Misschien wel, maar het had bijvoorbeeld leuk geweest als Tali wat te zeggen had gehad na de gebeurtenissen met de Shadowbroker in deel 1.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 09:59 schreef SteveBudin het volgende:
Die silent squadmates tijdens Overlord was een behoorlijke fail, Overlord voelde ook heel erg leeg. Tijdens LotS viel het wat minder op omdat je daar nog wat gesprekken had met Liara.
Dan is het hopen dat ze het karakter en het idee voor de dlc al geschreven hadden voordat ME3 uitgebracht werd, zodat de dialogen al opgenomen hadden kunnen worden.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:13 schreef DeeCruise het volgende:
Mee eens al vermoed ik dat dat hier reuze mee gaat vallen. Waar ik wel bang voor ben is dat je "lege" characters gaat krijgen zoals Kasumi, geen onderlinge dialogen tussen je squadmates en geen gesprekken in de Normandy behalve enkele one-liners. Erg zonde, characters met een background maken Mass Effect juist zo'n goede game..
Vergeet niet dat de voice actors weer terug zijn gehaald voor de extended cutquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:20 schreef The_Substitute het volgende:
Dan is het hopen dat ze het karakter en het idee voor de dlc al geschreven hadden voordat ME3 uitgebracht werd, zodat de dialogen al opgenomen hadden kunnen worden.
Klopt, het is heel goed mogelijk.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:21 schreef padlarf het volgende:
Vergeet niet dat de voice actors weer terug zijn gehaald voor de extended cut
Tali is toch kut.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 10:20 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Misschien wel, maar het had bijvoorbeeld leuk geweest als Tali wat te zeggen had gehad na de gebeurtenissen met de Shadowbroker in deel 1.
Je squad heeft dus wat te zeggen.quote:
Ik vind het zo mooi dat die characters in 1 nog onzekere mietjes zijn, dat in 2 al een stuk minder is en dat ze in 3 eindbazen zijnquote:
Nee. Gewoon nee.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:24 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ik vind het zo mooi dat die characters in 1 nog onzekere mietjes zijn, dat in 2 al een stuk minder is en dat ze in 3 eindbazen zijn
Tuurlijk heb je daar meer respect voor, die zijn ook meer badass dan de hele Terminus sytems bij elkaar. Maar ik heb ook respect voor de enorme groei van bijvoorbeeld Tali en Liara.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:31 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Nee. Gewoon nee.
Waar ik respect voor heb zijn Garrus, Shepard, Anderson en Wrex. Die vanaf de 1e seconde al eindbazen zijn.
Garrusquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:31 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Nee. Gewoon nee.
Waar ik respect voor heb zijn Garrus, Shepard, Anderson en Wrex. Die vanaf de 1e seconde al eindbazen zijn.
quote:
DLC omgeving is dus LotSB met reaperforces. Gaap.quote:
Wrex is een mooie toevoeging aan de game, vooral gezien zijn plaatsvervanger wreav, wat een jackass is me dat toch. Wrex is wat dat betreft gewoon epic, alleen al zijn commentaar is geweldig..quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 08:48 schreef Jivis het volgende:
Toch wel grappig, ik kan me geen ME met Wrex en bijvoorbeeld Kaidan voorstellen, maar andere spelers weten niet beter.
In een volgende playthrough laat ik Wrex leven.
Juist, hou de hype laag.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 00:56 schreef Gatenkaas het volgende:
DLC omgeving is dus LotSB met reaperforces. Gaap.
Je hebt ook nog de Geth in een aantal levelsquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 14:03 schreef Jivis het volgende:
Ik had sowieso wel wat meer variatie in vijanden willen zien in ME3. Het enige onderscheid dat er nu is zijn Cerberus mannetjes en Reaper mannetjes, met elk een stuk of vier/vijf units.
Ja, I knowquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 14:38 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Je hebt ook nog de Geth in een aantal levels
Ah, met zo'n playthrough ben ik ook bezig. Ben alleen nog verre van het punt dat ik Tali weer ontmoet. Maar ik neem aan dat ze lekker bitcherig naar elkaar zijn?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 13:10 schreef DeeCruise het volgende:
Dit is dan wel weer prachtig: Huidige build (male shep, 100% paragon door alle 3 de delen) heeft in deel 1 Asley geromanced, en in deel 2 Tali. Nu in deel 3 ook gekozen voor Tali, en in de geth dreadnought missie zowel Ash als Tali meegenomen..Het onderlinge commentaar, wow!
Ach, het blijft leuk om Cerberus "Taking casualties" te horen roepen.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 14:03 schreef Jivis het volgende:
Ik had sowieso wel wat meer variatie in vijanden willen zien in ME3. Het enige onderscheid dat er nu is zijn Cerberus mannetjes en Reaper mannetjes, met elk een stuk of vier/vijf units.
Ook altijd een puike. Heeft TIM ze toch nog iets nuttigs geleerd.quote:
Ik ben nu ook met playthrough in ME2 (Renegade adept femshep) bezig waar Wrex dood is.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 23:32 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Beetje Wrex doodmaken, schandalig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |