Valt wel mee. in 2001 ging Argentinie failliet en konden mensen voor ruim een jaar geen geld meer van de bank halen. Alle banken en pinautomaten waren ruim een jaar dicht.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:42 schreef _VoiD_ het volgende:
Wat de neuk heb je nu aan aandelen of een staaf goud als je geen vreten meer kan kopen in de winkel?
Als je echt zo bang bent voor een financiele crash met zeer grote gevolgen dan moet je zorgen dat je een haffel guns in huis hebt, dat je je huis kan barricaderen en dat je voor lange tijd voldoende eten en drinken hebt.
Heel onze economie is afhankelijk van de banken. Als die zomaar even moeten omvallen volgens onze topicwijze CC dan breekt de pleuris uit. En dan heb je dus geen reet meer aan die flutpapiertjes dat aandelen heet of dat staafje goud.
De CHF is al bijna een jaar gemaximeerd ten opzichte van de euro; en doet dus helemaal niets.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:32 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Dat is een goede... Zwitserse franken doen het op dit moment wel goed.
nee hoor een hectare is voldoende die koop je in hongarije of bulgarije voor 2000 euro daar, iedereen heeft daar minstens een 0,5 hectare moestuin, das niet abnormaal hoorquote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:26 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Gaat niet lukken. Wil je zelfredzaam zijn dan heb je een behoorlijk stuk land nodig. Zo groot dat alleen boeren of kasteelhouders dat hebben. Daarnaast wordt je voedsel gewoon gejat dus je moet dit nog beschermen ook.
Kansloze missie.
Je kan beter meegaan met de meute in zo'n geval.
Ik denk helemaal niet in deze paniektermen hoor, CC geeft alleen aan dat het het beste is als heel ons bankwezen naar de knoppen gaat. Ik wilde alleen maar aangeven dat dat helemaal niet zo tof is.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:28 schreef GoedeVraag het volgende:
Niet iedereen denkt in dezelfde paniektermen als jij denk ik.
Tja, dan gaan we met zijn allen =17 miljoen mensen, naar hongarije toe. Wat denk je dan dat gaat gebeuren?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:30 schreef HD9 het volgende:
[..]
nee hoor een hectare is voldoende die koop je in hongarije of bulgarije voor 2000 euro daar, iedereen heeft daar minstens een 0,5 hectare moestuin, das niet abnormaal hoor
ach ja, je kan erover speculeren en erover dromen of nachtmerries erover krijgen. Maar het komt erop neer dat jij er helemaal geen inspraak op heb en als het gebeurt of niet gebeurt je gewoon meegaat met de meute.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:31 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Ik denk helemaal niet in deze paniektermen hoor, CC geeft alleen aan dat het het beste is als heel ons bankwezen naar de knoppen gaat. Ik wilde alleen maar aangeven dat dat helemaal niet zo tof is.
CC houdt er ook niet echt een onderbouwde mening op na, maar strooit kwistig met populistisch-anarchistische sentimenten.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:31 schreef _VoiD_ het volgende:
[..]
Ik denk helemaal niet in deze paniektermen hoor, CC geeft alleen aan dat het het beste is als heel ons bankwezen naar de knoppen gaat. Ik wilde alleen maar aangeven dat dat helemaal niet zo tof is.
nou weet je hoe groot oosteuropa is??quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:31 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Tja, dan gaan we met zijn allen =17 miljoen mensen, naar hongarije toe. Wat denk je dan dat gaat gebeuren?
Dat er opeens een extra heineken brouwerij in hongarije gebouwd moet worden.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:31 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Tja, dan gaan we met zijn allen =17 miljoen mensen, naar hongarije toe. Wat denk je dan dat gaat gebeuren?
In Hongarije hebben ze geen Wilders; dus dat lijkt me niet echt een optie.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:30 schreef HD9 het volgende:
[..]
nee hoor een hectare is voldoende die koop je in hongarije of bulgarije voor 2000 euro daar, iedereen heeft daar minstens een 0,5 hectare moestuin, das niet abnormaal hoor
Goud is ook geen geld. Goud is voor spaarders die hun vermogen willen opslaan.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:29 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Valt wel mee. in 2001 ging Argentinie failliet en konden mensen voor ruim een jaar geen geld meer van de bank halen. Alle banken en pinautomaten waren ruim een jaar dicht.
En wat zag je: Er kwam ruilhandel en dan geen goud, maar gewoon alledaagse spullen die je kon ruilen voor voedsel en je werd betaald in voedsel of andere spullen die je wou hebben.
In sommige regio's kwam er zelfgemaakt geld.
Er waren tijdelijk rellen, maar daarna ging het weer als alle dagen daarvoor, maar dan zonder geld.
dan worden de vrouwen geveild en kinderen moeten in een kamp werkenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:33 schreef Ticootje het volgende:
Wat gebeurd er eigenlijk als een land failliet gaat?
Die blijft toch hier, geen immigratie dan ook geen emigratiequote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:34 schreef GoedeVraag het volgende:
[..]
In Hongarije hebben ze geen Wilders; dus dat lijkt me niet echt een optie.
Gewoon op maat knippen:quote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:29 schreef Basp1 het volgende:
[..]
En dan geef je de cassiere wat goudsnippers van je staaf waarop je als wissel geld wat goudstof terugkrijgt.
Er is dus ook nog goed nieuws!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 14:17 schreef ikweethetookniet het volgende:
Crisis vastgoedmarkt treft notarissen steeds harder
Door de crisis in het vastgoed worden er veel minder transacties gedaan, waardoor de notarissen daar geen werk meer aan hebben. Dat schrijft redacteur Jeroen Piersma vanochtend in het Financieele Dagblad.
"Er zijn wel indirecte aanwijzingen. Vorige week kwam ING met het kwartaalbericht Juridische Dienstverleners", meent Piersma. "Daarin staat dat in de eerste vijf maanden van dit jaar het aantal onroerend goed-akten met 23 procent is gedaald. Als je weet dat bij veel kantoren 65 tot 75 procent van de omzet afkomstig is uit deze akten, weet je ongeveer hoe slecht het met veel notariskantoren gaat."
Woningverkopen
En uitzicht op verbetering op korte termijn is er ook bepaald niet: ING verwacht dit jaar een verdere daling van 5 procent van de woningverkopen. Volgend jaar komt daar nog een afname van 13 procent overheen als gevolg van de toenemende werkloosheid.
"Het zijn vooral de grotere notariskantoren die op de professionele vastgoedmarkt actief zijn. De kleinere kantoren werken over het algemeen voor de particulieren. En daar zit waarschijnlijk de grootste pijn: jarenlang was dat een fantastische markt. Veel kantoren die zich daarop richtten zitten nu heel slecht."
http://www.bnr.nl/topic/P(...)rissen-steeds-harder
Notarissen
Het heeft je een jaar gekost om het pareltje van het fok forum te ontdekken? Nou... dan heb je nog wat leeswerk te verrichtenquote:Op dinsdag 17 juli 2012 14:25 schreef ikjijallebei het volgende:
Interessant topic, sorry even posten zodat het topic in mijn 'volglijstje' staat.
Je kunt ook de knop boven gebruiken, volg dit topic..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 14:25 schreef ikjijallebei het volgende:
Interessant topic, sorry even posten zodat het topic in mijn 'volglijstje' staat.
Die knop zit ook onder.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 15:04 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je kunt ook de knop boven gebruiken, volg dit topic..
TVP plaatsen is zo 2009.
Nee die zegt stop volgen...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
De laatste twintig jaar was men bezig met geld en papierschuiven, steeds hogere vraagprijzen, steeds hogere financieringen en steeds meer subsidie en staatsgarantie, en de VVD wil daar graag nog even mee doorgaan.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 14:19 schreef mike-amersfoort het volgende:
[..]
Er is dus ook nog goed nieuws!
Elkaar eindeloos bezig blijven houden met papierwerk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |