste één paard. Sjoerd G. (29) uit Alkmaar heeft bekend. Hij hoorde donderdag zestig uur werkstraf eisen en drie maanden voorwaardelijk.
Mede dank zij camerabeelden. Daarop is te zien hoe hij door de stallen loopt, met een biertje in de ene hand en zijn geslachtsorgaan in de andere. Hij verdwijnt achter twee deuren van een paardenbox. Vervolgens zijn alleen maar bewegende deuren in beeld.
Indringers
De pensioneigenaar had de camera's geplaatst omdat er eerder aanwijzingen waren dat er indringers in de stal waren: voertonnen waren verschoven en paarden hadden geïrriteerde genitaliën.
De verdachte werd aan de hand van de beelden, internet en een eerdere veroordeling in 2004, opgespoord en door onbekenden thuis in elkaar geslagen.
http://www.brabantsdagbla(...)ntucht-met-paard.eceWat een paardenlul.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !