Ja, waarschijnlijk staat er op de hoes of op de plaat (c) 1983quote:
ik doelde meer op het concert in werchterquote:Op woensdag 18 januari 2006 13:30 schreef cafca het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk staat er op de hoes of op de plaat (c) 1983
Ik heb het nog even nagezocht, maar het album is blijkbaar toch pas in februari 1984 uitgebracht. De single Waterfront is wél van eind 1983
Ahquote:Op woensdag 18 januari 2006 13:32 schreef kamagurka het volgende:
[..]
ik doelde meer op het concert in werchter
Tsjah, dat kun je ook wel van U2 of the stones zeggen, maar daar gaan ook nog steeds hordes mensen naartoe..quote:Op woensdag 18 januari 2006 21:15 schreef rimboldt het volgende:
ja, ik vergiste me, waterfront is eind 1983 en de lp kwam pas in 1984.
De radioopname die ik heb is van Torhout Werchter 1984, te downloaden dus op Emule; de geluidskwaliteit is best te doen (is wel van cassette op pc, dus geen cd kwaliteit) maar zeker een van de beste opnames van ze ooit. En ik kan het weten want ik heb ze plm 8 keer live gezien en heb al hun muziek. Toch zou ik nu niet snel meer naar ze toe gaan, het is toch wel een beetje vergane glorie.
Ik vind U2 zeker niet beter geworden... eigenlijk zijn ze nooit over the Joshua Tree heengekomen vind ik. Achtung baby vind ik zelfs de laatste waardevolle ceedee van ze, en die is al weer zo'n 15 jaar oud.quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:08 schreef rimboldt het volgende:
toch vind ik het verschil tussen de sm nu en vroeger groter dan bijv. bij U2 of de Stones. U2 wordt alleen maar beter eigenlijk.
Maar ik zou me best wel vermaken hoor, bij een concert anno 2006 van de Simple Minds, ook al zijn ze over het hoogtepunt heen.
Dat niet alleen, ik denk dat ze bewust voor een grotere groep mensen muziek wilden gaan maken en daardoor hun alternatieve trekjes verloren. Met Once Upon a Time kwamen ze goed weg maar Street Fighting Years was te gericht op sentiment, niet per se commercieel maar de nadruk op de wereldverbetering en het grote gebaar is te veel van het goede. Ik denk dat de 4 jaar tussen die platen voor die tijd ook erg lang was. U2 was immers de populairste band geworden.quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:33 schreef rimboldt het volgende:
Maar 1981-1984 hadden ze kennelijk goddelijke inspiratie...........
Je wordt o..quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:46 schreef Berkery het volgende:
Ik heb ze in 1986 live gezien in het Amsterdamse bos, mijn eerste concert was dat. Jemig, alweer bijna 20 jaar geleden![]()
Best een zwaktebod, al die U2-vergelijkingen tegenwoordig. "Die band is vet goed!" "Waarom dan?" "Nou eh.............. nou ze zijn in ieder geval beter dan U2!"quote:Op woensdag 18 januari 2006 23:45 schreef kamagurka het volgende:
Dat ben ik met je eens
Ik vind sons and fascination, new gold dream en sparkle in the rain echter 3 van de allerbeste platen in de popgeschiedenis! Vooral aan die laatste 2 kan U2 nog een dikke punt zuigen. Zo verfrissend en levendig heeft U2 nog nooit geklonken, om de vergelijking nog maar ns te trekken![]()
Hopen dat ze veel uit deze periode willen spelen de 28e..
In dit geval klopt het gewoon nog ns! Beide bands zijn in dezelfde tijd ontstaan en beide hebben veel dingen gemeenschappelijk in hun geluid. Simple minds is echter gewoon beter. punt.quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:40 schreef m021 het volgende:
[..]
Best een zwaktebod, al die U2-vergelijkingen tegenwoordig. "Die band is vet goed!" "Waarom dan?" "Nou eh.............. nou ze zijn in ieder geval beter dan U2!"
Jij vindt ze beter. Dat is wat anders.quote:Op donderdag 19 januari 2006 13:51 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Simple minds is echter gewoon beter. punt.
Voor mij nietquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:07 schreef m021 het volgende:
[..]
Jij vindt ze beter. Dat is wat anders.
In combinatie met je signaturequote:
heb je zojuist volmondig toegegeven dat je dom bentquote:Domheid is de geestelijk vader van arrogantie
Ik heb mijn mening verkondigt zoals ik hem ervaar... zie niet in wat daar zo dom aan is... Ga niet bij elke zin toevoegen "maar kinders, dat vind [i]ik[/] he..."quote:Op donderdag 19 januari 2006 14:11 schreef m021 het volgende:
[..]
In combinatie met je signature
[..]
heb je zojuist volmondig toegegeven dat je dom bent![]()
Script of the bridge is inderdaad een topplaatquote:Op donderdag 19 januari 2006 14:25 schreef rimboldt het volgende:
Of luister eens naar minder bekende namen uit die tijd:
The armoury show, waiting for the floods
de enige plaat die ze gemaakt hebben, maar wat voor 1! werkelijk glorieuze muziek waarvan je hart sneller gaat kloppen. of the chameleons, script of the bridge; supermuziek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |