Ja, maar er is een verschil tussen de eerste set winnen en dan twee verliezen, wat je nog vaak zat ziet, en de eerste set winnen, uitlopen naar 5-2 in de tweede en dan echt geen game meer pakken.quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 22:40 schreef editoor het volgende:
[..]
Nee, dat denk ik niet. Ze heeft dit soort tennis wel vaker laten zien dit seizoen. De eerste set begint ze altijd zeer sterk en wint ze die bijna altijd en daarna gaat het de mist in.
Op zich is dat geen slechte timingquote:Op zondag 12 augustus 2012 11:58 schreef luckass het volgende:
[..]
Dan heeft ze het hele jaar door haar feestje, behalve tijdens de slams.
Dat zie je ook niet vaak, maar het lukt Rus vaak niet om haar niveau vast te houden. Tegen McHale vorig toernooi, won ze de eerste set ook vrij overtuigend met 6-3, daarna was ze nergens meer. Als het ff niet loopt bij haar is ze het echt volledig kwijt. Ze kan zich dan helaas niet herpakken, zoals een Nadal en Federer die dat wel kunnen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 10:04 schreef Morthill het volgende:
[..]
Ja, maar er is een verschil tussen de eerste set winnen en dan twee verliezen, wat je nog vaak zat ziet, en de eerste set winnen, uitlopen naar 5-2 in de tweede en dan echt geen game meer pakken.
WAt ik bedoel is dat je dat veel bij vrouwen ziet, maar dat ze ook de tweede set op winnen staan en dan plots niks meer pakken is best opvallend.quote:Op zondag 12 augustus 2012 14:37 schreef editoor het volgende:
[..]
Dat zie je ook niet vaak, maar het lukt Rus vaak niet om haar niveau vast te houden. Tegen McHale vorig toernooi, won ze de eerste set ook vrij overtuigend met 6-3, daarna was ze nergens meer. Als het ff niet loopt bij haar is ze het echt volledig kwijt. Ze kan zich dan helaas niet herpakken, zoals een Nadal en Federer die dat wel kunnen.
Schop onder d'r kont en er overheen, zou ik zeggen!quote:Op zondag 19 augustus 2012 15:54 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Eerste ronde van de WTA in Dallas moet Aran tegen Oprandi (WTA-56). Vorige maand verloor ze daar nog redelijk kansloos van op het gravel van Biarritz.
Uitstekend gespeeld van Rus. Lekker aanvallend, zocht veel de hoeken op en liet Oprandi echt lopen.quote:Op maandag 20 augustus 2012 09:50 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Aran wint: 75, 64![]()
Had ik niet verwacht trouwens. Volgende ronde tegen Jankovic of Shvedova.
Is hij dronken?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 02:36 schreef Rosario het volgende:
Commentator noemt Rus "a potential future number one".
Het is zo'n überslechte commentator van Bwin ofzo. Die elk punt becommentariëren met "that's a good forehand" of "needs a strong serve".quote:Op woensdag 22 augustus 2012 02:52 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Is hij dronken?
Hij zal wel denken, als Jankovic nummer 1 is geweest...
Inderdaad.quote:
Ja, Kim Rusquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 09:17 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Leuke foto's, volgens mij is die andere meid haar zus, toch?
Ik dacht Wit Rusquote:
Ik moest lachenquote:
Ik ben benieuwd wat dat gaat opleveren. Ik hoop toch dat bepaalde dingen van haar tennis word aangepakt. Als ze bij de beste 32 wil komen, zal er echt nog een hoop moeten gaan veranderen. Alleen al haar service zou zoveel beter kunnen dan nu het geval is. Van een Spaanse naar een Nederlandse trainer. Daar zal ze wel heel blij mee zijn, denk ik.quote:
Eigenlijk viel het me nog wel mee. Had verwacht dat Vika in de rally's nog oppermachtiger zou zijn. Vorige week overpowerde ze ook iedereen in de rally's, inclusief Sharapova. Als Aran nou eens een wat meer steady service zou hebben, zou het wat minder dik zijn. Lisicki haalde het vorige week ook tot 6-4, 6-2 alleen maar door haar service.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |