En na de komende reorganisatie?quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:49 schreef mvdejong het volgende:
Ja, voor mijn 2e baantje (Control Data Corporation) was ik aanvankelijk afgewezen, 2 maanden later weer op gesprek en in dienst. Maar ja, dat bedrijf had economisch zelfmoord aan het plegen (door te weigeren in te zien dat technologische veranderingen hun huidige productlijn onder druk zette), dus na een jaar werd mijn afdeling verkocht aan Pandata. En Pandata is door Capgemini opgekocht en daar zit ik nu nog steeds (25+ jaar).
Er wordt in een aantal delen gekeken of het salaris-niveau van de medewerker nog wel in overeenstemming is met de marktwaarde (en in hoeverre de medewerker zich heeft ingespannen om de marktwaarde te behouden/verbeteren), maar mijn deel draait afdoende dat, vooralsnog, wij niet meedoen. Nou heb ik de afgelopen 7 jaar voltijds tegen vol tarief bij een klant gezeten, dus ik denk dat ik wel enig krediet zou hebben, zelfs als.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:56 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
En na de komende reorganisatie?
Toen ik op zoek was naar vakantiewerk heb ik een heleboel open sollicitaties gestuurd, omdat ik vrij laat was. Van een aantal heb ik bovenstaande reactie gehad. Vervolgens van allen alsnog een reactie gekregen,maar toen had ik al wat. Dus hou hoop!quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:42 schreef agentstarling het volgende:
Zo'n reactie kreeg ik net binnen op een open sollicitatiebrief die ik had gestuurd.
Nu vroeg ik mij af goh zou ik hier dan ooit nog wat van horen of ben ik nu afgepoeierd.
Dus bij deze wie is er op deze manier ergens binnen gekomen?
Trouwens weet iemand nog een gepaste reactie hier op?
daar zou ik gewoon even achteraan bellen hoor!quote:Op donderdag 19 juli 2012 21:35 schreef karr-1 het volgende:
Ik heb die reactie ook vaak genoeg gehad, soms hoor je nog wat, soms hoor je er nooit meer wat van.
Ik heb ook op een functie gesolliciteerd met een deadline van afgelopen maandag, nog niets gehoord dus ik wacht het even af.
Neuh nog niet, ik geef ze tot maandag dan is het een week en ga ik eens informerenquote:Op donderdag 19 juli 2012 21:46 schreef agentstarling het volgende:
[..]
daar zou ik gewoon even achteraan bellen hoor!
De tering, ze zouden het eens moeten wagen aan mijn loon te komen. Tyfus Cap.quote:Op donderdag 19 juli 2012 18:00 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Er wordt in een aantal delen gekeken of het salaris-niveau van de medewerker nog wel in overeenstemming is met de marktwaarde (en in hoeverre de medewerker zich heeft ingespannen om de marktwaarde te behouden/verbeteren), maar mijn deel draait afdoende dat, vooralsnog, wij niet meedoen. Nou heb ik de afgelopen 7 jaar voltijds tegen vol tarief bij een klant gezeten, dus ik denk dat ik wel enig krediet zou hebben, zelfs als.
Jeps dat is het risico van de werkgever. Soms heb je massel ermee soms heb je pech. De kans dat je pech hebt is overigens wel grooter, aangezien je als toekomstig werknemer niet blijft wachten he :-)quote:Op zaterdag 21 juli 2012 08:51 schreef MevrouwPuff het volgende:
Heb het laatst ook gehad, vacature was al opgevuld, een maand later belde ze terug of ik toch op gesprek kon om per direct te beginnen, ondertussen zat ik al elders onder de pannen
Heb dat ook vaak als reactie gekregen, nooit iets van gehoord. Wat ik wel 2 - 3 x meemaakte, was dat ik op gesprek kwam voor functie A, niet aangenomen, maar dat ze m'n CV wel naar een andere afdeling doorlootste metde mededeling: interessante kandidaat maar niet voor onze afdeling, misschien voor jullie vacature B. Dan werd ik daar alsnog aangenomen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:42 schreef agentstarling het volgende:
Zo'n reactie kreeg ik net binnen op een open sollicitatiebrief die ik had gestuurd.
Nu vroeg ik mij af goh zou ik hier dan ooit nog wat van horen of ben ik nu afgepoeierd.
Dus bij deze wie is er op deze manier ergens binnen gekomen?
Trouwens weet iemand nog een gepaste reactie hier op?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |