Of ze geen contanten aannemen weet ik niet, maar weet wel met een auto huren daar dat ze 10x zo makkelijk een credit card aanvaarden dan een debit card.quote:Op zondag 15 juli 2012 03:38 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom neemt Hertz geen contanten aan?
quote:Op zondag 15 juli 2012 03:30 schreef Gemini99 het volgende:
omdat we vanmiddag ook al ons hotel hebben betaald, wat een redelijk groot bedrag was.
Ehm ... juistquote:Nu zitten we in een cheap hotel in een godsvergeten zwarte buurt genaamd Queens.
TS zegt van niet.quote:Op zondag 15 juli 2012 03:41 schreef mvt het volgende:
[..]
Of ze geen contanten aannemen weet ik niet, maar weet wel met een auto huren daar dat ze 10x zo makkelijk een credit card aanvaarden dan een debit card.
We komen uit manhattan, daar zo 3000 neergeteld voor een hotel, nu moeten we dichtbij JFK zitten om de auto op te halen, daar heb je airport hotels, die zijn cheapquote:
Goede voorbereidingquote:Op zondag 15 juli 2012 03:50 schreef Gemini99 het volgende:
[..]
We komen uit manhattan, daar zo 3000 neergeteld voor een hotel, nu moeten we dichtbij JFK zitten om de auto op te halen, daar heb je airport hotels, die zijn cheapmaar we zitten wel in een slechte buurt.
En dat linkje verwijst naar : http://www.ing.nl/particu(...)-aflossen/index.aspxquote:Antwoord
Terug naar resultaten
Hoe kan ik extra aflossen op mijn Creditcard van de ING?
Als u meer wilt betalen dan de standaard maandbetaling, regelt u dit snel en makkelijk met Mijn ING of de Saldolijn. U kunt ook overschrijvingskaarten gebruiken. Het extra aflossingsbedrag maakt u over naar het rekeningnummer 5095197 t.n.v. 'ING Bank N.V. Creditcards'. U vult in het veld "Mededelingen" als eerste uw volledige 16-cijferige creditcardnummer in (zonder spaties) en zet daarachter de tekst Extra aflossing creditcard. Houdt u er wel rekening mee dat de automatische terugbetaling altijd doorloopt.
Meer informatie over Extra Aflossen
Ts is een kindje van rijke ouders, heeft nooit iets zelf moeten regelen.quote:Op zondag 15 juli 2012 05:42 schreef Fokboer het volgende:
Wat voor debiel betaalt 3000 dollar voor een hotel? Terwijl je 3 maanden huur daarmee kan betalen in een appartement?![]()
Wie heeft deze reis gepland? Geef hem een ferme trap.
Dit inderdaad lol.quote:Op zondag 15 juli 2012 05:42 schreef Fokboer het volgende:
Wat voor debiel betaalt 3000 dollar voor een hotel? Terwijl je 3 maanden huur daarmee kan betalen in een appartement?![]()
Wie heeft deze reis gepland? Geef hem een ferme trap.
TS wil ons te graag laten weten hoeveel het hotel kostte:quote:Op zondag 15 juli 2012 07:52 schreef Pap89 het volgende:
Dat is wel heel vaag lol.
Je wilt rondrijden door Amerika en neemt een hotelletje van even 3000 dollar/euro
Sowieso, op vakantie gaan en alleen maar in het hotel zitten.
En kort daarna het bedrag. Je had ook gewoon een topic in ONZ kunnen openen, met zo'n titel:quote:wat een redelijk groot bedrag was.
Omdat ze je credit card willen als onderpand.quote:Op zondag 15 juli 2012 03:38 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom neemt Hertz geen contanten aan?
@ 1: is dit nodig om je punt duidelijk te maken, of is het alleen voor de zieligheidsfactorquote:Op zondag 15 juli 2012 03:30 schreef Gemini99 het volgende:
...
En als enige blanke meisje hier op straat lopen is niet leuk.
...
is er geen nummer ofzo dat je in noodgevallen kan bellen?
Och, wel eens meegemaakt hoor, dat mijn creditcard gemaxed was. Zonder dat ik dat direct door had (wat natuurlijk het verschil is met de TS). Daarom heb ik er ook gewoon tweequote:
Ja, want ze hebben daar echt helemaal geen goedkope/makkelijke ov-verbindingen vanuit Manhattan naar JFK :Squote:Op zondag 15 juli 2012 03:50 schreef Gemini99 het volgende:
[..]
We komen uit manhattan, daar zo 3000 neergeteld voor een hotel, nu moeten we dichtbij JFK zitten om de auto op te halen, daar heb je airport hotels, die zijn cheapmaar we zitten wel in een slechte buurt.
Ja, hij kan onverwachts gemaxed zijn, maar als je vakantie nog moet beginnen en hij is al gemaxed door een hotel op Manhattan van ¤ 3.000,= dan doe je toch iets fout.quote:Op zondag 15 juli 2012 12:38 schreef _Arthur het volgende:
[..]
Och, wel eens meegemaakt hoor, dat mijn creditcard gemaxed was. Zonder dat ik dat direct door had (wat natuurlijk het verschil is met de TS). Daarom heb ik er ook gewoon twee
Tuurlijk, dat ben ik ook met je eensquote:Op zondag 15 juli 2012 13:30 schreef Leandra het volgende:
Ja, hij kan onverwachts gemaxed zijn, maar als je vakantie nog moet beginnen en hij is al gemaxed door een hotel op Manhattan van ¤ 3.000,= dan doe je toch iets fout.
Nee, ze gingen eerst een paar dagen Manhattan doen en daarna met een huurauto de rest van Amerika ontdekken.... zonder geld, en zonder krediet op hun creditcardquote:Op zondag 15 juli 2012 13:33 schreef chrisje013 het volgende:
alsof je niet met het openbaar vervoer naar je dure hotel kan... flikker toch op man!
wat doen kindjes in een grote mensen stad???
Ook op Manhattan kun je goedkoop logeren.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:34 schreef Fokboer het volgende:
In Manhattan zitten is ook enorm duur. TS had gewoon spotgoedkoop kunnen logeren op steenworpafstand in Brooklyn. En das niet bepaald een slechte buurt.
Dat, en eerlijk gezegd vind ik the Waldorf Astoria zelfs nog meevallen.... $ 550 per nacht incl tax.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook op Manhattan kun je goedkoop logeren.
Het ligt er maar aan wat je onder goedkoop verstaat. Voor een hotel oid kom je niet onder de 100 dollar per nacht.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:36 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook op Manhattan kun je goedkoop logeren.
6 nachtjes dan zit je wel aan de 3000$. Ik ben benieuwd of we de TS nog terugzien hier. Ook in NY is het al ochtend nu.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:32 schreef Leandra het volgende:
Zelfs de Waldorf is nu voor minder dan $ 500,= per kamer per nacht te boeken....
Echt wel. Het Hudson bijvoorbeeld: 50 dollar per nacht. En nog ontworpen door Starck ook.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:39 schreef Fokboer het volgende:
Het ligt er maar aan wat je onder goedkoop verstaat. Voor een hotel oid kom je niet onder de 100 dollar per nacht.
Ja, maar je moet wel verdomd puber zijn om te denken dat je 6 nachten Waldorf kunt betalen en de rest van je vakantie dan op wisselgeld moet leven....quote:Op zondag 15 juli 2012 13:40 schreef Basp1 het volgende:
[..]
6 nachtjes dan zit je wel aan de 3000$. Ik ben benieuwd of we de TS nog terugzien hier. Ook in NY is het al ochtend nu.
Misschien genoeg geld op de spaarrekening. Maar dan nog als je zo met geld kan strooien is het wel curieus te noemen dat ze maar met 1CC op reis zijn, en niet weten hoe je je limiet kan aanzuiveren.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, maar je moet wel verdomd puber zijn om te denken dat je 6 nachten Waldorf kunt betalen en de rest van je vakantie dan op wisselgeld moet leven....
Het was ex BTW trouwens, dus hou het maar op 5 nachten, maar ik denk niet dat TS in het Waldorf geslapen heeft.
Als er genoeg op andere rekeningen stond dan had TS dat $ 3.000 hotel natuurlijk ook niet met een cc hoeven betalen, bij het inchecken willen ze je cc wel graag, maar afrekenen mag echt wel cash.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:48 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Misschien genoeg geld op de spaarrekening. Maar dan nog als je zo met geld kan strooien is het wel curieus te noemen dat ze maar met 1CC op reis zijn, en niet weten hoe je je limiet kan aanzuiveren.
Zat eind mei voor 1000 euro 8 dagen in NYC met heen- en terugvlucht. Hotel vlakbij ground zero, aan de kleine kant - tweepersoons met werkende douche, schoon, wifi en airco. 29 dollar voor een metrocard week unlimited en je bent overal zo.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:48 schreef Refragmental het volgende:
Ohja, een hotel in NY kan flink in de papieren oplopen.
Ik had een hotel aan Times Square, tussen de 200-300 dollar per nacht.
Kamer was echt 10 keer ruk overigens, douche deed et niet of heel slecht, alles heel klein en krap.
Ging ik verhaal halen kwamen ze met "je betaalt voor locatie, niet de kamer"
Gelukkig alleen maar op de kamer geweest om te slapen, meer niet. Is genoeg te doen in NY.
Wat een onzin allemaal.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:45 schreef Refragmental het volgende:
Goede voorbereiding om er op locatie achter te komen dat je creditcard een limiet heeft.
Heb vorig jaar zelf ook een aantal weken in de VS rondgereisd, eerste wat ik deed was een cashpassport aanvragen bij een grenswisselkantoor, want de SNS bank deed ontzettend anaal over het (tijdelijk) ophogen van de CC limieten.
Bij een cashpassport heb je die problemen niet. Je stort geld op je cashpassport (wat eigenlijk gewoon een debitcard is) en dit kun je overal en altijd gebruiken zolang er nog geld op staat.
http://www.cashpassport.com/
Bij de SNS kon dat niet.quote:Op zondag 15 juli 2012 15:10 schreef nelisb het volgende:
[..]
Wat een onzin allemaal.
Je kan toch gewoon een x bedrag op je credit card storten en daar uitgeven met je creditcard. Je kan zoveel storten op je credit card wat je wilt.
?Oh? Welke dan? Wij betalen voor een 4-persoonskamer toch makkelijk 100 euro per nacht.quote:Op zondag 15 juli 2012 13:31 schreef Copycat het volgende:
Wie betaalt er sowieso 3.000 dollar voor een hotelkamer op Manhattan als zelfs designhotels kamers voor 50 dollar per nacht aanbieden?
Ik roep nogmaals stierenpoep.
TS kan geen internet meer betalenquote:
Nogmaals, we staan niet rood. Er staat nog genoeg geld op de rekening om alles te betalen alleen mag dat niet omdat het betaallimiet per maand al bereikt is. (ookal heb je 100000 euro op je rekening, met een creditcard mag je maximaal (bijvoorbeeld) maar 5000 euro in één maand uitgeven). Snappie?quote:Op zondag 15 juli 2012 16:47 schreef nelisb het volgende:
Je kan toch gewoon geld overmaken naar je credit card met internet bankieren?
Duurt meestal een dag of 2 voordat je saldo is bijgewerkt.
Klopt we hadden het limiet moeten ophogen, dat is onze fout. Maar we zijn allemaal mensen.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:48 schreef Ticootje het volgende:
Dat had je misschien van te voren allemaal kunnen regelen?
Aflossen = schuld = rood staan. En we hebben geen schuld, we staan niet rood. Ben benieuwd hoe vaak ik het nog moet uitleggen. :pquote:Op zondag 15 juli 2012 16:48 schreef nelisb het volgende:
Hoe kan ik extra aflossen op mijn Creditcard van de ING?
Als u meer wilt betalen dan de standaard maandbetaling, regelt u dit snel en makkelijk met Mijn ING of de Saldolijn. U kunt ook overschrijvingskaarten gebruiken. Het extra aflossingsbedrag maakt u over naar het rekeningnummer 5095197 t.n.v. 'ING Bank N.V. Creditcards'. U vult in het veld "Mededelingen" als eerste uw volledige 16-cijferige creditcardnummer in (zonder spaties) en zet daarachter de tekst Extra aflossing creditcard. Houdt u er wel rekening mee dat de automatische terugbetaling altijd doorloopt.
De standaardlimiet is 5000? Waarom hebben jullie maar een limiet van 2500?quote:Op zondag 15 juli 2012 16:46 schreef Gemini99 het volgende:
Het limiet is 2500 dus na die afschrijving van het hotel is dat zo bereikt.
Dan ga je een 'cash advance' op je credietkaart verzoeken bij een Amerikaanse bank. Ze geven je contant geld en schrijven dat af van je CC. Werkt anders dan een aankoop geloof ik.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:51 schreef Gemini99 het volgende:
[..]
Klopt we hadden het limiet moeten ophogen, dat is onze fout. Maar we zijn allemaal mensen.
Bij de creditcard is de standaard limiet 1500. daarnaast kan je kiezen voor een ophoging naar 2500, 3500 of 5000. Dit moet óf per post, of telefonisch. Dus we kunnen op zn vroegst vanacht om 02:00 bellen naar ING. Dan is het 8 uur in NL en gaat de ING open. Maar ik vroeg mij af of mensen misschien een andere oplossing wisten.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:56 schreef MaLo het volgende:
[..]
De standaardlimiet is 5000? Waarom hebben jullie maar een limiet van 2500?
Dit is niet waar. Kijk hier maar: www.creditcardvergelijking.nl. Merendeel van de kaarten hebben een standaard limiet van EUR 2500,-. Op verzoek kan dat hoger, m.u.v. platinum/gold cards.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:56 schreef MaLo het volgende:
[..]
De standaardlimiet is 5000? Waarom hebben jullie maar een limiet van 2500?
Cash accepteren ze niet.quote:Op zondag 15 juli 2012 17:01 schreef Fokboer het volgende:
[..]
Dan ga je een 'cash advance' op je credietkaart verzoeken bij een Amerikaanse bank. Ze geven je contant geld en schrijven dat af van je CC. Werkt anders dan een aankoop geloof ik.
Maar als je bank de kaart helemaal geblokkeerd heeft, tja, dan zit je ermee.
Dan nog zullen ze haar vertellen om tot morgen te wachten. Sowieso gebeurt er niks tot morgen want alle bankafdelingen zijn inmiddels gesloten en ook de betalingsverwerkende afdeling, waardoor ze het 'crediet' voor de betaling hoe dan ook niet tot morgen krijgt.quote:Op zondag 15 juli 2012 17:10 schreef Mallet het volgende:
Wat ik gewoon zou doen, ik zou gewoon dat ING nummer bellen dat je kan gebruiken voor het laten blokkeren van je passen en voor noodgevallen. 058 212 6000. Leg je situatie gewoon eens voor en waarschijnlijk komen ze gewoon met het idee dat je zelf nu geld gaat storten op je CC.
(bron: http://www.ing.nl/particu(...)creditcards/gebruik/)quote:Hoeveel kan ik maximaal per dag betalen met mijn creditcard?
Het maximale bedrag dat u kunt besteden is gelijk aan de bestedingsruimte op uw creditcard. De bestedingsruimte is de limiet die u op uw creditcard heeft min de betalingen en/of de geldopnames die u al heeft gedaan. Bijvoorbeeld: u heeft een limiet van ¤ 2.500 op uw creditcard en u heeft ¤ 500 betaald met uw creditcard, dan is de bestedingsruimte ¤ 2.000. U kunt per dag maximaal 15 keer betalen met uw creditcard.
Doen we. We gebruiken de cc alleen voor vakantie dus waren het domweg vergeten.quote:Op zondag 15 juli 2012 18:23 schreef nelisb het volgende:
Succes!
Volgende keer iets beter voorbereiden op je vakantie!
Idd! maar het is wel een avontuur, zo zie je toch onverwachts plekken waar je anders nooit zou komen.quote:Op zondag 15 juli 2012 18:33 schreef nelisb het volgende:
Ja zonde, was totaal niet nodig geweest deze "stress"!
Ja, maar als je dus geld overmaakt naar je CC....dus zeg 1000 euro...dan kan je dus weer 1000 opnemen tot je weer aan dat 5000 limiet zit. Stel je balans staat op nul en je maakt 10.000 euro naar je cc over, dan kan je dus die 10.000 + 5000 opnemen.quote:Op zondag 15 juli 2012 16:50 schreef Gemini99 het volgende:
[..]
Nogmaals, we staan niet rood. Er staat nog genoeg geld op de rekening om alles te betalen alleen mag dat niet omdat het betaallimiet per maand al bereikt is. (ookal heb je 100000 euro op je rekening, met een creditcard mag je maximaal (bijvoorbeeld) maar 5000 euro in één maand uitgeven). Snappie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |