Serieus. Dat wist ik niet.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:18 schreef Ziewoarut het volgende:
Hij speelt ook de grote ork Azog in The Hobbit. Volledig 'overdekt' met CGI... Soms herken je zijn stem en de manier van bewegen er licht in terug.
Oh, dat wist ik niet, maar nu je het zegt inderdaadquote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:18 schreef Ziewoarut het volgende:
Hij speelt ook de grote ork Azog in The Hobbit. Volledig 'overdekt' met CGI... Soms herken je zijn stem en de manier van bewegen er licht in terug.
Knappe man iddquote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:20 schreef Jellereppe het volgende:
De acteur die Spartacus speelt sinds de dood van Andy Whitfield. Hij is 1,86m. Hij moest 20 kilo aankomen qua spiermassa voordat hij Spartacus mocht spelen. Eerst was het dus een schriel mager mannetje, voordat hij de rol kreeg en stevig ging trainen. Ik val niet op mannen, maar zelfs ik zie als man dat het een knappe gozer is en dat veel vrouwen hoogstwaarschijnlijk voor hem vallen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Andy Whitfield gestorven op 39-jarige leeftijd. Liam, de acteur die nu Spartacus speelt, is wel jonger. Pas 31 jaar zie ik net.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:27 schreef MAHL het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet, maar nu je het zegt inderdaad
[..]
Knappe man iddHoewel Andy er toch beter uitzag, imo.
Hij is wat minder ervaren en heeft een jongere look. Alleen dat dikke baard doet hem wat ouder lijken. Haal dat weg en het lijkt net alsof hij midden twintig is.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:37 schreef stinkie het volgende:
helaas zie je dat leeftijd verschil terug in uitstraling. Manu bennet vond ik deze week ineens echt acteren tijdens z'n dialogen met Spartacus en zijn speech voor de aanval. überhaupt de eerst keer dat ik 'm dat zie doen, z'n overige rollen blonken
Hij is ook onzichtbaar gestorven. Zag het niet aankomen dat hij met Crixus mee wilde.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 22:43 schreef stinkie het volgende:
Agron zag er deze aflevering ook ineens 10 jaar jonger uit vond ik
Was ook een mooie scene.quote:Op zondag 24 maart 2013 15:56 schreef Ziewoarut het volgende:
Net met pijn in het hart de laatste scene nog eens gekeken. Die laatste blik van Crixus naar Neavia vond ik vooral erg mooi. Ik kan niet precies plaatsen welke emotie dit was of wat er door zijn hoofd leek te gaan op dat moment... Misschien dat het daarom zo mooi was.
Zal hij vast doen. Maar niet zomaar.quote:Op zondag 24 maart 2013 16:50 schreef ems. het volgende:
Crassus wilde toch juist een boodschap sturen naar spartacus? Ik denk dat hij Naevia laat leven om bericht over Crixus' dood aan hem door te geven.
Ik weet niet of Crixus zonder Neavia een andere keuze had gemaakt. Hij is altijd een brute kracht geweest die eerst doet en dan pas nadenkt.quote:Op zondag 24 maart 2013 16:47 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Was ook een mooie scene.
Vooral de terugblik op het gesprek tussen Gannicus en Crixus. Vrouwen zijn een goede reden om te stoppen met de strijd.
Voor Crixus was het eerder andersom. Neavia zorgde ervoor dat Crixus stierf. Dus wel mooi terecht dat ze ziet hoe haar liefje afgeslacht wordt en zijzelf de verkrachting en marteling tegemoet gaat die ze verdiend.
Dat klopt. Maar het moment dat Crixus voor zichzelf niet goed wist wat hij moest doen begon Neavia een broedertwist uit te spelen. Hem dwingend de andere kant op te gaan.quote:Op zondag 24 maart 2013 17:12 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Ik weet niet of Crixus zonder Neavia een andere keuze had gemaakt. Hij is altijd een brute kracht geweest die eerst doet en dan pas nadenkt.
Zo zag ik dat baby moment ook hoor!quote:Op zondag 24 maart 2013 17:18 schreef ems. het volgende:
Ze was ook in traantjes toen ze eerst tegen Crixus verzekerde dat ze bereid was om te sterven om de romeinen een lesje te leren maar toch zo'n kleine baby zag en stiekem hoopte dat ze daar ook ooit komt. Ik denk dat ze wel wilde "overleven" maar dat ze gewoon teveel van Crixus hield om hem van zijn destructieve pad af te 'helpen'. Dan maar samen met hem de dood in.
Of ik ga gewoon veels te diep in op een serie die eigenlijk niet zo bizar veel diepgang bevat
Ik had wat duidelijker moeten zijn; ik bedoelde als in 'zich omhoog hebben geslapen'.quote:Op zondag 24 maart 2013 18:25 schreef ems. het volgende:
Dat zou niet geheel onrealistisch zijn. De seksuele moraal was destijds heel anders. Ik kan niet zo snel meer op de naam komen maar ik las ook iets over een keizer (of een andere hoogwaardigheidsbekleder) die schuin werd aangekeken omdat hij uitsluitend geïnteresseerd was in vrouwelijk schoon. Dat werd destijds als opmerkelijk bestempeld.
Maargoed, dat staat er verder los van. Al was Caesar 200% gay, op deze manier genomen worden zal hij wel niet op prijs hebben gesteld
Dat verwacht ik ook niet, maar hij komt ook op een nare manier aan zijn einde. Hij wordt verraden en vermoord. Dit is nog niet de Julius Caesar zoals hij de boeken in is gegaan, dit is pas een Caesar in wording.quote:Op zondag 24 maart 2013 18:05 schreef ems. het volgende:
Als die spinoff al gaat komen verwacht ik niet dat Caesar de mensen die betrokken waren bij zijn rape lang in leven gaat laten
Dat denk ik ook. Dan blijven alleen Spartacus en Gannicus over als twee zeer grote krachten. Er gaan nog veel Romeinen sterven, voordat die twee mannen de grond gaan kussen en hun ogen voor eeuwig sluiten.quote:Op zondag 24 maart 2013 16:50 schreef ems. het volgende:
Crassus wilde toch juist een boodschap sturen naar spartacus? Ik denk dat hij Naevia laat leven om bericht over Crixus' dood aan hem door te geven.
Agron is niet dood naar mijn idee...quote:Op zondag 24 maart 2013 20:17 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Dan blijven alleen Spartacus en Gannicus over als twee zeer grote krachten. Er gaan nog veel Romeinen sterven, voordat die twee mannen de grond gaan kussen en hun ogen voor eeuwig sluiten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |