Ja, maar ik heb de prijzen al lang niet meer gevolgd en ik heb ook nog genoeg goede silvers niet gebruikt.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:11 schreef marcie216 het volgende:
[..]
Altijd iets ontopic.
Maar dark, jij hebt toch best veel verstand van Silvers?
ah oke.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:12 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ja, maar ik heb de prijzen al lang niet meer gevolgd en ik heb ook nog genoeg goede silvers niet gebruikt.
Geef het team dan aan Ravioli..quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:14 schreef marcie216 het volgende:
[..]
ah oke.
Want dat team wat ik van Fuszy had gekregen (dat door VDM is gemaakt) speelt zo kut
o.a.quote:
Ik heb geen PDD-NOS (voor zover ik weetquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:16 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
o.a.
Zo ervaren erg veel mensen met PDD-NOS tekorten met betrekking tot sociale vaardigheden. Emoties herkennen op andermans gezicht is een belangrijke ontwikkelingstaak.
Iemand met PDD-NOS is dikwijls sterk op zichzelf gericht. Ook hebben ze vaak een preoccupatie of obsessie naar bepaalde interesses.
Dat laatste hadden jullie nu misschien wel door.
quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:16 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
o.a.
Zo ervaren erg veel mensen met PDD-NOS tekorten met betrekking tot sociale vaardigheden. Emoties herkennen op andermans gezicht is een belangrijke ontwikkelingstaak.
Iemand met PDD-NOS is dikwijls sterk op zichzelf gericht. Ook hebben ze vaak een preoccupatie of obsessie naar bepaalde interesses.
Dat laatste hadden jullie nu misschien wel door.
Ik begon ook al te twijfelenquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:17 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik heb geen PDD-NOS (voor zover ik weet) en ben net zo'n 'autist' qua FUT als jij hoor
Zo vakantie jongenquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:19 schreef StijnDa het volgende:
Goedenmiddag
Jullie hebben het over je afwijkingen zo te zien?
Jaquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:20 schreef Thorb het volgende:
[..]
Zo vakantie jongen?
LtD in de kopgroep
Je hebt het overgedragen aan je neefje.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:21 schreef vandermar het volgende:
Ik had vroeger adhd maar nu al een heel tijd geen last meer van
JOEHOOOEEE?!?!quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:21 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ja
Roep maar als het spannend wordt, ik zit nog even buiten
Nee, dat is iets anders maar wat de verschillen zijn weet ik niet, dat moet je maar even opzoeken.quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:18 schreef vandermar het volgende:
[..]is dat niet net zoiets als asperger? Of is dat weer iets totaal anders?
Jij post wel vaak nieuwe teams enzo maar minder over packs die je opent en goede deals die je vindt enzoquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:17 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik heb geen PDD-NOS (voor zover ik weet) en ben net zo'n 'autist' qua FUT als jij hoor
Schijnt de zon bij jou of zit je lekker onder het wolkendekquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:21 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Ja
Roep maar als het spannend wordt, ik zit nog even buiten
Ja ik heb steeds alleen maar rommelquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:22 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Nee, dat is iets anders maar wat de verschillen zijn weet ik niet, dat moet je maar even opzoeken.
[..]
Jij post wel vaak nieuwe teams enzo maar minder over packs die je opent en goede deals die je vindt enzo
quote:Op woensdag 18 juli 2012 14:22 schreef Thorb het volgende:
[..]
Schijnt de zon bij jou of zit je lekker onder het wolkendek
Is wel leuke etappe, op de Tourmalet nu
Ik zit in de zon jaquote:Op woensdag 18 juli 2012 14:22 schreef vandermar het volgende:
Ik zit binnen, het is hier koud en het miezert
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |