Het is hier niet echt duidelijk te zien inderdaad.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 18:13 schreef marcodej het volgende:
Ah, hier dus. Zie alleen niet goed waar het gebeurd.
quote:Roeier Simon van slag
ETON - De Holland Acht blijft in de eindfase van de voorbereiding op Londen 2012 om aandacht vragen.
Het Nederlandse vlaggenschip wisselde in het rumoerige traject naar een begeerde olympische roeimedaille al van coach, al twee keer van boot en nu ook nog van opstelling.
De 42-jarige Diederik Simon, goed voor drie olympische plakken (goud en twee keer zilver), heeft zijn prominente positie op slag afgestaan aan Mitchel Steenman.
De vijfvoudige olympiër begint zaterdag in Eton op de tweede positie in de boot, voor Sjoerd Hamburger, de nieuwe boegman van de Holland Acht. Het team is de afgelopen weken gezamenlijk ook nog eens 25 kilo afgevallen.
''Er heerst bij ons totaal geen onrust'', verzekerde Hamburger. ''Het is meer iets wat de buitenwacht ervan maakt. Wij hebben gewoon nuchter gekozen wat voor ons het beste is. Niets meer en niets minder.''
BBC1 is iig al bezig met roeien.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 10:26 schreef pullup het volgende:
Gelukkig gaat de BBC dit waarschijnlijk lekker uitgebreid uitzenden want van de NOS hoeven we het over het algemeen niet te hebben.
We mogen al blij zijn als ze op tijd overschakelen voor de Nederlandse races.
Vlak nadat ik het typte zag ik hetquote:Op zaterdag 28 juli 2012 10:28 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
BBC1 is iig al bezig met roeien.
BBC 3 en BBC HD zijn hetzelfdequote:Op zaterdag 28 juli 2012 10:39 schreef Maver24 het volgende:
[..]
BBC HD![]()
das een andere zender dan BBC1
Ze zullen tussen de 1000 en 1500 terug moeten schuiven.quote:
Die hebben ze altijd als ze niet direct kwalificerenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 11:23 schreef Wilskracht het volgende:
Kan Nederland de herkansing nog haen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |