Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 12:50 |
quote: Bij veelvuldig gebruik van Rennies en andere maagzuurremmers bestaat het gevaar dan je niet een teveel aan maagzuur hebt, maar juist een tekort. Hierdoor kan het eten niet verteerd worden en loop je uren na de maaltijd nog met het gevoel rond alsof je een steen in je maag hebt. Doseren dus..........
Ook bij veelvuldig gebruik van (groene) thee wordt de maagwand aangetast. Hierdoor krijg je een tekort aan maagzuur; het moeilijk verteren van voeding, artritis en een slechte adem zijn het gevolg. Teveel is nooit goed, aanbevolen wordt max. 3 kopjes thee per dag.
WORMKUUR
In de Praktijk is gebleken dat het heel verstandig is om 2x per jaar een wormkuur te doen; zeker als je huisdieren hebt. Zo'n kuur is gemakkelijk bij elke drogist te verkrijgen en kost bijna niets. Een wormkuurtje op zijn tijd kan een heleboel narigheid voorkomen. Meerdere malen heb ik meegemaakt dat een kind zoveel wormen had, dat de witte bloedlichaampjes het niet meer bij konden benen en het gevaar bestond van acute leukemie! Als je nagels bijt, of velletjes naast je nagels hebt is dat een teken dat je parasieten hebt. Je lichaam laat zien wat er aan de hand is...............Hoe Mooi !
Hulda Clark heeft veel onderzoek gedaan ook met kankerpatiënten en kwam tot de ontdekking dat de ergste parasiet een zuigworm is genaamd Fasciolopsis buskii. Hij is afkomstig van varkens en komt voor bij ieder geval van kanker, ziekte van Alzheimer en ziekte van Crohn.
ASPARTAAM (zoetstof)
Aspartaam werd in 1965 'ontdekt' door Searle, een farmaceutisch bedrijf uit Chicago. De FDA keurde aspartaam uiteindelijk goed in 1981, terwijl wetenschappelijk onderzoek duidelijk aantoonde dat aspartaam hersentumor veroorzaakte bij proefdieren.
De voedingsindustrie maar ook diëtisten en voedingsdeskundigen blijven volhouden dat aspartaam en fructose volkomen ongevaarlijk zijn voor menselijke consumptie. Aspartaam (E951) is een kunstmatige zoetstof, aanwezig in meer dan 6000 producten. De Voedingsindustrie zegt dat aspartaam helpt om af te vallen, en zit in bijna alle light-produkten en energiedrankjes maar waarom wordt overgewicht dan een steeds groter probleem? Fructose zijn suikers uit vruchten. Hoewel de naam fructose anders doet vermoeden, bevatten de meeste fruitsoorten in onbewerkte vorm slechts relatief kleine hoeveelheden pure fructose. Verreweg de meeste fructose in de voeding zoals vruchtensappen is afkomstig van sacharose.
Fructose hoopt zich op in het lichaam. Na 10 jaar zit het er nog gewoon in, ook al ben je allang gestopt met het gebruik ervan. Dit ondermijnt je spijsvertering- en immuunsysteem ernstig en de kans op hart- en nierziekte, diabetes, CFS (vetzucht), en problemen met de schildklier, blindheid en spierziekte neemt steeds verder toe.
IN DE PRAKTIJK blijken beide zoetstoffen zeer gevaarlijk te zijn. Bij regelmatig gebruik van light produkten, energiedrankjes, Red Bull, vruchtensappen e.d. zetten, na verloop van tijd, deze zoetstof kristallen zich af overal in je lichaam o.a. ook op je ooglens. Hierdoor ga je slechter zien. Wanneer je ook nog bloedingen in je oog krijgt, is dit een teken dat je een vérgaande staat van vergiftiging hebt door zoetstoffen. OP DAT MOMENT KUN JE NOG STEEDS TERUG. STOP ONMIDDELLIJK MET LIGHT PRODUKTEN, CANDAREL, ZOETJES, ENERGIE-, FRISDRANKEN EN VRUCHTENSAPPEN. BLIJF JE DOORGAAN MET HET GEBRUIK VAN DEZE ZOETSTOF DAN IS HET VOLGENDE STADIUM EEN HERSENTUMOR.
WEES NIET BANG....... MAAR EEN GEWAARSCHUWD MENS TELT VOOR TWEE.
ADHD
Uit een groot aantal onderzoeken is duidelijk geworden dat sommige vetzuren onmisbaar zijn voor de geestelijke gezondheid. Buiten ADHD en depressie worden ook dyslexie, geheugenproblemen en autisme genoemd als aandoeningen die gunstig reageren op omega-3-vetzuren.
Met name kinderen die niet goed vetten kunnen verwerken, komen in de problemen en hebben meer vetten nodig om normaal te functioneren. De hersenen bestaan voor twintig procent uit sterk onverzadigde vetzuren die het lichaam zelf niet kan aanmaken en je via de voeding moet binnenkrijgen. Daarnaast kunnen bepaalde voedingsmiddelen giftig voor de hersenen zijn. Uit onderzoek op scholen voor dyslextische leerlingen bleek dat een tarwevrij dieet spectaculaire resultaten opleverde. Binnen zes maanden was het grootste gedeelte van de kinderen in staat om de leerstof versneld op te nemen. Sommigen deden in een halfjaar waar ze normaal gesproken één of zelfs twee jaar over zouden doen. De kinderen werden allemaal vrolijker, kalmer en alerter. Experimenten met het uitbannen van melkproducten leverden vergelijkbare resultaten op. De conclusie van het onderzoek: laat kinderen met leerproblemen testen op gifstoffen, verwijder gluten en zuivel uit het dieet en zorg voor voldoende essentiële vetzuren.
DE GEVAREN VAN FLUOR
Fluoride verwart het imuunsysteem. Ook versterkt het tumorgroei en onderdrukt de werking van de schildklier.
Fluoride remt antilichamen-produktie in het bloed en veroorzaakt vroegtijdige veroudering van het lichaam.
Het wordt aan gevangenen gegeven om ze rustig te houden. Aan ons drinkwater wordt al fluor toegevoegd, het is niet nodig om nog extra met fluor-tandpasta te poetsen. Let echter wel op dat je na het drinken van een glas cola niet meteen je tanden poetst. Je poetst dan namelijk het glazuur van je tanden af en dat groeit niet meer aan.
POMPOENZADEN EN PROSTAAT De zaden van pompoenen bevatten fytonutriënten die de groei van het prostaatweefsel vertragen. Verder bevatten pompoenzaden veel zink, dat niet alleen goed is voor de prostaat, maar ook voor de ogen, het immuunsysteem en de botten. Verder bevatten ze ook nog Omega 6 essentiële vetzuren, mangaan en andere nutriënten.
VACCINATIES
Viera Scheibner doet al vanaf 1986 onderzoek naar de oorzaak van wiegedood. De stress die optreedt nadat de baby een vaccinatie had gehad bleek vaak de boosdoener. In 1993 publiceerde ze een boek over de kwalijke gevolgen van vaccinaties op het immuunsysteem.
Waar het op neer komt is dat de giftige stoffen in de vaccinaties een zodanige aanslag plegen op het natuurlijke systeem van het kind, dat niet alle kinderen daar tegen kunnen. De gevolgen kunnen zich uiten in spijsverteringsproblemen, beschadigingen van de hersenen, dyslexie, autisme en wiegedood. In de jaren zeventig verbood de Japanse regering dan ook vaccinaties bij kinderen onder de 2 jaar. Een gevolg was dat de kindersterfte drastisch afnam en ook het aantal autistische kinderen nam af.
Vaak willen mensen die genezen zijn verklaard van kanker, of waarbij de kanker onder controle is door operatie, chemo, bestraling of wat dan ook, nog een grote reis maken. Uit voorzorg laten ze zich vaccineren. Die vaccinatie echter doet hen de das om, zeker de vaccinatie tegen hepatitisB. Hierdoor wordt de lever zodanig ernstig belast en wordt het immuunsysteem zo verzwakt dat de kanker niet langer meer onder controle is.
VEGETARISCH ETEN.
Misschien hebt je de neiging om alle vlees maar te laten staan om wat voor reden dan ook. Als je al je hele leven vlees hebt gegeten zal dat geen enkel probleem zijn, maar als je op jonge leeftijd al geen vlees neemt, dan wordt in de maag een bepaald enzyme niet aangemaakt dat nodig is voor de opname van vitaminen B.Op den duur wordt je moe, depri en er is kans op vervroegde dementie. Ook jonge kinderen geboren uit ouders die vegetariërs zijn, hebben meestal een tekort aan vitaminen B. Veel vlees eten is echt niet nodig maar op jonge leeftijd een stukje kip, kalkoen, vis e.d. is echt niet verkeerd. Besluit je toch om géén vlees te eten denk dan aan vleesvervangers zodat je in ieder geval wel de benodigde vitaminen en mineralen binnen krijgt anders ga je wel heel eenzijdig eten.
ANTI-BIOTICA
Wanneer U van de dokter anti-biotica krijgt voorgeschreven dan doet deze kuur een aanslag op Uw darmflora. Het is daarom raadzaam om tijdens of na de kuur een tijdje Orthiflor original van Orthica of Bio Flora van Pharma Nord te gebruiken. Dit herstelt de darmflora weer. (is te koop bij drogist of reformhuis) Het gebruik van veel suiker doet eveneens een aanslag op Uw darmflora. Hierdoor kan een schimmel ontstaan. Ook dan één van beide produkten gaan gebruiken.
Het gebruik van zoetstoffen (zoetjes, dextro, aspartaam e.d.) is echter helemaal uit den boze. De afvalstoffen van deze zoetstoffen zijn zo fijn dat het lichaam ze niet afvoert maar ze hopen zich op. Hierdoor wordt na lang gebruik de kans op suikerziekte erg groot. Er zijn zelfs kinderen van 3 jaar die al ouderdoms-suiker hebben...................... dit stemt toch tot nadenken zou ik zeggen !!!!!
En lieve mensen STOP a.u.b. met het drinken van Yakult, dat is puur gif.. Binnen de kortste keren ontwikkelt zich een koemelkeiwit allergie en ontstaan schimmels die ook met Orthiflor niet weg te krijgen zijn.
Ook drankjes als activia, actimel, optimel, yogidrink, etc. zijn niet aan te raden. Wanneer je deze dagelijks gebruikt is de kans erg groot dat je een teveel aan dierlijke eiwitten binnen krijgt.
Wat zijn eiwitten ?
Eiwitten zijn onontbeerlijk voor het leven op zich. We kunnen niet zonder eiwitten leven en hebben ze elke dag in onze voeding nodig. Ze worden ook wel aangeduid als proteïnen, het engelse woord voor eiwitten. We hebben ze nodig voor de opbouw van het lichaam en onze vochthuishouding. Er zijn allerlei voedingsmiddelen die eiwitten bevatten nl. vlees, vis, melkproducten, kaas en eieren, maar ook graanproducten, noten en peulvruchten.
Wanneer je echter veel eiwitten en minder koolhydraten en vetten tot je neemt, dan is deze verhouding verstoord en ontstaat er een onbalans. Het teveel aan eiwitten zal niet vóór maar tegen je werken. Je krijgt broze botten, nagels en tanden, niet het vet maar je spiermassa neemt af (bedenk wel dat je hart ook een spier is) en je aderen slippen dicht. CHOLESTEROL EN DE EIWITSTAPELING.
In tientallen jaren van onderzoek naar stofwisselings-, hart- en vaatziekten en kanker, heeft professor Hartenbach geen enkel verband kunnen vinden tussen cholesterol en aderverkalking. Voedingsmiddelen en medicamenten die het gehalte aan cholesterol in het bloed zouden moeten verlagen, zijn meestal overbodig en in veel gevallen zelfs levensgevaarlijk. Andere vooraanstaande wetenschappers delen de mening van Hartenbach.
Onlangs nog is bij Pfizer, 's werelds grootste farmaceutische industrie, een onderzoek stopgezet omdat er teveel slachtoffers vielen. Het ging om een nieuw cholesterol verlagend middel. Een groep patiënten kreeg het nieuwe middel samen met Lipitor en een tweede groep alleen Lipitor. Verbijsterend was, dat tijdens het onderzoek in de eerste groep die het nieuwe middel kreeg, 82 mensen overleden, maar ook in de tweede groep overleden er 51 mensen. Daarbij moet worden bedacht, dat dit risicovolle middel Lipitor, het meest voorgeschreven cholesterol verlagende middel is.
DE FUNCTIE VAN CHOLESTEROL
Cholesterol heeft in het lichaam belangrijke functies te vervullen. Het tegenwerken daarvan, is mogelijk de oorzaak van de vele bijwerkingen.
Cholesterol is grondstof voor belangrijke hormonen zoals het stresshormoon cortisol, dat via glucose en kalium onze mentale en fysieke activiteiten reguleert. Het is ook werkzaam tegen ontstekingen en het is onze natuurlijke afweer tegen kanker. Ook de geslachtshormonen zijn afhankelijk van cholesterol. Geslachtshormonen zijn nodig voor de opbouw van spieren en botten en de regulering van de slaapbehoefte. Cholesterol is grondstof voor galzuren, die de vetverbranding en stoelgang reguleren en is eveneens grondstof voor vitamine D.
EIWITSTAPELING (PAS DUS OP MET EEN EIWITRIJK DIEET)
Langdurig onderzoek heeft uitgewezen, dat de overdaad aan dierlijke eiwitten verantwoordelijk is voor de welvaartsziekten waaronder hart- en vaatziekten en kanker. Daaronder vallen ook jicht, problemen met de suikerstofwisseling, auto-immuunziekten, vetzucht enz.
Het verminderen van het risico op welvaartsziekten moet gebeuren door aanpassing van het voedingspatroon. Bij reeds bestaande klachten en wanneer men altijd veel dierlijke eiwitten heeft genuttigd, is het goed om te beginnen met één tot drie maanden géén vlees, gevogelte, vis, eieren, melk en melkproducten. Plantaardige producten met eiwit zijn: erwten, linzen, bonen, soja e.d. Na een voldoende lange periode van onthouding van eiwitten volgt één eiwitvrije maaltijd per dag én één hele dag in de week géén eiwitten. Verder is het goed véél vitaminen C en véél groene thee te gebruiken omdat die veel antioxidanten bevatten.
Een chronisch gebrek aan vitaminen in de cellen van de slagaderwand is hoofdoorzaak van hartinfarct, beroerte en hoge bloeddruk; en een vitaminengebrek in de hartspiercellen zorgt voor hartzwakte en hartritme-stoornissen. Het gebruik van extra vitaminen en voedingssupplementen is daarom aan te raden. Gebruik die vitaminen op natuurlijke basis, maar doe dit echter niet in het wilde weg; bij een teveel hoopt zich dat namelijk op in de gewrichten. Extra vitaminen C is geen probleem, die lost op in water en bij een teveel daarvan plast U die gewoon uit. Vraag me af in hoeverre dit waar is. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 12:51 |
Ah het wekelijkse <insert product> is slecht voor je topic. Zoals met alles, geniet met mate. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 12:52 |
En wat is de bron van dit stuk braaksel? |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 12:52 |
quote: dit dus, je tegenwoordig storen aan alles wat "slecht" is !!! |
HeatWave | donderdag 19 juli 2012 @ 12:53 |
quote: OP DAT MOMENT KUN JE NOG STEEDS TERUG. STOP ONMIDDELLIJK MET LIGHT PRODUKTEN, CANDAREL, ZOETJES, ENERGIE-, FRISDRANKEN EN VRUCHTENSAPPEN. BLIJF JE DOORGAAN MET HET GEBRUIK VAN DEZE ZOETSTOF DAN IS HET VOLGENDE STADIUM EEN HERSENTUMOR.
WEES NIET BANG....... MAAR EEN GEWAARSCHUWD MENS TELT VOOR TWEE.
ok . |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 12:53 |
quote: Wat een onzin 
quote: Leer lezen. |
XcUZ_Me | donderdag 19 juli 2012 @ 12:54 |
quote: Je moet ergens dood aan gaan  |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 12:55 |
quote: Dat stuk in de OP is inderdaad onzin.  |
Luigi | donderdag 19 juli 2012 @ 12:55 |
quote: Jezus Christus te paard wat een paniekzaaierij. . |
Karina | donderdag 19 juli 2012 @ 12:55 |
Ik vind het vooral heel slecht voor mijn portemonnee, dus ik koop het sowieso al niet. En een wormkuur  |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 12:56 |
Leukemie krijgen door wormen  |
CafeRoker | donderdag 19 juli 2012 @ 12:57 |
Incomplete OP, er staat niet eens in dat je kanker krijgt van pindakaas  |
DahBigKahuna | donderdag 19 juli 2012 @ 12:58 |
bron? |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 12:58 |
quote: Dat kan, ik beweer niet dat het juist is. |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 12:59 |
quote: http://ex-o-dus.nl/infoPraktijkNG_NL.htm |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:00 |
Praktijk Natuurlijke Geneeswijzen !!!!
dat soort lui moeten ze bij voorbaat al opsluiten |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:00 |
quote:
quote: Welkom bij praktijk natuurlijke geneeswijzen Hier stopte ik met lezen. |
Luigi | donderdag 19 juli 2012 @ 13:00 |
Een maat van mij droeg altijd witte schoenen maat 43 van de Bristol en nu is -ie dood. Dus witte schoenen maat 43 van de Bristol zijn slecht voor je.
Ok hij is overreden door lijn 18 maar daar gaat het nou ff niet om. |
TheClown1 | donderdag 19 juli 2012 @ 13:00 |
als je gaat opletten bij elk product waar je een enge ziekte van krijgt, mag je niets meer eten |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:02 |
Is dit een frituurpan?
 |
Luigi | donderdag 19 juli 2012 @ 13:02 |
quote: Zo'n dubbele toch? ! |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:02 |
quote: Dit topic niet begrijpen 
In de OP heb ik gezegd: "Vraag me af in hoeverre dit waar is"
en had het over dit stukje
quote: En lieve mensen STOP a.u.b. met het drinken van Yakult, dat is puur gif.. Binnen de kortste keren ontwikkelt zich een koemelkeiwit allergie en ontstaan schimmels die ook met Orthiflor niet weg te krijgen zijn.
Ook drankjes als activia, actimel, optimel, yogidrink, etc. zijn niet aan te raden. Wanneer je deze dagelijks gebruikt is de kans erg groot dat je een teveel aan dierlijke eiwitten binnen krijgt.
|
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:03 |
Oh, ts, volgende keer wel het hele bericht kopieren he.
quote: LAAT JE OP TIJD DOORMETEN/VOORLICHTEN ZODAT ER IETS AAN GEDAAN KAN WORDEN !!!!!!!! De oplossing is echt niet moeilijk.
 |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:04 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:02 schreef Che_ het volgende:[..] Dit topic niet begrijpen  In de OP heb ik gezegd: "Vraag me af in hoeverre dit waar is" en had het over dit stukje [..] het is geschreven door imbeciele alternatievelingen die geloven in de helende werking van paardenvijgen , dat geloof je toch zeker niet, het is het niet eens waard om erover de discussieren. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:05 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:04 schreef leeell het volgende:[..] het is geschreven door imbeciele alternatievelingen die geloven in de helende werking van paardenvijgen , dat geloof je toch zeker niet, het is het niet eens waard om erover de discussieren. Maar in paardenvijgen zitten wormen. Krijg je weer leukemie van. Maar José doet wel even een bodycheck (eventueel met happy ending is bespreekbaar) dan komt alles wel goed.
DUHH TS.  |
Erasmo | donderdag 19 juli 2012 @ 13:12 |
quote: Als dat zijn huis is in die fotogalerij ga ik me even omscholen  |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:13 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:05 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:[..] Maar in paardenvijgen zitten wormen. Krijg je weer leukemie van. Maar José doet wel even een bodycheck (eventueel met happy ending is bespreekbaar) dan komt alles wel goed. DUHH TS.  Je snapt mijn punt niet. Het gaat over dat Actimel, Yakult etc. gebeuren. Dit was maar een voorbeeld, zijn wel meerdere sites/wetenschappers die dergelijke dingen beweren daarover dat het geen effect of negatieve effect heeft op je lichaam. |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:13 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:13 schreef Che_ het volgende:[..] Je snapt mijn punt niet. Het gaat over dat Actimel, Yakult etc. gebeuren. Dit was maar een voorbeeld, zijn wel meerdere sites/wetenschappers die dergelijke dingen beweren daarover dat het geen effect of negatieve effect heeft op je lichaam. zoals sites/wetenschappers met elk product impliceren bedoel je ? |
Luigi | donderdag 19 juli 2012 @ 13:15 |
quote: En dat voor 70 euro per consult he. |
trovey | donderdag 19 juli 2012 @ 13:16 |
2x per jaar zelf een wormkuur....je weet hopelijk toch wel wat voor een troep die wormmiddelen zijn? Als je je dieren goed ontwormt houdt hoef je het middel echt zelf niet te slikken of je moet als een hond van alles opvreten buiten.  |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:16 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:13 schreef Che_ het volgende:[..] Je snapt mijn punt niet. Het gaat over dat Actimel, Yakult etc. gebeuren. Dit was maar een voorbeeld, zijn wel meerdere sites/wetenschappers die dergelijke dingen beweren daarover dat het geen effect of negatieve effect heeft op je lichaam. Nee jij snapt duidelijk het punt niet. Probeer het nog eens maar dan wel met een goede wetenschappelijk onderbouwde bron.
Of wees gewoon duidelijk in de op zonder die tekst. |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:16 |
quote: Als de verhoudingen 9-1 is het wel een beetje verdacht ja 
Maar ja, jij denkt dat zolang het in de supermarkt verkocht wordt, het wel goed voor je zal zijn  |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:17 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:16 schreef Che_ het volgende:[..] Als de verhoudingen 9-1 is het wel een beetje verdacht ja  Maar ja, jij denkt dat zolang het in de supermarkt verkocht wordt, het wel goed voor je zal zijn  nee hoor, dat geloof ik niet, ik geef er gewoon geen kanker (hihi wat toepasselijk) om |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:18 |
quote: Als je er niets om geeft waarom reageer je dan? |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:19 |
quote: om mijn gal te spuwen over zulke non-kwesties van non-autoriteiten op het gebied van gezondheid. |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:19 |
quote: Dus je geeft er daadwerkelijk om  |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:20 |
quote: ik geef om mijn recht om lekker te zeuren over zulks dingen/ |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:23 |
quote: Maar je vergeet mijn punt, het gaat hier niet over die site of welke debiel daarachter zit. Zat ook maar te googlen Er zijn genoeg andere links met soortgelijke conclusies wat betreft die zuiveldranken. Het gaat erom of het waar is. |
leeell | donderdag 19 juli 2012 @ 13:23 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:23 schreef Che_ het volgende:[..] Maar je vergeet mijn punt, het gaat hier niet over die site of welke debiel daarachter zit. Zat ook maar te googlen  Er zijn genoeg andere links met soortgelijke conclusies wat betreft die zuiveldranken. Het gaat erom of het waar is. das makkelijk, teveel is nooit goed, met mate kan nooit kwaad. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:24 |
quote: Zoals ik in post #3 al riep |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:24 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:23 schreef Che_ het volgende:[..] Maar je vergeet mijn punt, het gaat hier niet over die site of welke debiel daarachter zit. Zat ook maar te googlen  Er zijn genoeg andere links met soortgelijke conclusies wat betreft die zuiveldranken. Het gaat erom of het waar is. Jij pikt de bron. Dus jij zet de trend. |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:25 |
http://ex-o-dus.nl/infoPraktijkNG_NL.htm is de bron |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:25 |
quote: Baseer dat eens op een onderzoek ipv tegelspreukje. |
Mirjam | donderdag 19 juli 2012 @ 13:25 |
goed idee, twee keer per jaar een wormkuur, je weet tenslotte maar nooit!
! |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:25 |
quote: Dat had ik al gepost... |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:25 |
quote: Je kent het begrip overdosis? |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:26 |
quote: Dus je wilt beweren dat ALLES goed voor je is zolang je er niet teveel van neemt?  |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:26 |
quote: Overheen gekeken  |
Crazy Harry | donderdag 19 juli 2012 @ 13:26 |
Flink verdraaid zitten er stukjes in de tekst die kloppen maar er staat ook onzin in. Yakult en dergelijke zijn slecht voor je omdat het probiotica bevat dat de natuurlijke bacteriecultuur verstoord en omdat het koemelk is. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:28 |
quote: Jup |
eleusis | donderdag 19 juli 2012 @ 13:29 |
quote: Ja alleen bij sommige stoffen is te veel 0.00001 gram HIIHIHI HAH LOL ROFL XPPP. |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:29 |
Aspartaam is bewezen ongezond Yakult en aanverwante wordt niet aangeraden en niet afgeraden, men is er dubbel over, het kan helpen, maar is niet 100% aantoonbaar. |
eleusis | donderdag 19 juli 2012 @ 13:29 |
Waarom staat dit kuttepic overigens in LIF, move die brol eens vluchtig naar TRU. |
Mirjam | donderdag 19 juli 2012 @ 13:30 |
quote: je hoeft hier niet te lezen hoor |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:31 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:29 schreef yvonne het volgende:Aspartaam is bewezen ongezond Yakult en aanverwante wordt niet aangeraden en niet afgeraden, men is er dubbel over, het kan helpen, maar is niet 100% aantoonbaar. Een teveel aan aspartaam is bewezen ongezond bedoel je. |
eleusis | donderdag 19 juli 2012 @ 13:31 |
quote: Commentaar op users kan in PM, nu ontopic, namelijk waarom een bullshit aluhoedjes topic van TRU opeens in LIF moet staan, waar juist de waarheid belangrijk is. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:32 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:31 schreef eleusis het volgende:[..] Commentaar op users kan in PM, nu ontopic, namelijk waarom een bullshit aluhoedjes topic van TRU opeens in LIF moet staan, waar juist de waarheid belangrijk is. LIF Feedback topic |
Mirjam | donderdag 19 juli 2012 @ 13:32 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:31 schreef eleusis het volgende:[..] Commentaar op users kan in PM, nu ontopic, namelijk waarom een bullshit aluhoedjes topic van TRU opeens in LIF moet staan, waar juist de waarheid belangrijk is. de TS is niet bezig met waarheid propageren, enkel de discussie openen. in LIF prima op z'n plek |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:32 |
quote: Neem maar paar shotjes bruin dan |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:33 |
quote: En dan? |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:34 |
quote: DE GEVAREN VAN FLUOR
Fluoride verwart het imuunsysteem. Ook versterkt het tumorgroei en onderdrukt de werking van de schildklier.
Fluoride remt antilichamen-produktie in het bloed en veroorzaakt vroegtijdige veroudering van het lichaam.
Het wordt aan gevangenen gegeven om ze rustig te houden Fluor wordt al jaren binnen de norm toegevoegd en het werd idd aan gevangen gegeven, door de Nazi's en aanverwant tuig. |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:35 |
quote: Uhm, ja, ik zou aspartaam iig niet echt aanraden, maar dat moet iedereen voor zich weten. |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:35 |
Godskolere  http://www.wordwakkerwereld.nl/viewtopic.php?f=25&t=3481 |
Kreator | donderdag 19 juli 2012 @ 13:36 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:29 schreef yvonne het volgende:Aspartaam is bewezen ongezond Yakult en aanverwante wordt niet aangeraden en niet afgeraden, men is er dubbel over, het kan helpen, maar is niet 100% aantoonbaar. Microbiologen waar ik mee heb samengewerkt zeggen: "Mja, als je je er lekker bij voelt, dan neem je het maar lekker. Het helpt niet echt, je bouwt er niks mee op. Je hebt hoogstens die dag een beetje extra in je lijf." |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:36 |
quote: Mooi he dat internet waar iedereen kan roepen wat hij/zij wil  |
yvonne | donderdag 19 juli 2012 @ 13:37 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:36 schreef Kreator het volgende:[..] Microbiologen waar ik mee heb samengewerkt zeggen: "Mja, als je je er lekker bij voelt, dan neem je het maar lekker. Het helpt niet echt, je bouwt er niks mee op. Je hebt hoogstens die dag een beetje extra in je lijf." Jup  |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:37 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:31 schreef eleusis het volgende:[..] Commentaar op users kan in PM, nu ontopic, namelijk waarom een bullshit aluhoedjes topic van TRU opeens in LIF moet staan, waar juist de waarheid belangrijk is. Dramaqueen, we hebben het hier enkel over of bepaalde voedingen gezond zijn of niet. |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:41 |
quote: Nog mooier is als men alles maar goed vindt, het wordt tenslotte niet zomaar in de AH verkocht!!111
Maar blijkbaar zitten ze er stiekem toch mee, want anders zou je er niet op in gaan.  |
Kreator | donderdag 19 juli 2012 @ 13:42 |
Test.
-edit- nope. Kan nog geen slotjes zetten. |
Erasmo | donderdag 19 juli 2012 @ 13:46 |
quote: Net zoals dihydrogen monoxide. |
Supertolll | donderdag 19 juli 2012 @ 13:48 |
Wat is dit 
quote: Als je nagels bijt, of velletjes naast je nagels hebt is dat een teken dat je parasieten hebt.

quote: Hulda Clark heeft veel onderzoek gedaan ook met kankerpatiënten en kwam tot de ontdekking dat de ergste parasiet een zuigworm is genaamd Fasciolopsis buskii. Hij is afkomstig van varkens en komt voor bij ieder geval van kanker Fasciolopsis buski afkomstig van varkens? Fasciolopsis buski de ergste parasiet? Deze is nog redelijk onschuldig in vergelijking met andere parasitaire wormen zoals Wuchereria bancrofti.
Hulda Clark _!
quote: Dr. Hulda Clark heeft onderzoek gedaan waaruit zij de conclusie trekt dat ziekte twee oorzaken heeft: enerzijds parasieten, bacteriën en virussen, en anderzijds vervuilende toxische stoffen die het immuunsysteem beschadigen. Ze beweert dat parasieten, bacteriën en virussen geëlimineerd kunnen worden door kruidentherapie en elektrische frequentietherapie, die vreemde organismen elektrocuteert Dat stuk over aspartaam staat ook vol gezever waaronder:
quote: Fructose hoopt zich op in het lichaam. Na 10 jaar zit het er nog gewoon in, ook al ben je allang gestopt met het gebruik ervan. Daarna volgt het gebruikelijke gezever over fluor, vaccinaties, anti-biotica en dergelijke. --> TRUE |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 13:50 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:48 schreef Supertolll het volgende:Wat is dit  [..]  [..] Fasciolopsis buski afkomstig van varkens? Fasciolopsis buski de ergste parasiet? Deze is nog redelijk onschuldig in vergelijking met andere parasitaire wormen zoals Wuchereria bancrofti. Wat dacht je van de parasiet fetus? Die komt voor bij 100% van alle zwangere vrouwen. 
[ Bericht 0% gewijzigd door Kapt-Ruigbaard op 19-07-2012 13:57:03 ] |
Supertolll | donderdag 19 juli 2012 @ 13:55 |
quote: Gewoon een wormkuurtje nemen, lost alle problemen op. Wel minstens tweemaal per jaar. |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 13:56 |
Tot nu toe gaat het alleen maar over wat er in de rest van dat stukje staat terwijl niemand dit ontkracht noch bevestigd heeft.
quote: En lieve mensen STOP a.u.b. met het drinken van Yakult, dat is puur gif.. Binnen de kortste keren ontwikkelt zich een koemelkeiwit allergie en ontstaan schimmels die ook met Orthiflor niet weg te krijgen zijn.
Ook drankjes als activia, actimel, optimel, yogidrink, etc. zijn niet aan te raden. Wanneer je deze dagelijks gebruikt is de kans erg groot dat je een teveel aan dierlijke eiwitten binnen krijgt.
|
Supertolll | donderdag 19 juli 2012 @ 13:59 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:56 schreef Che_ het volgende:Tot nu toe gaat het alleen maar over wat er in de rest van dat stukje staat terwijl niemand dit ontkracht noch bevestigd heeft. [..] Het is de moeite niet waard om te ontkrachten, er wordt nergens gerefereerd naar autoriteit of onderzoek. Geldt trouwens voor alle beweringen in de tekst.
De bewijslast ligt bij diegene die iets beweert. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 14:01 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:59 schreef Supertolll het volgende:[..] Het is de moeite niet waard om te ontkrachten, er wordt nergens gerefereerd naar autoriteit of onderzoek. Geldt trouwens voor alle beweringen in de tekst. De bewijslast ligt bij diegene die iets beweert. Dit. Ik drink het sowieso niet omdat ik het troep vind. Niet om de redenen aangehaald in de OP maar meer opdat die troep vol gepompt wordt met suiker en we er dan heel groot 0% vet opplakken en een Ik Kies Bewust logo |
Che_ | donderdag 19 juli 2012 @ 14:05 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:59 schreef Supertolll het volgende:[..] Het is de moeite niet waard om te ontkrachten, er wordt nergens gerefereerd naar autoriteit of onderzoek. Geldt trouwens voor alle beweringen in de tekst. De bewijslast ligt bij diegene die iets beweert. Maar jij liet in een eerdere post weten dat het onzin is. Waarom ontkracht je het niet met feiten? |
Supertolll | donderdag 19 juli 2012 @ 14:12 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 14:05 schreef Che_ het volgende:[..] Maar jij liet in een eerdere post weten dat het onzin is. Waarom ontkracht je het niet met feiten? Wat valt er te onkrachten dan?
Koemelkeiwitallergie is komt enkel voor bij zuigelingen, of die paar mensen waarbij het een erfelijke allergie is. Uitzonderingen komen voor.
Schimmels? Geen idee, waar dit over gaat.
Orthiflor? Blijkbaar één of ander kruidenproduct waarvan de werking nooit is bewezen.
Te veel dierlijke eiwitten in activia en dergelijke? _! 
[ Bericht 17% gewijzigd door Supertolll op 19-07-2012 14:21:07 ] |
Yesse | donderdag 19 juli 2012 @ 14:22 |
Serieus, te veel aan dierlijke eiwitten......
Ingrediënten (Optimel framboos) Magere yoghurt, 5% vruchtensap (appel, framboos, aronia, citroen), maiszetmeel, calcium, aroma, zoetstof: sucralose, vitamine B2 B6 en B12....
Waarom wordt er specifiek om 'die drankjes' zorgen gemaakt terwijl het gewoon drinkbare yoghurt is. Er zullen vast dierlijke eiwitten inzitten, gezien het feit dat het een melk product is.. Maar zeg dan gewoon "melk" in plaats van de mooie merknaampjes te gebruiken.
Daarnaast zou het best tof zijn als groene thee zou zorgen voor minder maagzuur. Ik drink alleen maar groene thee maar ik heb nog steeds last van overmatige aanmaak van maagzuur. Dat is een feit
Conclusie: het is onzin verzonnen door hippies die allerlei producten bestempelen als 'slecht' omdat ze hopen dat mensen dan hun 'natuurlijke' producten en oplossingen kopen.
Alleen jammer dat er dan altijd mensen zijn die er in trappen en denken dat ze allerlei ziektes krijgen omdat ze 1x per week een cola'tje drinken. |
Fera | donderdag 19 juli 2012 @ 14:25 |
Ik heb velletjes bij m'n nagels, ga ik nu dood?
Wat een bangmakerij.
Dat stuk over dierlijke eiwitten slaat nergens op. Er zitten zoveel suikers in die drankjes dat voor eiwit bijna geen plek meer is. Je moet wel heel veel van die troep drinken wil jij een teveel aan eiwit binnen krijgen.  |
Yesse | donderdag 19 juli 2012 @ 14:28 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 14:25 schreef Fera het volgende:Ik heb velletjes bij m'n nagels, ga ik nu dood?  Wat een bangmakerij. Dat stuk over dierlijke eiwitten slaat nergens op. Er zitten zoveel suikers in die drankjes dat voor eiwit bijna geen plek meer is. Je moet wel heel veel van die troep drinken wil jij een teveel aan eiwit binnen krijgen.  Erger nog: ik bijt af en toe mn nagels én heb velletjes bij mn nagels.. Volgens mij heb ik 10 verschillende soorten parasieten en wordt ik volledig aangestuurd door ééntje in mn hoofd die mij actimel en optimel laat drinken.
Het gros van die drankjes heeft tegenwoordig geen suiker maar sucrose. Ook niet 100% goed voor je volgens mij, maar toch edit: suiker dus haha
[ Bericht 2% gewijzigd door Yesse op 19-07-2012 14:43:27 ] |
Supertolll | donderdag 19 juli 2012 @ 14:30 |
quote: Sucrose is een suiker. |
Kapt-Ruigbaard | donderdag 19 juli 2012 @ 14:32 |
quote: Gewoon tafelsuiker om precies te zijn. |
Yesse | donderdag 19 juli 2012 @ 14:42 |
quote: Oeps  |
16meter | donderdag 19 juli 2012 @ 19:59 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:56 schreef Che_ het volgende:Tot nu toe gaat het alleen maar over wat er in de rest van dat stukje staat terwijl niemand dit ontkracht noch bevestigd heeft. [..]
ben je een downie ofzo? |
bijdehand | donderdag 19 juli 2012 @ 20:04 |
Malle Jodukus van de Tempelberg belde, hij wil z'n fictie terug! |
Specularium | donderdag 19 juli 2012 @ 20:07 |
quote: .
Totaal niet serieus te nemen dus. |
DaMayan | donderdag 19 juli 2012 @ 21:34 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 13:56 schreef Che_ het volgende:Tot nu toe gaat het alleen maar over wat er in de rest van dat stukje staat terwijl niemand dit ontkracht noch bevestigd heeft. [..] Puur eigenbelang. Een paar regels omhoog staat namelijk gebruik dit middeltje:
quote: Het is daarom raadzaam om tijdens of na de kuur een tijdje Orthiflor original van Orthica of Bio Flora van Pharma Nord te gebruiken Veul beter dan yakult volgens hun natuurlijk.. En bij hun te koop! |
TheFreshPrince | donderdag 19 juli 2012 @ 21:34 |
quote:
quote: Aspartaam werd in 1965 'ontdekt' door Searle, een farmaceutisch bedrijf uit Chicago. De FDA keurde aspartaam uiteindelijk goed in 1981, terwijl wetenschappelijk onderzoek duidelijk aantoonde dat aspartaam hersentumor veroorzaakte bij proefdieren.
Dit klopt alvast niet.
quote: Hoewel volgens de gevestigde wetenschappelijke visie aspartaam veilig is, verschijnen er af en toe onderzoeken waarbij schadelijke effecten worden gevonden. Vooral twee studies uit 2005 en 2007 van het Italiaanse Ramazzini-instituut deden veel stof opwaaien. Daarbij werden meer tumoren gevonden bij ratten die veel aspartaam kregen.
De Europese voedselautoriteit EFSA heeft de studies geëvalueerd om te bezien of de normen voor aspartaam moeten worden bijgesteld. De EFSA stelde onder meer vast dat het Italiaanse onderzoek ernstig verstoord is door ziektes onder de onderzochte ratten. Die hadden bijvoorbeeld veel longinfecties.
De EFSA-wetenschappers stellen dat die waarschijnlijk de oorzaak zijn van de tumoren, en niet het aspartaam.
|
TheFreshPrince | donderdag 19 juli 2012 @ 21:37 |
quote: Door wie bewezen? Wat doet het?  En dan doel ik niet op BNW onderzoekjes maar een goed gefundeerd onderzoek.
Aspartaam is zo'n beetje het meest onderzochte stofje ter wereld... |
BeffJeck | donderdag 19 juli 2012 @ 21:49 |
Je vergeet " suiker ". Suiker, de witte sloper!
De laatste 60 jaar is het gebruik van suiker enorm toegenomen. Laat nu net de laatste 60 jaar ook de hart- en vaatziekten onder de westerse bevolking enorm toegenomen zijn.
Vraag je maar eens af waarom stevia zolang tegengehouden is op de Europese markt? |
TheFreshPrince | donderdag 19 juli 2012 @ 21:53 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 21:49 schreef BeffJeck het volgende:Je vergeet " suiker ". Suiker, de witte sloper! De laatste 60 jaar is het gebruik van suiker enorm toegenomen. Laat nu net de laatste 60 jaar ook de hart- en vaatziekten onder de westerse bevolking enorm toegenomen zijn. Vraag je maar eens af waarom stevia zolang tegengehouden is op de Europese markt? Nou, waarom? Is Stevia veilig? Hoeveel onderzoek is daar naar gedaan? |
BeffJeck | donderdag 19 juli 2012 @ 21:59 |
quote: Stevia is veilig! Echter de suikerlobby heeft in de EU en in de USA jarenlang haar best gedaan om het te verbieden.
quote: De bittere werkelijkheid van de suikerlobby
27-09-2008 10:33 | gewijzigd 24-10-2008 10:33 | Jan van Klinken
Misschien geniet u, terwijl u dit leest, van een kopje geurige thee of van een mok dampende koffie. In dat geval hoop ik, met het oog op uw gezondheid, dat er geen suiker in zit. Nee, ik denk niet in de eerste plaats aan uw lichaamsgewicht, hoewel ook dat niet bij suiker is gebaat. Uw algehele conditie staat op het spel.
Deskundigen die de onderzoeken naar de schadelijkheid van geraffineerde suiker kennen, noemen het ook wel ”het witte gif.” En dat is bepaald niet overdreven. Ik zal u niet vermoeien met een medische verhandeling over de wijze waarop dit goedje in ons lichaam toeslaat, maar het komt erop neer dat suiker door onze spijsvertering wordt omgezet in glucose en dat deze stof juichend wordt begroet door kwaadaardige cellen. Ook stimuleert het ontstekingsfactoren. Vandaar dat suiker wel is aangeduid als ”mest voor tumoren.” U moet daarbij bedenken dat er in ons lichaam een voortdurende aanval plaatsvindt van kwade cellen. En wij maar suiker consumeren. Of, nog erger, fructosestroop. Dat ingrediënt raakte in de tweede helft van de vorige eeuw in zwang en zit nu in talloze industriële voedingsproducten. Als suiker buskruit is, is fructosestroop dynamiet. Om een lang verhaal kort te maken: wie de kans op een kwaadaardige ziekte wil beperken, kan de consumptie van suiker en levensmiddelen waarin fructosestroop is verwerkt maar beter drastisch minderen. Volgens ruwe schattingen gebruikt iedereen gemiddeld minstens 50 kilo suiker en fructosestroop per jaar. Er is dus nog werk aan de winkel.
Gelukkig zijn er alternatieven. Maar daar hoort aspartaam niet bij, zoals velen ten onrechte denken. Deze stof, vooral bekend van de zoetjes, maar ook verwerkt in tal van andere producten, staat bij kankeronderzoekers eveneens in een kwade reuk. Een echt alternatief is agavestroop, te koop bij de meeste reformzaken. Maar nog beter is stevia. Die zoetstof is afkomstig van de gelijknamige plant, die wordt verbouwd in warme landen als Brazilië en Paraguay.
In deze krant heeft twee jaar geleden een uitgebreid artikel gestaan over stevia. Conclusie: een fantastische stof. In plaats dat ze schade toebrengt, bevordert ze juist de gezondheid. Niet alle claims zijn even grondig onderzocht, maar als de aanwijzingen kloppen, heeft stevia een medicinale werking bij diabetes mellitus (suikerziekte), bij hoge bloeddruk en bij overgewicht. Het lijkt erop dat het ook nog goed is voor het gebit.
Sommige natuurvolken gebruiken stevia al eeuwen. Wereldwijd is het de laatste decennia sterk in opmars. In Japan bijvoorbeeld is het tegenwoordig de meest gebruikte vervanger van suiker sinds de synthetische zoetstoffen er in de ban zijn gedaan. Over de hele aardbol zijn naar schatting 165 miljoen mensen die het iedere dag gebruiken.
En in Nederland? Helaas, daar is stevia verboden, net als in alle andere EU-landen. De Belgische professor Jan Geuns heeft al in 1998 om toelating van dit middel verzocht, maar hij moet eerst aantonen dat de stof niet schadelijk is. Dat is een bijna onmogelijke opdracht. Wel heeft hij steun gekregen van Coca Cola, dat de synthetische zoetstoffen in deze populaire frisdrank wil vervangen door stevia.
Ondertussen is het gewoon te koop, meestal als stevioside (een extract van stevia). Kijk maar op internet of bij de reformzaak. Er mag alleen niet bij verteld worden dat het om een zoetstof gaat. Eveneens mogen voedselfabrikanten het niet in hun producten verwerken. Terwijl het schadelijke suiker met scheepsladingen tegelijk wordt verwerkt, is het heilzame stevia contrabande. Raar, maar waar.
Toen Coca Cola vorig jaar aankondigde dat het op stevia wilde overschakelen, dachten sommigen dat de EU nu wel snel door de knieën zou gaan. Zo’n machtig concern zou vast wel meer gedaan kunnen krijgen dan een enkeling in de persoon van professor Geuns. Die hoop is ijdel gebleken. Het laatste nieuws is dat de EU-instelling die over het toelatingsonderzoe k gaat, pas tijd heeft na juni 2009.
De grote vraag is waarom het allemaal zo lang moet duren. Als er zo’n kolossale winst voor de volksgezondheid valt te boeken, waarom dan niet meer gevoel voor urgentie aan de dag gelegd? Voor Geuns lijdt het geen twijfel dat de suikerlobby daaraan debet is. Die ziet die 50 kilo maal 289 miljoen (totaal aantal inwoners EU) in gevaar komen. Ook de fabrikanten van synthetische zoetstoffen zullen de dag verwensen dat het licht voor stevia op groen springt.
Geuns zit er waarschijnlijk niet ver naast. Toen de Wereldgezondheidsorganisatie de aanbeveling deed om de suikerconsumptie met 10 procent omlaag te brengen, drong de suikerlobby er onmiddellijk bij de VS op aan de contributie aan deze instelling stop te zetten. Het is zuur dat de strijd om het zoet op zo’n smerige manier wordt beïnvloed maar het is -zo valt te vrezen- de bittere werkelijkheid
bron: Reformatorisch Dagblad
Overigens dit jaar mag er stevia verkocht worden in Nederland. |
Nero22 | donderdag 19 juli 2012 @ 22:01 |
quote: Een sigaret ook?
Verder heb je wel gelijk hoor.  |
TheFreshPrince | donderdag 19 juli 2012 @ 22:39 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 21:59 schreef BeffJeck het volgende:[..] Stevia is veilig! Echter de suikerlobby heeft in de EU en in de USA jarenlang haar best gedaan om het te verbieden. [..] bron: Reformatorisch Dagblad Overigens dit jaar mag er stevia verkocht worden in Nederland. Dat het nu verkocht mag worden, weet ik. De plantjes zie je ook al jaren in de tuincentra.
Je artikel is best leuk maar het is geen onderzoek naar Stevia. Ik ben geneigd om Stevia het voordeel van de twijfel te geven, overigens.
Dat Stevia "natuurlijk" is, betekent niet direct dat het goed is. Veel gifsoorten zijn ook natuurlijk.
En juist Aspartaam is zo eenvoudig van opbouw, 2 aminozuren die we overal tegenkomen als bouwstenen voor eiwitten die we dagelijks binnen krijgen en zo vaak onderzocht dat ik dat zonder gevaar durf in te nemen.
Als je 20 muizen haalt bij de dierenzaak en opdeelt in 2 groepen kan je ze 1 groep volstoppen met zoetjes en de andere met suiker. Ik ben benieuwd welke het langst meegaan 
Alleen vind ik aspartaam niet lekker... |
fathank | vrijdag 20 juli 2012 @ 08:15 |
Mooi stukje proza . |
BeffJeck | vrijdag 20 juli 2012 @ 11:58 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 22:39 schreef MaGNeT het volgende:[..] Dat het nu verkocht mag worden, weet ik. De plantjes zie je ook al jaren in de tuincentra. Je artikel is best leuk maar het is geen onderzoek naar Stevia. Ik ben geneigd om Stevia het voordeel van de twijfel te geven, overigens. Dat Stevia "natuurlijk" is, betekent niet direct dat het goed is. Veel gifsoorten zijn ook natuurlijk. En juist Aspartaam is zo eenvoudig van opbouw, 2 aminozuren die we overal tegenkomen als bouwstenen voor eiwitten die we dagelijks binnen krijgen en zo vaak onderzocht dat ik dat zonder gevaar durf in te nemen. Als je 20 muizen haalt bij de dierenzaak en opdeelt in 2 groepen kan je ze 1 groep volstoppen met zoetjes en de andere met suiker. Ik ben benieuwd welke het langst meegaan  Alleen vind ik aspartaam niet lekker... ik zelf geef de voorkeur aan stevia. Het is niet mogelijk om een octrooi op stevia te krijgen. Voor veel fabrikanten die vervangende zoetprodukten maken is dit natuurlijk een nachtmerrie. Zij zien hun omzet dalen als het overgrote deel van het publiek er achter komt dat stevia veilig of zelfs gezond is.
Ik ben niet van de complottheorieen echter ik ben er wel van overtuigd dat er een machtige lobby is die hun handel wil veilig stellen!
Het is in ieder geval niet zo ongezond als suiker. |
Crazy Harry | zaterdag 21 juli 2012 @ 11:24 |
quote: Helemaal onzin is het natuurlijk niet. Namelijk zorgen suikers in het lichaam ervoor dat eiwitten aan elkaar gaan kleven. Dit noemen we simpelweg veroudering maar die veroudering gaat wel sneller bij een hogere inname van suikers. Wanneer je dat effect dan schaart onder ophoping van suikers (in dit geval fructose) zit je er naast maar is het niet per se gezever. |
HetKlusKonijn | zaterdag 21 juli 2012 @ 15:35 |
quote: 0%.
Helaas duikt dit soort nonsens regelmatig op, vooral van de kant van types die graag in zweverige bullshit geloven. Er is kennelijk een markt voor. |
Tanin | zaterdag 21 juli 2012 @ 16:06 |
Na 3 paragrafen onzin en ongefundeerde uitspraken heb ik het opgegeven.
Er zullen ook waarheden instaan, maar volgens mij kun je dan net zo goed de Story gaan lezen, kom je net zo vaak iets interessants tegen... |
FANNvanhetlaatsteuur | zaterdag 21 juli 2012 @ 16:22 |
quote: Op donderdag 19 juli 2012 22:39 schreef MaGNeT het volgende:[..] Dat het nu verkocht mag worden, weet ik. De plantjes zie je ook al jaren in de tuincentra. Je artikel is best leuk maar het is geen onderzoek naar Stevia. Ik ben geneigd om Stevia het voordeel van de twijfel te geven, overigens. Dat Stevia "natuurlijk" is, betekent niet direct dat het goed is. Veel gifsoorten zijn ook natuurlijk. En juist Aspartaam is zo eenvoudig van opbouw, 2 aminozuren die we overal tegenkomen als bouwstenen voor eiwitten die we dagelijks binnen krijgen en zo vaak onderzocht dat ik dat zonder gevaar durf in te nemen. Als je 20 muizen haalt bij de dierenzaak en opdeelt in 2 groepen kan je ze 1 groep volstoppen met zoetjes en de andere met suiker. Ik ben benieuwd welke het langst meegaan  Alleen vind ik aspartaam niet lekker... Er zijn wel dierproeven geweest hoor.
quote: Volgens onafhankelijke onderzoeken, blijkt aspartaam, bij dierproeven, de chemie van de hersenen te veranderen die het gedrag beïnvloeden. http://www.aspartaam.nl/artikelen/gifschan2.html |
Tanin | zaterdag 21 juli 2012 @ 16:29 |
quote: Op vrijdag 20 juli 2012 11:58 schreef BeffJeck het volgende:[..] ik zelf geef de voorkeur aan stevia. Het is niet mogelijk om een octrooi op stevia te krijgen. Voor veel fabrikanten die vervangende zoetprodukten maken is dit natuurlijk een nachtmerrie. Zij zien hun omzet dalen als het overgrote deel van het publiek er achter komt dat stevia veilig of zelfs gezond is. Ik ben niet van de complottheorieen echter ik ben er wel van overtuigd dat er een machtige lobby is die hun handel wil veilig stellen! Het is in ieder geval niet zo ongezond als suiker. Ik ben het hier mee eens. Ook zijn er aanwijzingen dat het je lichaam stimuleert om insuline aan te maken (net of het echt suiker is), wat dan weer helpt by mensen met type 2 diabetes (als het inderdaad klopt).
Daarnaast is er misschien relatief weinig onderzoek naar gedaan, het wordt wel al eeuwen gebruikt. |
motorbloempje | zaterdag 21 juli 2012 @ 16:30 |
quote: Wees niet bang HW!  |