Misschien eens een keer bestellen dan. Zal wel prijzig zijn, maar is het wel waard.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:23 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het is wel heerlijk, verschil met Turkije zal er vast wel zijn, maar is beter dan al die namaak
Als je in Amsterdam bent kan je ook kleine porties meteen eten in de centrum.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:24 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Misschien eens een keer bestellen dan. Zal wel prijzig zijn, maar is het wel waard.
Gaat lastig met vasten abi.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:25 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Als je in Amsterdam bent kan je ook kleine porties meteen eten in de centrum.
Ik vind baklava speciaal met Ramazan, bayram enzo. Als ik het dagelijks ga eten ben ik binnen no-time 10kg bijgekomen. Alhoewel Nadir Gullu beweerd van niet (hij beweerd dat het zelfs gezond is).quote:
Daar twijfel ik wel heel erg aan, dat het gezond is om dagelijks te eten.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 21:28 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Ik vind baklava speciaal met Ramazan, bayram enzo. Als ik het dagelijks ga eten ben ik binnen no-time 10kg bijgekomen. Alhoewel Nadir Gullu beweerd van niet (hij beweerd dat het zelfs gezond is).
Pizza. Ik hoop nog wat kilo's kwijt te raken, maar dat gaat zo natuurlijk niet gebeurenquote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:07 schreef waaromniet1988 het volgende:
Wat hebben we gegeten vandaag?
Ik een soepje, visje en een sausje
op dat tijdstip niemand waarschijnlijkquote:
Ga baklava maken, ben je 4 uur zoet.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 23:49 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
[..]
Pizza. Ik hoop nog wat kilo's kwijt te raken, maar dat gaat zo natuurlijk niet gebeuren![]()
Zit nog te denken wat ik voor shor zal eten. Heb eigenlijk niet zoveel thuis, behalve wat oud brood en bona. Ik wilde vandaag boodschappen doen, maar het was zo druk dat ik gewoon weer terug naar huis ging. Al die moslims met hun karretjes vol met eten, alsof ze voor een langere tijd moeten onderduiken![]()
Ik vind de weekenden en vrije dagen altijd het moeilijkst. Heb dan niet zoveel te doen en er is geen afleiding. Dan zit ik de hele dag maar naar die kookprogramma's en recepten online te kijken
Nog steeds wakker. Als ik van de moskee thuis kom is het 01:00 uur. Dan heeft het niet veel zin om nog te gaan slapen tot 03:00 uur.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 01:51 schreef xaban06 het volgende:
Iedereen al wakker voor sahur? Of gewoon nog steeds wakker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |