Dit dus.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 02:00 schreef waaromniet1988 het volgende:
Ik kom altijd niet verder dan een paar boterhammen en heel veel water
het laatste, vandaag tot 1330 geslapen en daarna nog eens van 2000 tot 2140, dat wordt dus pas na het ochtend gebed pittenquote:Op zaterdag 21 juli 2012 01:51 schreef xaban06 het volgende:
Iedereen al wakker voor sahur? Of gewoon nog steeds wakker
Ja dat mag, nee is niet aangeraden.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 02:32 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Het is toch ook toegestaan om tawareeh even voor fajr te bidden? Of niet?
Slaap lekkerquote:Op zaterdag 21 juli 2012 02:49 schreef xaban06 het volgende:
Zo. Ontbijtkoekjes, brood, fruit en water binnengewerkt,
Ik ga slapen
Beetje te veel informatie misschien.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 02:51 schreef Dibble het volgende:
Nog ff snel paar keer rukken voor de zon opkomtteringzooi, moet ook nog eten klaarmaken!
Het is toch het beste om in het laatste deel van de nacht te bidden of heb ik dat misquote:Op zaterdag 21 juli 2012 02:48 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ja dat mag, nee is niet aangeraden.
Taraweeh?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 03:02 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Het is toch het beste om in het laatste deel van de nacht te bidden of heb ik dat mis
Ik raak in de war van al die verschillende gebeden.quote:
Meer antwoorden met Ahadith dan je lief isquote:Op zaterdag 21 juli 2012 03:09 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Ik raak in de war van al die verschillende gebeden.(
Dus als je taraweeh niet hebt gebeden is het beste om de intentie te hebben gewoon nachtgebed te doen ipv taraweeh als t bijna fajr is?
Thank youuu =Dquote:Op zaterdag 21 juli 2012 03:10 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Meer antwoorden met Ahadith dan je lief is![]()
http://www.protectedpearls.com/taraweehprayer.htm
Waarom vandaag pas? Serieus dat slaat echt helemaal nergens op.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:30 schreef De_Ilias het volgende:
Wij zijn gister begonnen met de tarawee7 gebeden in de moskee, vandaag is het onze eerste vastendag in Marokko met een 40 graden, het is goed te doen alleen krijgt men hier toch zon ontzettende dorst.
Waarom zijn jullie vrijdag begonnen?quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:31 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarom vandaag pas? Serieus dat slaat echt helemaal nergens op.
Omdat SA.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:44 schreef Peunage het volgende:
[..]
Waarom zijn jullie vrijdag begonnen?
Ik begrijp niet waarom mensen tijdens het vasten naar Marokko gaan.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:30 schreef De_Ilias het volgende:
Wij zijn gister begonnen met de tarawee7 gebeden in de moskee, vandaag is het onze eerste vastendag in Marokko met een 40 graden, het is goed te doen alleen krijgt men hier toch zon ontzettende dorst.
In mijn geval is het geen vakantie omdat ik in Marokko woon, en de meeste vakantiegangers zijn alweer terug naar Europa gegaan.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:54 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom mensen tijdens het vasten naar Marokko gaan.
Je hebt geen vakantie en zit hele dag thuis met honger en dorst.
Dat is toch geen reden on te vasten? Vrijdag was 28 Sha3ban. Het is in Nederland onmogelijk on de Hilal te zien. Dus aan welke voorwaarde heb je voldaan om aan de maand Ramadan te beginnen?quote:
Tis gezellig met familie, de sfeer enzeuuu.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 19:54 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet waarom mensen tijdens het vasten naar Marokko gaan.
Je hebt geen vakantie en zit hele dag thuis met honger en dorst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |