Rodgers slechts 11 puntenquote:Op vrijdag 14 september 2012 21:31 schreef Guard het volgende:
Matig fantasy dagje voor de meeste Packers in mijn teams. Benson begint er wel beter uit te zien, en met een double digit day beloont ie me voor het niet-benchen
Ik vond het ook raarquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:38 schreef zjroentje het volgende:
wtf, Ray Lewis was nog gewoon available.
Vond het ook al raar dat Clay Matthews nog available was. Heeft nu toch al 6 sacks.quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:38 schreef zjroentje het volgende:
wtf, Ray Lewis was nog gewoon available.
Demarcus Ware is ook nog available. Maar dit soort LB's is sterk afhankelijk van sacks en niet tackles. Ware had er vorig jaar 19.5 en scoorde nog 20 punten minder dan alle andere LB's. Daarom gaat men liever voor de LB's die elke week flink wat tackles hebben.quote:Op zaterdag 15 september 2012 15:06 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Vond het ook al raar dat Clay Matthews nog available was. Heeft nu toch al 6 sacks.
Turner wil ik best hebben, maar zal niet veel voor hem geven. Doe maar een bodquote:Op zaterdag 15 september 2012 18:59 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Demarcus Ware is ook nog available. Maar dit soort LB's is sterk afhankelijk van sacks en niet tackles. Ware had er vorig jaar 19.5 en scoorde nog 20 punten minder dan alle andere LB's. Daarom gaat men liever voor de LB's die elke week flink wat tackles hebben.
Ik heb trouwens flink wat RB's (Lynch/Turner/Ridley/Bush/Morris) maar weet niet of ik ze wil wegtraden. Je kunt namelijk nooit genoeg RB's hebben. Turner is misschien beschikbaar voor een goed bod.
Kom aub met een normaal bod en niet iemand die je net van waivers opgepikt hebt. Turner's waarde voor de draft was 4th/5th round dus voor minder trade ik hem niet weg. Er is pas één game gespeeld. Voor Stephen Hill kun je Redman krijgen lol.quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:42 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Turner wil ik best hebben, maar zal niet veel voor hem geven. Doe maar een bod
Ik gaf ook al aan dat ik niet veel voor Turner ga geven. Atlanta is een pass-happy team en Turner moet zijn carries delen met Rodgers. Hier ga ik dus niet mijn beste WR's voor geven.quote:Op zondag 16 september 2012 18:43 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Kom aub met een normaal bod en niet iemand die je net van waivers opgepikt hebt. Turner's waarde voor de draft was 4th/5th round dus voor minder trade ik hem niet weg. Er is pas één game gespeeld. Voor Stephen Hill kun je Redman krijgen lol.
En ik ga mijn 4th round pick/5th round pick niet wegtraden voor een speler die over 2 weken weer op waivers zit. Als deze league een veto had dan werd zo'n trade niet eens geaccepteerd lol.quote:Op zondag 16 september 2012 18:51 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Ik gaf ook al aan dat ik niet veel voor Turner ga geven. Atlanta is een pass-happy team en Turner moet zijn carries delen met Rodgers. Hier ga ik dus niet mijn beste WR's voor geven.
Daarom vroeg ik ook of jij een offer wilde doen. ik wilde graag weten wat je wilde. Ik heb alleen een tijdelijke vervanger nodig voor Mathews. grote kans dat hij volgende week wel speelt.quote:Op maandag 17 september 2012 00:23 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
En ik ga mijn 4th round pick/5th round pick niet wegtraden voor een speler die over 2 weken weer op waivers zit. Als deze league een veto had dan werd zo'n trade niet eens geaccepteerd lol.
Veel succes met het vinden van een goede RB.
Kickers scoren m.i. makkelijker dan alle idp's en zijn stabieler dan veel flex spelers. Moet je uiteraard wel een kicker hebben met een degelijke offensequote:Op maandag 17 september 2012 18:03 schreef Terreros85 het volgende:
Ik heb de overwinning ook wel binnen. Tenzij Julio Jones en John Abraham nog een big game hebben en 42 punten goedmaken.
Er wordt altijd wel lacherig gedaan over kickers, maar Jason Hanson trapt toch even 16 punten bij elkaar. Mooi meegenomen in een team waar Jamaal Charles, Jermichael Finley en Marques Colston een offday hadden.
Ze zijn geblesseerd dus ze spelen sowieso niet. Waarschijnlijk verschijnen ze als 'injured' in je selectie. Dan kun je een nieuwe speler aantrekken in hun plaats. Je hoeft dus niks te doen.quote:Op maandag 17 september 2012 19:05 schreef Xetran het volgende:
even een vraagIk weet niet wat ik met bijvoorbeeld Jennings en Hernandez aanmoet.
Zou ik hun gewoon een hele tijd benched houden? Of hoe doen jullie zulke dingen? ik ben nog een noobie
Jason Hanson. Al jaren een puntenpakker.quote:Op maandag 17 september 2012 18:49 schreef Fugie het volgende:
[..]
Kickers scoren m.i. makkelijker dan alle idp's en zijn stabieler dan veel flex spelers. Moet je uiteraard wel een kicker hebben met een degelijke offense
Daarom heb ik Tucker opgepikt. 2 weken achter elkaar precies 16 punten. De Ravens schoppen altijd vaak FG's en hij liet gisteren zien ze ook van van 50+ yd tussen de palen te kunnen schoppen.quote:Op maandag 17 september 2012 18:49 schreef Fugie het volgende:
[..]
Kickers scoren m.i. makkelijker dan alle idp's en zijn stabieler dan veel flex spelers. Moet je uiteraard wel een kicker hebben met een degelijke offense
Ja, maar dan houd je hem dus benched de hele tijd? neemt best veel ruimte in beslag als je met 3 goede geblesseerde spelers zit.quote:Op maandag 17 september 2012 19:10 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Ze zijn geblesseerd dus ze spelen sowieso niet. Waarschijnlijk verschijnen ze als 'injured' in je selectie. Dan kun je een nieuwe speler aantrekken in hun plaats. Je hoeft dus niks te doen.
Injured players krijgen een aparte status in je team. Die tellen niet meer voor je bank. Als ze tenminste officieel zijn aangemerkt als 'injured'.quote:Op maandag 17 september 2012 19:54 schreef Xetran het volgende:
[..]
Ja, maar dan houd je hem dus benched de hele tijd? neemt best veel ruimte in beslag als je met 3 goede geblesseerde spelers zit.
je bent in de war met fantasy baseball...quote:Op maandag 17 september 2012 20:37 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Injured players krijgen een aparte status in je team. Die tellen niet meer voor je bank. Als ze tenminste officieel zijn aangemerkt als 'injured'.
Je overwinning heb je meer te danken aan Hicks en Rivers dan aan Hanson.quote:Op maandag 17 september 2012 18:03 schreef Terreros85 het volgende:
Ik heb de overwinning ook wel binnen. Tenzij Julio Jones en John Abraham nog een big game hebben en 42 punten goedmaken.
Er wordt altijd wel lacherig gedaan over kickers, maar Jason Hanson trapt toch even 16 punten bij elkaar. Mooi meegenomen in een team waar Jamaal Charles, Jermichael Finley en Marques Colston een offday hadden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |