Maar nu het er zoveel zijn, zoals Copycat al zei, ondermijnt het wel een beetje het forum omdat al die slowchatters geen topics meer openen. Daar zit natuurlijk ook wat in.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:57 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Precies. De sc's zijn juist een goeie manier om je even af te reageren zonder dat je reacties een serieus topic verpesten.
Maar daar komen dan steeds verschillende mensen op af (waaronder 3 kwart niet-serieuze reacties die vervolgens weer weggemodereerd kunnen gaan worden.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Dan is het nu tijd voor de volgende stap door ze te slijpen in een apart topic en als dat goed gaat kan je het proberen via een mailtje, daarna een Pm, een DM en dan uiteindelijk misschien wel in het echt. Zie het als vooruitgang.
24/7?quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:51 schreef Skv het volgende:
[..]
En ik ga exact dezelfde posts in beide topics plaatsen. Op elk heel uur. Met een scriptje ofzo.
Ja.quote:
Daar zou wat in zitten, ware het niet dat een groot gedeelte van de R&P Slowchatters verder helemaal niets te zoeken hebben in R&P. Ik zeg: "schopje GC".quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:00 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Maar nu het er zoveel zijn, zoals Copycat al zei, ondermijnt het wel een beetje het forum omdat al die slowchatters geen topics meer openen. Daar zit natuurlijk ook wat in.
rhu bedoeltquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:59 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik zie door de bomen echt het bos niet meer, zonder bijhorende linkjes heb ik geen idee waar je het over hebt.\
Vanavond misschien?
Op 1 of 2 autisten na denkt niemand dat. 99% zit er voor de verveling en gezelligheid.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:56 schreef Re het volgende:
zijn er users die nu daadwerkelijk denken dat een SC ter vervanging van de levensloop moet zijn (puber - single - relatie - break-up - single - daten - relatie - scheiden etc.) of is het gewoon gezellig te SCen en dus niet R&P specifiek en dus onnodig
Meld me bij deze dan maar aan.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:01 schreef yvonne het volgende:
Mod voor de sc's hup hup
Stuur maar een solli
Wat zeg je frenkie?quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:01 schreef Litpho het volgende:
[..]
Daar zou wat in zitten, ware het niet dat een groot gedeelte van de R&P Slowchatters verder helemaal niets te zoeken hebben in R&P. Ik zeg: "schopje GC".
Dit ja. Ik vind het ook tamelijk bizar dat de mods dit zo hebben laten ontsporen met die slowchats. Newbies zien door de bomen het bos niet meer, weten niet waar ze moeten posten. Lekker gebruikersvriendelijkquote:Op woensdag 18 juli 2012 15:00 schreef Kreator het volgende:
Er is maar 1 echte mod en dat is RE. Heel vreemd dat de rest dit topic nog niet eens heeft gevonden.
(al zou ik niet eens weten wie het zijn...en dat zegt ook wel genoeg).
Groetjes,
Krea.
Mquote:
Dat had ik al gedaan, maar je neemt mij al jaren niet serieus. Eigenlijk sinds je met Iteejer hebt.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:01 schreef yvonne het volgende:
Mod voor de sc's hup hup
Stuur maar een solli
de originele drama vrije sc: [R&P SC] Dooie hoeren (of nou ja origineel volgens mij komt ie ooit ook ergens uit maar hij is ouder dan mijn fok leven en dat is al 5 jaarquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:59 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ik zie door de bomen echt het bos niet meer, zonder bijhorende linkjes heb ik geen idee waar je het over hebt.\
Vanavond misschien?
Ik geef bij deze mijn MODambitie op en ga met alle tijd die ik over heb campagne voor je voerenquote:
Fok is goedkoper.quote:
Jawel, dat zeg ik toch net?quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
En je bent bang dat je met minder slowchats wordt ondergesneeuwd? Nee toch?
Goeie.quote:Op woensdag 18 juli 2012 15:02 schreef twi het volgende:
1. R&P SC + SINGLES
2. UITELKAAR/GEDUMPT SC + SC HOSSELEN SC
3. 18-35 NIEUWE CONTACTEN
4. Hoe voel je je nu mergen met de hoe voel je je nu met songteksten.
5. Loslaten van je ex is geen SC, gewoon zo houden.
6. Datingsite-ervaringen is geen SC, gewoon zo houden.
De rest sluiten.
Dan heb je 4 "SC-reeksen" met volgens mij wel mensen die elkaar liggen of die ermee kunnen leven dat dingen samengevoegd worden.
5 en 6 moeten dan natuurlijk wel strenger gemod blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |